فوتبالورزشی

مبارزه بارسلونا برای پیروزی در الچه | اخبار فوتبال

بارسا احیا شده ژاوی هرناندز با 48 امتیاز به جمع سه تیم برتر لالیگا صعود کرد و بتیس را در رده سوم پشت سر گذاشت.

بارسلونا در یک بازی سرگرم‌کننده و دیوانه‌وار در الچه در روز یکشنبه مبارزه کرد تا به پیروزی 2-1 دست یابد، زیرا پنالتی دیرهنگام ممفیس دیپای تضمین کرد که آنها پس از شروع دشوار فصل به احیای خود ادامه می‌دهند.

بارسا که ژاوی هرناندز احیا شده بود، پس از سقوط در رده نهم در ماه نوامبر، زمانی که مربی سابق رونالد کومان برکنار شد، با 48 امتیاز به جمع سه تیم برتر لالیگا صعود کرد و بتیس را در رده سوم پشت سر گذاشت.

الچه در میانه جدول درست قبل از نیمه اول بازی را باز کرد، زمانی که پدری سعی کرد توپ را دفع کند اما یک پاس عالی به فیدل چاوز داد، او که از دنی آلوز گذشت و با یک ضربه زاویه دار درست در تیرک سمت راست گلزنی کرد.

فران تورس پس از بازی عالی عثمان دمبله از جناح راست، گل تساوی را در دقیقه 61 به ثمر رساند. ارسال او توسط جوردی آلبا منحرف شد و مهاجم سابق منچسترسیتی، در مکان مناسب در زمان مناسب، آن را از فاصله نزدیک به خانه برگرداند.

در 20 دقیقه بعدی، هر دو تیم موقعیت‌های گلزنی ایجاد کردند که مارک آندره تراشتگن و ادگار بادیا دروازه‌بانان آن را رد کردند.

بادیا با شوت‌های قدرتمند تورس از فاصله نزدیک، سه توقف فوق‌العاده انجام داد، در حالی که تراشتگن در اواخر با شیرجه زدن بارسلونا را نجات داد تا ضربه پره میلا را با نوک انگشت مهار کند.

خبر پیشنهادی:   AFC تایید کرد چین حق میزبانی جام ملت های آسیا 2023 را واگذار می کند | اخبار فوتبال

برنده بارسا بعد از اینکه کمک داور ویدیویی در دقیقه 84 متوجه توپ دستی مدافع الچه در داخل محوطه شد و دپای پنالتی او را به گوشه بالا سمت چپ زد، وارد دروازه شد.

پس از آن، VAR دو بار دیگر مورد استفاده قرار گرفت، زیرا الچه پس از درخواست تجدیدنظر هندبال علیه بازیکنان بارسا، به طور بحث انگیزی از دو پنالتی محروم شد.

تراشتگن به خبرنگاران گفت: “همیشه می توان درباره توپ های هندی درون جعبه بحث کرد.”

“بازیکنان نمی توانند در داخل محوطه بازوهای خود را از بدن خود بردارند. به نظر من داور تصمیمات درستی گرفت.”

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است. فقط تیترش عوض شده

بستن داستان

مبارزه بارسلونا برای پیروزی در الچه | اخبار فوتبال


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا