کار آفرینی و استارتاپ

لمس Midas بنیانگذار AppDynamics دوباره با افزایش ارزش هارنس به 3.7 میلیارد دلار رسید – TechCrunch

جیوتی بانسال در راه اندازی استارت آپ ها سابقه بسیار خوبی دارد. او اولین شرکت خود، AppDynamics را به قیمت 3.7 میلیارد دلار در هفته ای که قرار بود در سال 2017 عمومی شود، فروخت. مهار، امروز یک سری D 230 میلیون دلاری را با ارزش گذاری … منتظر باشید … 3.7 میلیارد دلار اعلام کرد.

این واقعیت که اعداد یکسان هستند در بانسال گم نشد و در واقع معامله سیسکو در پایان مارس 2017 بسته شد. تقریباً پنج سال پیش. اما بانسال تفاوت زیادی بین این دو شرکت می بیند.

«بله، همان قیمت است، اما من می‌گویم زمانی که AppDynamics را فروختیم، مثل پایان راه بود. این احساس شروع راه است. ما تازه شروع می کنیم. این تفاوت است.» بانسال گفت.

او دسته ابزارهای توسعه‌دهنده را که در آن هارنس در آن فعالیت می‌کند، فرصتی بسیار بزرگ‌تر با بازار بالقوه 30 میلیون توسعه‌دهنده در سراسر جهان می‌داند. او اشاره می‌کند که استعداد توسعه‌دهنده گران است و به سختی پیدا می‌شود، و هدف شرکت او این است که این کارمندان را کارآمدتر کند.

ما می خواهیم ابزارهایی را برای توسعه دهندگان بسازیم تا بسیار کارآمدتر باشند. آنها اغلب کارهای پیش پا افتاده ای را انجام می دهند که 50 درصد از زمان آنها را می گیرد… آنها کارهای زیادی را به صورت دستی انجام می دهند که نیازی به انجام آن ندارند، و اینجاست که ما بیشتر این کارها را ساده می کنیم و از هوش مصنوعی برای کمک به برخی از آنها استفاده می کنیم. او گفت.

این پلتفرم در طول سال‌ها گسترش یافته است و شامل ابزارهای CI/CD، بهینه‌سازی قیمت ابری، پرچم‌های ویژگی و مهندسی آشوب می‌شود. در برخی موارد، Bansal تصمیم به ساخت و در برخی موارد خرید کرده است، مانند زمانی که این شرکت ماه گذشته ChaosNative یا Drone.io در سال 2020 خرید.

خبر پیشنهادی:   اعلام استارتاپ ها و داوران روی صحنه در TC Sessions: Mobility 2022 – TechCrunch

او مدتی است که به جمع‌آوری پول پرداخته است، و علی‌رغم شجره‌نامه‌اش و موفقیت شرکت تا این مرحله، او گفت که جمع‌آوری کمک مالی در شرایط فعلی قطعاً چالش‌برانگیزتر است. او گفت: «این سخت‌ترین بازار جمع‌آوری سرمایه است که برای مدتی طولانی بوده است، اما ما همچنان علاقه زیادی از سوی سرمایه‌گذاران داشتیم». با یک ضربه زدن به در خانه او شروع شد و یک بار که سر جایش بود دیگران به آن ملحق شدند و تعداد زیادی شرکت کننده در این راند وجود دارد.

در حالی که تعداد کارمندان در حال حاضر نزدیک به 700 نفر است، از 250 نفر در زمان سری C خود در ابتدای سال گذشته، با این سرمایه، بانسال قصد دارد منابع بیشتری را برای تحقیق و توسعه برای ساخت ماژول های اضافی بر روی پلت فرم و در عین حال گسترش دهد. دسترسی شرکت در سطح بین المللی بانسال به عنوان یک بنیانگذار استارتاپ با تجربه، در مورد چگونگی ایجاد یک شرکت متنوع و فراگیر فکر زیادی کرده است.

او می گوید که این کار با ساختن فرهنگ مناسبی شروع می شود که در آن همه احساس استقبال کنند. «شما باید فرهنگ مثبتی داشته باشید، و تمام داستان‌های شرکت‌های فناوری و استارت‌آپ‌ها را با «فرهنگ برادر» می‌شنوید. برای من، اولین چیز این است که فرهنگ باید درست باشد. ما نمی‌توانیم فرهنگی داشته باشیم که هیچ گروهی احساس کند که این مکان برای آنها مناسب نیست یا احساس نمی‌کنند که از آنها استقبال می‌شود.»

او گفت که قسمت دوم فعالانه تلاش می کند تا متنوع باشد. «شما باید برای استخدام و استخدام کارمندانی با پیشینه‌های مختلف تلاش کنید. در غیر این صورت، به خودی خود اتفاق نمی افتد. بنابراین، ما روی تیم‌های جذب‌کننده‌مان تمرکز زیادی داریم، و آنها اهداف و اهدافی را برای افزایش تنوع ما طراحی کرده‌اند، و سپس آن را دنبال می‌کنیم.»

خبر پیشنهادی:   Legl، یک SaaS برای گردش کار شرکت حقوقی، با 18 میلیون دلار شارژ می شود - TechCrunch

سرمایه گذاری امروز توسط Norwest Venture Partners همراه با سرمایه گذاران جدید JP Morgan، Capital One Ventures، Splunk Ventures، Adage Capital Partners، Balyasny Asset Management، Gaingels و Harmonic Growth Partners هدایت شد. سرمایه گذاران موجود نیز شرکت کردند، از جمله ServiceNow، Menlo Ventures، IVP، Unusual Ventures، Citi Ventures، Battery Ventures، Alkeon Capital، GV (Google Ventures سابق)، Sorenson Capital، Thomvest Ventures و Silicon Valley Bank.

این دور به 175 میلیون دلار در سهام و 55 میلیون دلار در تامین مالی بدهی تقسیم می شود. ارزش این شرکت از سال گذشته 85 میلیون دلار سری C که ارزش آن 1.7 میلیارد دلار بود، 2 میلیارد دلار افزایش یافته است. طبق گفته های این شرکت اکنون 425 میلیون دلار جمع آوری شده است کرانچ بیس داده ها.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا