ارز دیجیتالاقتصادی

ماموریت BLU برای تقویت تمرکززدایی با یونیدف همکاری استراتژیک ایجاد می کندبیانیه مطبوعاتی. دبی، امارات – 10 ژوئیه 2023 – امروز، ماموریت BLU، یک سازمان متعهد به رشد و یکپارچگی اکوسیستم رمزنگاری گسترده تر، هیجان زده است که همکاری خود را با یونیدف (unidef.org). هدف این همکاری تسریع انتقال به سمت الف است آینده غیر متمرکز. ما با هم با سیاست گذاران تعامل می کنیم، طرح های حمایتی را راه اندازی می کنیم و مشارکت هایی را ایجاد می کنیم تا اطمینان حاصل شود که مزایای تمرکززدایی برای همه قابل دسترسی است.

هدف اصلی ما در شکل‌گیری این مشارکت، تحریک گسترش مأموریت BLU از طریق همسوسازی مؤثرتر آن با هدف تأیید فناوری‌ها، دارایی‌ها و ابتکارات غیرمتمرکز است. این تلاش ها به افراد، جوامع و جهان در کل قدرت می دهد تا سرنوشت خود را بسازند.

این مشارکت، دسترسی جامعه را به منابع جامع و تخصص در سطح جهانی یونیدف فراهم می کند، بنابراین پروژه و جامعه را با منابع بین المللی لازم برای مدیریت مؤثر نیازهای اداری، نظارتی و بازاریابی توانمند می کند.

حمایت از جوامع غیرمتمرکز برای حرکت به سوی آینده غیرمتمرکز حیاتی است. حمایت یونیدف از ماموریت BLU به رشد یک اکوسیستم غیرمتمرکز کمک می کند، جایی که جوامع با دیدگاه های مشترک برای ساختن فردایی بهتر متحد می شوند.

از طریق این مشارکت، BLU Mission، یک سازمان جامعه محور متعهد به رشد و ثبات اکوسیستم کریپتو، پیشرفت جامعه را در کشف فرصت‌های متنوع و ایجاد شبکه‌هایی که راه را برای آینده‌ای غیرمتمرکز هموار می‌کند، بیشتر خواهد کرد.

ماموریت BLU آینده ای را در نظر می گیرد که در آن ارز رمزنگاری شده به طور جهانی پذیرفته شده و بدون زحمت در زندگی روزمره گنجانده شده است. این یک سازمان حمایتی است که به ترویج مزایا و کاربردهای ارزهای غیرمتمرکز و حمایت از پذیرش جهانی آنها اختصاص دارد.

یونیدف رهبری ابتکارات مختلف را برای حمایت از ماموریت BLU و تأیید اقداماتی که با مأموریت آن از طریق حمایت و مشارکت تأثیرگذار مطابقت دارد، بر عهده می گیرد. برای طیف متنوعی از نهادها و افراد که متعهد به رعایت اصول آینده غیرمتمرکز هستند، پشتوانه مالی ارائه می‌کند. هدف از این اقدامات همسویی با هدف توانمندسازی همه افراد برای داشتن کنترل کامل بر امور مالی، هویت و داده های خود است.

ماموریت BLU به حمایت از تغییرات سیاست و ارائه تحقیقات و آموزش برای پرورش رشد جامعه غیرمتمرکز ادامه خواهد داد. منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد این مشارکت هیجان‌انگیز باشید، زیرا ما با هم برای شکل دادن به آینده تمرکززدایی و $BLU فرزندخواندگی

درباره ماموریت BLU
ماموریت BLU توسط تیمی متشکل از کهنه‌کارهای رمزنگاری و فناوری با سابقه‌ای غنی تأسیس شد. هدف اصلی ماموریت BLU این است فشار برای تغییر، یافتن فرصت ها، و ساخت شبکه ها که تمرکززدایی را شکل خواهد داد.

برای اطلاعات بیشتر و به روز رسانی، مراجعه کنید www.blumission.com و @BLUmission را دنبال کنید توییتر و تلگرام.

درباره یونیدف

یونیدف (unidef.org) یک شبکه جهانی از سازمان‌هایی است که برای تسریع انتقال جهان به آینده غیرمتمرکز تلاش می‌کنند. در جوامع و سازندگان فناوری‌های نسل بعدی سرمایه‌گذاری می‌کند و از آن‌ها حمایت می‌کند، ایده‌های خلاقانه را در فضای Web3 پرورش می‌دهد، و پشتیبانی نهادی و پشتیبانی سازمانی را ارائه می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر و به روز رسانی، مراجعه کنید www.unidef.org و @UnidefGlobal را دنبال کنید توییتر، تلگرام، اینستاگرام، موضوعات، فیس بوک و یوتیوب.

سلب مسئولیت

این اطلاعات صرفاً برای مقاصد اطلاعاتی ارائه می‌شود و پیشنهاد یا توصیه‌ای برای خرید یا فروش اوراق بهادار، سرمایه‌گذاری یا هر گونه دارایی، از جمله اما نه محدود به توکن‌ها، سکه‌ها و ارزهای دیجیتال نیست. BLU Mission هیچ گونه صرافی یا خرید یا فروش دارایی های دیجیتال را تایید، توصیه یا ارائه نمی کند. اکیداً توصیه می‌شود قبل از تکیه بر فناوری یا ارائه‌دهنده شخص ثالث، بررسی‌های لازم را انجام دهید، زیرا ممکن است رعایت، امنیت داده‌ها و شیوه‌های حفظ حریم خصوصی به‌طور قابل‌توجهی متفاوت باشد.

خرید و فروش دارایی های دیجیتال ذاتاً مخاطره آمیز است و دارندگان باید ریسک ضرر را متحمل شوند. نه مالک(ها) و نه ناشر(های) این مطالب و نه هیچ یک از شرکت کنندگان در اکوسیستم BLU Mission و Unidef هیچ مسئولیتی در قبال ضررها یا مالیات های متحمل شده توسط دارندگان، خریداران یا فروشندگان دارایی های دیجیتال نمی پذیرند. ارزش توکن ها و دارایی های دیجیتال ممکن است کاهش یابد و ممکن است بسیار نوسان باشد.

این مطالب برای هیچ فردی واقع در حوزه قضایی که در آن خرید، فروش یا نگهداری توکن ها/ دارایی های دیجیتال ممنوع یا تحت نظارت است، در نظر گرفته نشده است. مسئولیت رعایت کلیه قوانین و مقررات قابل اجرا در حوزه قضایی خود قبل از انجام معاملات دارایی دیجیتال بر عهده شماست.

همه اظهارات آینده نگر مستلزم خطرات و عدم قطعیت هایی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی با اظهارات ارائه شده در اینجا تفاوت اساسی داشته باشد. داده ها و نام های غیر یونیدف فقط برای اهداف اطلاعاتی و شناسایی هستند. تمام نسخه‌های غیرانگلیسی منابع، ترجمه‌های اصلی به زبان انگلیسی هستند و فقط برای اهداف اطلاعاتی هستند.

ماموریت BLU

info@BLUmission.com

 

 


این یک بیانیه مطبوعاتی است. خوانندگان باید قبل از انجام هر گونه اقدامی در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکت های وابسته یا خدمات آن، بررسی های لازم را انجام دهند. Bitcoin.com به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی ندارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا