کار آفرینی و استارتاپ

لوازم خانگی به صورت مخفیانه راه اندازی می شود تا به شرکت های SaaS کمک کند تا درآمد خود را با استفاده از داده ها بهینه کنند

استفاده از داده‌ها برای تصمیم‌گیری سریع‌تر به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند شلوغ فضای SaaS بهتر کردن توسعه محصول، شناسایی فرصت‌های پنهان بازار و تکمیل کار با گام‌های نادرست کمتر، اولویت‌های مهم، زیرا این استارت‌آپ‌ها به دنبال بخشی از بازار پررونق SaaS که پیش بینی می شود افزایش یابد 19.7 درصد طی شش سال آینده.

یک استارت آپ مستقر در سنگاپور و کالیفرنیا به نام لوازم خانگی پلتفرمی ساخته است که داده ها را برای کمک به استارتاپ ها در این تلاش ها جذب می کند. امروز Houseware با 2.1 میلیون دلار به رهبری Tanglin Ventures Partners با مشارکت GTMfund و Better Capital و همچنین سرمایه‌گذاران فرشته از میان نمادین‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های SaaS در اطراف، از جمله مدیران Snowflake، Superhuman، Stripe از مخفی‌کاری خارج می‌شود. ، Zendesk و دیگران.

زمانی که دیویانش ساینی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Houseware، در شرکت تجزیه و تحلیل داده Atlan بود، این فرصت را داشت که مستقیماً با شرکت هایی مانند WeWork، Postman و Plaid کار کند. ساینی متوجه گسست بین نحوه صحبت تیم‌های داده در مورد معیارها و آنچه که تیم‌های درآمدی از آن اعداد درخواست می‌کنند، وجود دارد.

“[Traditionally,] ساینی گفت که تیم داده دورتر از مشکلات قرار می گیرد و به عنوان یک تابع خدمات در نظر گرفته می شود.

Houseware در سال 2021 توسط Shubhankar Srivastava و Saini با یک سوال ساده تاسیس شد: “چه چیزی لازم است تا ارزش انبار داده از داده ها و تیم های مهندسی به عملکرد درآمد در داخل سازمان ها تبدیل شود؟”

Houseware که یک رابط کاربری آسان و بدون کد برای تیم‌های عملیاتی و درآمدی ارائه می‌کند، می‌خواهد شرکت‌های SaaS را به استفاده کارآمدتر از داده‌ها در موارد استفاده روزمره خود در سراسر مشاغل نزدیک‌تر کند.

ساینی توضیح می‌دهد که Houseware به کاربران، به عنوان مثال، در تیم موفقیت مشتری، امکان مدل‌سازی بینش‌ها را در حال حرکت بر روی قیمت‌گذاری محصول می‌دهد، که به نوبه خود می‌تواند توسط تیم‌های مالی برای تغییر آن قیمت‌ها استفاده شود.

به گفته ساینی، در حالی که محصولاتی مانند Snowflake کار با حجم زیادی از داده‌ها را در مقیاس بزرگ در نیم دهه گذشته آسان کرده‌اند، به گفته ساینی، تیم‌های درآمدی بیشتر شرکت‌ها هنوز از این تغییر پارادایم دست نخورده هستند.

مشتریان هدف Houseware شرکت های SaaS با بیش از 1000 کارمند هستند. این شرکت می‌گوید کاربران نهایی آن گروه‌های درآمد، بازاریابی و فروش و همچنین تحلیلگران بازاریابی و مالی هستند. Houseware درصد کارمندان فعال شده را به عنوان معیاری کلیدی در شرکت‌هایی که از پلتفرم خود استفاده می‌کنند، ردیابی می‌کند.

ساینی که دوست دارد در مورد «دسترسی دموکراتیک» صحبت کند، گفت: «تا 30 درصد از کارمندان یک سازمان را دیده‌ایم که کاربران دائمی «Houseware» هستند. کاربرانی از شرکت‌های عمومی SaaS و شرکت‌های edtech و SaaS که سریع‌ترین رشد را داشته‌اند، در میان سایرین در دو سه ماهه گذشته، جذب کرده است.

لوازم خانگی را در نظر می گیرد کلاری و People.ai نزدیکترین رقابت آن در کنار ساینی به TechCrunch گفت: برخی از پلتفرم های افقی مانند Thoughtspot. او همچنین اشاره کرد که شرکت هایی مانند Retool، که در سال گذشته 45 میلیون دلار به ارزش 3.2 میلیارد دلار جذب کردو Streamlit، که Snowfake را به مبلغ 800 میلیون دلار خریداری کرد، این فضا را به ترتیب برای توسعه دهندگان و دانشمندان داده محبوب کرده است. Houseware قصد دارد همین کار را برای کاربران غیر فنی انجام دهد.

ساینی به TechCrunch گفت: «در حال حاضر با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشین (ML) و هوش مصنوعی (AI) لایه‌ای از هوش را در بالای داده‌های مشتری ایجاد می‌کند تا مواردی مانند شناسایی خطر ریزش حساب و ایجاد امتیازهای سلامت حساب هوشمند را حل کند. در بالای داده های مشتری.” ساینی افزود: این استارتاپ به دنبال این است که این موارد را برای مشتریان خود در سه ماهه دوم و سوم سال 2023 عرضه کند.

این شرکت همچنین قصد دارد تیم خود را رشد دهد، برای نقش‌های وارد بازار در ایالات متحده استخدام کند و همکاری خود را با Snowflake و dbt Labs افزایش دهد.

ساینی در بیانیه‌ای گفت: «مدیران در سراسر بخش درآمد تحت فشار زیادی برای یافتن راه‌هایی برای رشد هستند. سرمایه‌گذاران بر روی اقتصاد واحدهای مستحکم و مسیر سودآوری متمرکز شده‌اند، بنابراین خیلی چیزها به اجرای سخت‌افزار، منضبط و دهک‌های بالا بستگی دارد.

اعتبار تصویر: لوازم خانگی

ساینی در گزارش خود گفت: «داده‌ها و معیارها در طول شش ماه گذشته در سراسر کسب‌وکارهای SaaS مورد توجه قرار گرفته‌اند و جلسات هیئت‌مدیره اکنون به دنبال پاسخ‌هایی برای هزینه‌های جذب مشتری هستند، کدام کانال‌های اصلی بهترین عملکرد را دارند یا اینکه چگونه لینک‌های استفاده از محصول به‌همراه می‌شوند.» بیانیه.

توجه: نسخه اصلی این مقاله برای تصحیح این که میزان سرمایه شرکت 2.1 میلیون دلار است، نه 2.2 میلیون دلار به روز شده است.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا