فوتبالورزشی

لمپارد می گوید آینده تحت کنترل او پس از خروج اورتون از جام حذفی نیست | اخبار فوتبال

فرانک لمپارد، سرمربی اورتون، پس از حذف تیمش از جام حذفی توسط منچستریونایتد پس از شکست 3-1 روز جمعه، گفت آینده او در این باشگاه از کنترل او خارج شده است.

اورتون پس از شکست خانگی 4-1 مقابل برایتون اند هوو آلبیون در روز سه شنبه به منطقه سقوط سقوط کرد و از زمین مسابقه هو شد اما پس از ششمین شکست در هفت بازی، لمپارد اصرار داشت که نگران کار خود نیست.

لمپارد به ITV گفت: “این تحت کنترل من نیست. این وظیفه من نیست که روی آن تمرکز کنم. این برای من است که روی چیزی که امشب دیدم تمرکز کنم و این عملکردی بود که هر مدیری با نگرش و تمرکز تیم می خواهد.” .

اکنون تمرکز روی ساوتهمپتون است (بازی بعدی اورتون در لیگ).

کانر کودی گل ابتدایی آنتونی را در نیمه اول خنثی کرد، اما پس از وقفه توپ را وارد دروازه خودی کرد تا برتری یونایتد را بازگرداند. اورتون پس از بررسی VAR یک گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد، قبل از اینکه یک پنالتی دیرهنگام مارکوس راشفورد سرنوشت آنها را رقم زد.

اورتون همچنین الکس ایووبی مهاجم را با برانکارد بیرون آورد و لمپارد گفت که این بازیکن رباط‌های مچ پایش آسیب دیده و عصا دارد.

لمپارد افزود: “من فکر می کنم ما مستحق بهتری بودیم.”

“بازیکنان از نظر سازماندهی، برنامه بازی، اخلاق کاری بسیار بسیار خوب بودند. چیزهایی که باید در فوتبال پایه باشند، اما وقتی عملکردی مانند ما در شب گذشته (در مقابل برایتون) داشتیم، مردم آنها را زیر سوال می برند.

ما واقعاً خوب بودیم. فکر می‌کنم موقعیت‌های بهتری داشتیم. موقعیت‌های خوب برای ما و یک گل مردود. مارکوس راشفورد احتمالاً تفاوت بین تیم‌ها بود. یک استعداد برتر فردی می‌تواند این کار را با شما انجام دهد.”

9000 هوادار میهمان پس از شکست در جام حذفی تا حد زیادی تیم خود را در خارج از زمین تشویق کردند و لمپارد گفت که واکنش آنها نشان داد که تیمش هنوز هم می تواند شانس خود را تغییر دهد.

او افزود: “وقتی بازیکنان با روحیه یک بازیکن اورتون بازی می کنند، هواداران به آن واکنش نشان می دهند. حتی در شکست و این خیلی چیزها را می گوید.”

این لیگ می‌تواند خیلی سریع تغییر کند و وقتی در شرایط سختی قرار می‌گیرید، باید خیلی سخت تلاش کنید تا از آن خارج شوید، اما می‌تواند تغییر کند.»


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا