ارز دیجیتالاقتصادی

ما در حال نزدیک شدن به یک رکود هستیم اما این در واقع یک چیز خوب است – اخبار اقتصادی بیت کوین

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا معتقد است که اقتصاد ایالات متحده به رکود نزدیک می شود، اما او توضیح داد که چرا این «در واقع چیز خوبی است». ماسک تخمین زده است که رکود اقتصادی آینده 12 تا 18 ماه طول خواهد کشید.

ایلان ماسک درباره رکود اقتصادی آمریکا صحبت می کند

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا و اسپیسکس، پنجشنبه در یک سری توییت افکار خود را در مورد اقتصاد ایالات متحده و رکود اقتصادی آینده به اشتراک گذاشت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در حال نزدیک شدن به رکود هستیم، پاسخ داد: بله. با این حال، ماسک خاطرنشان کرد، “این در واقع یک چیز خوب است.”

رئیس تسلا توضیح داد که “برای مدت طولانی بر احمق ها پول می بارد” و تاکید کرد که “برخی ورشکستگی ها باید اتفاق بیفتد.” او توضیح داد: «همه چیزهای کووید در خانه ماندن مردم را فریب داده است که فکر کنند واقعاً نیازی به کار سخت ندارید. بیداری بی ادبانه ورودی!»

ما در حال نزدیک شدن به یک رکود هستیم اما این در واقع یک چیز خوب است - اخبار اقتصادی بیت کوین

توئیت رکود او پس از بیانیه ای که هفته گذشته بیان کرد، بیان کرد که اقتصاد ایالات متحده “احتمالا” در رکود است. او هشدار داد که اوضاع “بدتر خواهد شد” و تخمین زد که رکود ممکن است 12 تا 18 ماه طول بکشد.

ماسک در ادامه توضیح داد: «دلیل صادقانه تورم این است که دولت یک میلیارد پول بیشتر از آنچه که داشت چاپ کرد.

تعداد فزاینده ای از بانک های سرمایه گذاری در مورد رکود اقتصادی هشدار داده اند. لوید بلنکفین، رئیس و مدیرعامل سابق گلدمن ساکس اخیراً گفت که ما به سمت رکود اقتصادی پیش می رویم و به شرکت ها و افراد توصیه کرد که برای آن آماده شوند.

علاوه بر این، بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، در یادداشتی تحقیقاتی این هفته هشدار داد که تلاش های فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره برای جبران تورم رکورددار ممکن است باعث رکود شود. «اگر نرخ بهره را بیش از حد افزایش دهند، خطر ایجاد رکود را دارند. اگر آنها به اندازه کافی سفت نشوند، خطر تبدیل به تورم فراری می شود. بلک راک توضیح داد که دیدن یک نتیجه عالی دشوار است.

برچسب ها در این داستان

بلک راک، رکود بلک راک، ایلان ماسک، تورم ایلان ماسک، پیش بینی های ایلان ماسک، رکود ایلان ماسک، پیش بینی رکود اقتصادی ایلان ماسک، گلدمن ساکس، رکود گلدمن ساکس، رکود اسپیس ایکس، رکود تسلا

آیا با ایلان ماسک موافقید که رکود یک چیز خوب است؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

ما در حال نزدیک شدن به یک رکود هستیم اما این در واقع یک چیز خوب است - اخبار اقتصادی بیت کوین

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا