ارز دیجیتالاقتصادی

متا، مایکروسافت و دیگران گروه استانداردهای متاورس را راه اندازی کردند – اخبار بیت کوین متاورس

متا، مایکروسافت و 31 شرکت دیگر برای ایجاد سازمانی برای ترویج ایجاد استانداردهای باز در مورد فناوری متاورس متحد شده اند. این مؤسسه که انجمن استانداردهای متاورس نام دارد، بر ایجاد استانداردهایی تمرکز خواهد کرد تا هر یک از متاورس ها در اینترنت قابل همکاری باشند، که در حالت ایده آل به این دنیاها اجازه برقراری ارتباط را می دهد.

انجمن استاندارد متاورس متولد شد

در حالی که متاورس مفهومی سست است که هر شرکتی آن را بر اساس میل خود تفسیر و می سازد، برخی فکر می کنند که اتصال این جهان های فردی مهم است. به همین دلیل است که متا، مایکروسافت و سایر شرکت‌ها مانند بازی‌های اپیک گرد هم آمده‌اند تا انجمن استانداردهای متاورس را تأسیس کنند، سازمانی که برای ارتقای قابلیت همکاری این متاورزها ایجاد شده است.

با توجه به راه اندازی روابط عمومی بیانیه:

[The body] روی پروژه‌های عمل‌گرایانه و مبتنی بر عمل مانند نمونه‌سازی پیاده‌سازی، هکاتون‌ها، افزونه‌ها و ابزارهای منبع باز برای تسریع تست و پذیرش استانداردهای متاورس تمرکز خواهد کرد، در حالی که دستورالعمل‌های استقرار و اصطلاحات سازگار را توسعه می‌دهد.

انجمن به خودی خود استاندارد ایجاد نمی کند. این سازمان به عنوان یک مرکز برای ادغام سازمان‌های مختلف توسعه استاندارد (SDOs) در زمینه‌هایی از جمله VR، گرافیک و تعاملات و غیره عمل خواهد کرد.

ایجاد چنین گروهی توسط برخی به عنوان بیانیه ای در مورد اجماع در این شرکت ها در مورد اهمیت ایجاد استانداردهای باز برای مفهوم متاورس تلقی می شود. در این باره نیل تروت، رئیس سازمان Khronos که بخشی از این گروه است، اظهار داشت:

متاورس فناوری‌های متنوعی را گرد هم می‌آورد که به مجموعه‌ای از استانداردهای قابلیت همکاری نیاز دارد که توسط بسیاری از سازمان‌های استاندارد ایجاد و نگهداری می‌شود.


چند غیبت مهم

در حالی که این گروه اعلام می کند که این یک سازمان آزاد است و برای همه گروه های علاقه مند به صورت رایگان در دسترس است، برخی از نام های بزرگ هستند که در گروه ظاهر نشده اند. اپل، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری در جهان که به فناوری واقعیت افزوده و واقعیت افزوده علاقه دارد، هنوز به این انجمن نپیوسته است. دیگر متاورس های مهم مبتنی بر بازی، مانند Roblox، هنوز به آن ملحق نشده اند.

به گفته برخی کارشناسان، این امر نشان می‌دهد که حتی با وجود سازمانی که استانداردهایی را در این زمینه ترویج می‌کند، استانداردسازی متاورس یا گروهی از جهان‌های سازنده متاورس، با توجه به تنوع شرکت‌هایی که در حال ایجاد پلتفرم‌هایی برای آن هستند، کار دشواری خواهد بود. .

نظر شما در مورد ایجاد اولین گروه استانداردسازی متاورس چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

متا، مایکروسافت و دیگران گروه استانداردهای متاورس را راه اندازی کردند – اخبار بیت کوین متاورس

سرجیو گوشنکو

سرجیو یک روزنامه نگار ارز دیجیتال مستقر در ونزوئلا است. او خود را دیر وارد بازی می‌کند و زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد، وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه مهندسی کامپیوتر، زندگی در ونزوئلا، و تحت تاثیر قرار گرفتن تحت تأثیر رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند. در مورد موفقیت کریپتو و اینکه چگونه به افراد بدون بانک و محروم کمک می کند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا