فوتبالورزشی

لیساندرو مارتینز، ستاره منچستریونایتد و قهرمان جام جهانی، با استقبال قهرمان و گارد افتخار روبرو شد، در حالی که هواداران بنر جنجالی به افتخار نام مستعار “قصاب” او را باز کردند.

لیساندرو مارتینز، قهرمان جام جهانی، پیش از پیروزی منچستریونایتد مقابل بورنموث، در اولدترافورد مورد استقبال قهرمان قرار گرفت.

مدافع آرژانتینی از ترکیب اصلی کنار گذاشته شد اما در این دیدار که با نتیجه 3-0 به سود میزبان به پایان رسید، روی نیمکت قرار گرفت.

گتی

مارتینز برای جشن قهرمانی خود در جام جهانی به جمعیت معرفی شد

بازیکنان یونایتد مشتاق بودند تا موفقیت هم تیمی خود را جشن بگیرند

گتی

بازیکنان یونایتد مشتاق بودند تا موفقیت هم تیمی خود را جشن بگیرند

در حالی که مارتینز در حال ورود به زمین بود، مورد تشویق هواداران و هم تیمی هایش در یونایتد قرار گرفت که او را تشویق کردند.

کازمیرو، برونو فرناندز، مارکوس راشفورد و لوک شاو که یک گارد افتخار تشکیل می‌دهند، در حالی که به هم تیمی خود به خاطر موفقیتش تبریک می‌گویند، می‌توان لبخند زد.

مارتینز همچنین مورد تشویق هواداران یونایتد قرار گرفت، آنها از زمانی که او در تابستان از آژاکس به این باشگاه آمدند، واقعاً به سمت این مدافع رفتند.

هواداران بنر جنجالی خود را که در آن به دفاع وسط ادای احترام می کنند، با یک برش گوشت در مرکز پرچم آرژانتین، ادای احترام به نام مستعار او “قصاب” در بالا نگه داشتند.

این پرچم قرار نیست در اولدترافورد نمایش داده شود، احتمالاً به دلیل تصاویر، اما با جشن گرفتن ستاره آنها در جام جهانی، به نظر می رسد استثنایی صورت گرفته است.

و این بازیکن از آن قدردانی کرد و در کانال های رسانه های اجتماعی خود نوشت: “حرفی نیست. از اولدترافورد، هم تیمی هایم و کادرفنی برای این استقبال شگفت انگیز تشکر می کنم. بازگشت و برنده شدن احساس بسیار خوبی است.»

طرفداران همچنین بنر جنجالی خود را در ادای احترام به نام مستعار او،

MUTV

طرفداران همچنین بنر جنجالی خود را در ادای احترام به نام مستعار او، “قصاب” باز کردند.

اما مارتینز از نشان دادن مدال برنده جام جهانی خود لذت می برد

گتی

اما مارتینز از نشان دادن مدال برنده جام جهانی خود لذت می برد


منچستریونایتد با گل کازمیرو در نیمه دوم با نتیجه 1-0 پیش بود، در حالی که لوک شاو دومین گل خود را در اوایل نیمه دوم به ثمر رساند.

راشفورد پیروزی 3-0 را برای یونایتد به پایان رساند، در حالی که مارتینز موفق شد کمی زمان بازی را به دست آورد تا پیش از چند هفته حیاتی، واقعاً خودش را با شیاطین سرخ اعلام کند.

یونایتد شب را در رده چهارم به پایان رساند و تنها یک امتیاز کمتر از رقیبش سیتی که روز پنجشنبه با چلسی بازی می کند و در 14 ژانویه به اولدترافورد می آید، به پایان رسید.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا