ارز دیجیتالاقتصادی

متا فروشگاه پوشاک دیجیتال متاورس را راه اندازی کرد – اخبار بیت کوین متاورس

متا اعلام کرد که در حال راه‌اندازی یک فروشگاه لباس دیجیتال با طراحی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا تکه‌هایی از لباس را برای آواتارهای خود در متاورس خود خریداری کنند. این شرکت معتقد است که لباس و سایر لوازم جانبی به بخش مهمی از بیان هویت کاربران تبدیل خواهد شد و این امر آنها را ترغیب می کند تا برای خرید لباس های دیجیتالی که قابل پوشیدن در تمام برنامه های متا از جمله فیس بوک و اینستاگرام هستند، پول خرج کنند.

متا برای فروش لباس متاورس

با ظهور متاورس، یک برداشت جایگزین و دیجیتال از دنیای ما، شرکت‌ها شروع به استفاده از صنایعی مانند پوشاک کرده‌اند تا از درآمدهایی که نیاز به بیان کاربران متاورس می‌تواند ایجاد کند، سرمایه‌گذاری کنند. یکی از این شرکت ها متا است که اخیراً ساخته شده است اعلام کرد راه اندازی یک فروشگاه لباس دیجیتال به نام “فروشگاه متا آواتارها” که به کاربران امکان می دهد لباس هایی با مارک های مختلف خریداری کنند تا آواتارهای متاورس خود را بپوشانند.

این فروشگاه که این هفته به بازارهای مختلف عرضه می شود، دارای طرح های دیجیتالی است که توسط Balenciaga، Prada و Thom Browne ایجاد شده اند و برای آواتارهای متا در فیس بوک، اینستاگرام و مسنجر در دسترس خواهد بود. قیمت هر یک از لباس های موجود هنوز مشخص نشده است.


شرط دیجیتال متا

شرط متا ساده است: این شرکت معتقد است که متاورس در سال های آینده به قدری بزرگ خواهد شد که نیاز به این آیتم های دیجیتالی نیز با آن افزایش خواهد یافت. به همین دلیل است که این شرکت در اوایل سال جاری به یک تجارت متاورمحور متمرکز شد. مارک زاکربرگ، موسس و مدیر عامل متا، درباره ارتباط این موارد اظهار داشت:

کالاهای دیجیتال راه مهمی برای بیان خود در فرا وجه و محرک بزرگ اقتصاد خلاق خواهند بود. من مشتاق هستم که مارک های بیشتری را اضافه کنم و به زودی آن را به VR نیز بیاورم.

در مورد VR، زاکربرگ احتمالاً به Horizon Worlds، برنامه متاورس شاخص متا اشاره می‌کند، که فقط دارندگان Meta’s Quest، مجموعه‌ای از هدست‌های واقعیت مجازی، می‌توانند از آن لذت ببرند. این احتمال وجود دارد که کاربران این پلتفرم نیز بتوانند از این اقلام دیجیتالی در Horizon World استفاده کنند.

با این حال، به گفته کارشناسان، سفر متا برای ترغیب کاربران به قدم گذاشتن در متاورس، سفر آسانی نخواهد بود. زاکربرگ قبلاً تشخیص داده است که چرخش اولیه به متاورس برای آنها هزینه خواهد داشت. او در ماه مه اظهار داشت که این تغییر باعث می شود شرکت طی سه تا پنج سال آینده “مقدار قابل توجهی پول” را از دست بدهد.

نظر شما در مورد راه اندازی فروشگاه لباس دیجیتال متا چیست؟ در قسمت نظرات بالا به ما بگویید.

متا فروشگاه پوشاک دیجیتال متاورس را راه اندازی کرد – اخبار بیت کوین متاورس

سرجیو گوشنکو

سرجیو یک روزنامه نگار ارز دیجیتال مستقر در ونزوئلا است. او خود را دیر وارد بازی می‌کند و زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد، وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه مهندسی کامپیوتر، زندگی در ونزوئلا، و تحت تاثیر قرار گرفتن تحت تأثیر رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند. در مورد موفقیت کریپتو و اینکه چگونه به افراد بدون بانک و محروم کمک می کند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا