فوتبالورزشی

لیگ برتر: رونالدو در حالی که یونایتد به تساوی 1-1 مقابل چلسی دست یافت اخبار فوتبال

کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد با لغو بازی افتتاحیه مارکوس آلونسو برای چلسی در تساوی 1-1 لیگ برتر در روز پنجشنبه در اولدترافورد، کلاس خود را در مقابل دروازه نشان داد.

این یک شب دیگر از متوسط ​​بودن تیم یونایتد رالف رانگنیک بود، زیرا فصل پر دردسر آنها که با چنین انتظارات بالایی شروع شد، از بین رفت.

در نتیجه چلسی با 66 امتیاز در رده سوم قرار گرفت در حالی که یونایتد با 55 امتیاز در رده ششم قرار دارد و پنج امتیاز کمتر از آرسنال رده چهارمی که دو بازی بیشتر انجام داده است، قرار دارد.

تنها لحظه کلاس، برای تشویق هوادارانی که بار دیگر ناامیدی خود را علیه مالکان آمریکایی باشگاه، خانواده گلیزر ابراز کرده بودند، از سوی رونالدو با یک کنترل و پایان عالی بود.

لیتل در این فصل برای یونایتد کار کرده است، چه تحت رهبری اوله گونار سولسشر یا آلمانی رانگنیک، که در ماه نوامبر هدایت نروژی را برعهده گرفت، اما برنده پنج بار توپ طلای پرتغال مطمئناً جلوی دروازه را به نمایش گذاشته است.

ضربه دقیقه 62 رونالدو هفدهمین گل او در این فصل در لیگ بود، در حالی که تنها محمد صلاح از لیورپول بارها هدف را پیدا کرده است و بازیکن سابق رئال مادرید 8 گل از 9 گل اخیر تیمش را به ثمر رسانده است.

پس از اینکه چلسی نتوانست از موقعیت های متوالی در نیمه اول بهترین استفاده را ببرد و داوید دخیا دروازه بان یونایتد سه بار کای هاورتز را تکذیب کرد، در نهایت در همان ساعت پیش افتاد.

سانتر ریس جیمز توسط هاورتز ارسال شد و آلونسو با ضربه والی پای چپ به گوشه دروازه وارد دروازه شد.

خبر پیشنهادی:   گل دیرهنگام باعث شد سویا به فینال لیگ قهرمانان در اسپانیا برسد | اخبار فوتبال

با این حال، در عرض دو دقیقه، یونایتد به شرایط مساوی بازگشت که نمانیا ماتیچ توپ را از بالای صفحه بیرون آورد و رونالدو قبل از اینکه دروازه بان ادوارد مندی را بگذراند، یک لمس کرد.

چلسی در دقیقه 79 زمانی که میسون مانت جیمز را با یک اخراج هوشمندانه و پاشنه بلند آماده کرد، به یک برنده نزدیک شد، اما فرکننده پای چپ مدافع کناری به تیرک دروازه برخورد کرد.

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا