فوتبالورزشی

لیورپول در تابستان امسال رکورد نقل و انتقالات باشگاهی را بشکند زیرا عثمان دمبله، داروین نونز و جارود بوون به عنوان جایگزین سادیو مانه ظاهر شدند.

تونی کاکارینو معتقد است که لیورپول در تابستان امسال رکورد نقل و انتقالات خود را خواهد شکست اگر سادیو مانه تصمیم به ادامه کار بگیرد.

به نظر می رسد این مهاجم 30 ساله تابستان امسال آنفیلد را ترک کند زیرا بایرن مونیخ به تلاش های خود برای جذب او ادامه می دهد.

گتی

مانه ممکن است در تابستان امسال لیورپول را ترک کند و به بایرن مونیخ برود

کاسکارینو می گوید کلوپ نگران جدایی احتمالی مانه نخواهد بود

گتی

کاسکارینو می گوید کلوپ نگران جدایی احتمالی مانه نخواهد بود

مانه تنها یک سال از قراردادش با قرمزها باقی مانده است – و نظرات اخیر او حاکی از آینده ای دور از مرسی ساید است.

در حالی که ستاره سنگالی بدون شک برای تیم یورگن کلوپ یک دلسردی بزرگ خواهد بود، آنها ممکن است به یک جایگزین بالقوه فکر کنند.

عثمان دمبله، داروین نونز و جارود بوون همگی نام هایی هستند که با انتقال به لیورپول در ارتباط بوده اند و به گفته کاکارینو هوادار لیورپول، هواداران نباید نگران ابهامات پیرامون یکی از ستاره هایشان باشند.

مهاجم سابق جمهوری ایرلند در پاسخ به این سوال که آیا از احتمال از دست دادن مانه می ترسد، به talkSPORT Drive گفت: “نه، من نمی ترسم.

من نمی ترسم زیرا به تیم جذب در لیورپول اعتماد دارم و مشخصاً این شامل سرمربی نیز می شود.

سال گذشته این موقع یادم می‌آید که صحبتی در مورد رفتن جینی واینالدوم به پاری سن ژرمن داشتیم و او بازیکن بزرگی برای لیورپول بود.


به گفته کارشناس talkSPORT، جدایی مانه می تواند منجر به یک رکورد در باشگاه شود

گتی

به گفته کارشناس talkSPORT، جدایی مانه می تواند منجر به یک رکورد در باشگاه شود

“خوب، او به اندازه مانه یا صلاح بزرگ نبود، به وضوح به دلیل تعداد آنها، اما او بازیکن بزرگی برای لیورپول و یکی از بهترین بازیکنان آنها در سال گذشته بود.

این اتفاق می افتد، باشگاه های بزرگ بازیکنان مهمی را از دست می دهند، اما این کاری است که شما برای جایگزینی آنها انجام می دهید و لیورپول این روند را با آوردن دیوگو جوتا و لوئیس دیاز آغاز کرده است.

اگر تا پایان این پنجره نقل و انتقالات لیورپول رکورد نقل و انتقالات خود را نشکسته باشد، شگفت زده خواهم شد. من شگفت زده خواهم شد.»

پیشنهاد روز

888Sport – 8/1 انگلستان برای بردن یا 28/1 ایتالیا برای برد (حداکثر 5 پوند سهام) * – در اینجا ادعا کنید

با استفاده از کد تبلیغاتی 888ODDS، حداقل 10 پوند/$/ یورو را واریز کنید • برای انتخاب خود در بازار معمولی تا سقف 5 پوند/$/یورو شرط بندی کنید • اگر انتخاب شما برنده شد، ما به شما به قیمت معمولی و هر قیمتی پرداخت می کنیم. برنده‌های اضافی از قیمت افزایش‌یافته آگهی‌شده در شرط‌های رایگان به شما پرداخت می‌شود • شرط‌های رایگان ظرف ۷۲ ساعت اعطا می‌شوند و پس از ۷ روز منقضی می‌شوند • شرط‌های شرط رایگان در بازده گنجانده نمی‌شود • موجودی سپرده در هر زمانی برای برداشت در دسترس است • محدودیت اعمال می‌شود. برای برداشت‌ها، روش‌های پرداخت و کشورها و قوانین و مقررات کامل، 18+ begambleaware.org را اعمال کنید
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا