فوتبالورزشی

مانیشا کالیان: بازی مقابل تیم های آمریکای جنوبی به ما اعتماد به نفس زیادی در جام ملت های آسیا داد اخبار فوتبال

مانیشا کالیان، مهاجم تیم زنان هند معتقد است که بازی با تیم‌های برتر از نظر فنی در آمریکای جنوبی در پیشروی جام ملت‌های آسیا زنان به القای اعتماد به نفس زیادی به ببرهای آبی کمک کرده است.

مانیشا در یک گفتگوی زنده با AIFF TV، به بررسی سه مسابقه ای پرداخت که هند با برزیل، شیلی و ونزوئلا کمی بیش از یک ماه قبل از جام ملت های آسیا انجام داد.

“بازی مقابل آن تیم ها واقعاً یک تجربه منحصر به فرد برای ما بود. این ها تیم هایی هستند که بازیکنانی دارند که از نظر فنی برتر از ما هستند، و همگام شدن با سرعت بازی ها فوق العاده دشوار بود.” مانیشا کالیان گفت.

مطمئناً این یک تجربه عالی برای تیم فوتبال زنان هند بود زیرا آنها در مقابل حریفانی با رتبه بالاتر در آمریکای جنوبی بازی کردند.

“ما مجبور بودیم کنار هم بجنگیم و مانند یک واحد بجنگیم و فکر می‌کنم در آن سه بازی حساب خوبی از خودمان ارائه کردیم. این در پایان روز به ما اعتماد به نفس زیادی داد. اکنون می‌دانیم که کیفیت بازی مهم نیست. با مخالفتی که با آن روبرو هستیم، همه می‌توانیم با هم مبارزه کنیم و خوب کار کنیم. به مانیشا کالیان گفت.

تنها یک روز قبل از تولد 20 سالگی خود، مانیشا یک گل به یاد ماندنی را به برزیل زد، اولین گل یک فوتبالیست زن هندی در برابر 10 تیم برتر رده بندی جهان.

“لحظه خاصی بود، مطمئنا. من همیشه طرفدار تیم برزیل بوده ام. من با تماشای رونالدینیو بزرگ شدم و نیمار و سبک فوتبال برزیل همیشه من را مجذوب خود کرده اند. لحظه بزرگی بود، اما این فقط این نیست. هدف اصلی هنوز راهیابی به جام جهانی فوتبال زنان باقی مانده است و همچنین می خواهم به زدن گل های بیشتری برای کشورم ادامه دهم.” مانیشا کالیان گفت.

خبر پیشنهادی:   اوبامیانگ پس از ابتلا به ویروس دچار "ضایعات قلبی" شده است اخبار فوتبال

پنج ماه است که ببرهای آبی زیر نظر سرمربی جدید توماس دنربی تمرین می‌کنند و مهاجم هوشیارپور، پنجاب، احساس می‌کند که سطح مشخصی از آزادی به مهاجمان کناری داده شده است، که با سطح مشخصی نیز همراه است. از مسئولیت

“بله، ما مهاجمان آزادی خوبی از نظر جلو رفتن با توپ داریم. سیستم ما سیستم سفت و سختی نیست، زیرا مربی همیشه از ما می خواهد که روی پای خود فکر کنیم و در یک سوم حمله خود تصمیم بگیریم. او هدایت می کند. به ما آموزش می دهیم که چه نوع تصمیماتی می تواند بهتر باشد، اما او این آزادی تصمیم گیری را به ما می دهد.” مانیشا کالیان توضیح داد.

ببرهای هندی خود را برای جام ملت‌های آسیا 2022 آماده می‌کنند که از 20 ژانویه آغاز می‌شود و در بازی افتتاحیه در ورزشگاه DY Patil در ناوی بمبئی به مصاف ایران خواهند رفت.

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است.

.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا