کار آفرینی و استارتاپ

متا کارکنان خود را با اخراج 11000 غول رسانه اجتماعی از کار انداخت • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

زمان جالبی برای سرزمین کریپتو، زیرا بیت کوین برای اولین بار پس از مدتی به زیر 17000 دلار سقوط کرد. وحشی، با توجه به اینکه یک سال پیش این ارز دیجیتال حدود 65000 دلار معامله می شد. یعنی 74 درصد کاهش. این چه نوع زمستانی است – آیا ما شاهد سرمای کریپتو هستیم یا سرمای دائمی کریپتو؟ لطفاً به یک تراکنش غیرقابل تغییر بلاک چین پاسخ دهید.

اگر برای درک دنیای رمزنگاری هیجان زده هستید، چند هفته دیگر رویدادی در میامی داریم – جزئیات و بلیط ها در اینجا! – کریستین و حاجی.

TechCrunch برتر 3

  • مبارزات بیشتر در رسانه های اجتماعی: گرچه موضوع مورد نظر یک داونر بود، پل یک داستان عالی در مورد اخراج تایید شده 11000 کارمند متا نوشت و توضیح داد که چه اتفاقی افتاده است، چرا و چه معنایی در زمینه آینده متا دارد. اطلاعات بیشتر در Big Tech در زیر.
  • تا زمانی که ادامه داشت خوب بود: برای چند ساعت امروز صبح، ما TechCrunchers از اینکه می‌بینیم دسته ارزشمند توییتر ما «نشان رسمی توییتر» را دریافت می‌کند، خوشحال بودیم، اما آماندا می نویسد، آنچه توییتر می دهد، توییتر به سرعت از بین می برد.
  • این چیزی است که واقعا اتفاق افتاد: ایلان ماسک بود، در اتاق هیئت مدیره، با کد نشان. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، ماسک امروز در حال کشتن روح در سراسر توییتر بود، علامت‌های خاکستری را برای حساب‌های پرمخاطب ایجاد کرد و سپس آنها را حذف کرد. کایل بیشتر داشتن.

استارتاپ ها و VC

ابر محاسبات لبه و شبکه داده جهانی Macrometa در دوری که توسط Akamai Technologies رهبری می‌شد، سرمایه جمع‌آوری کرد، زیرا این دو شراکت جدید و ادغام محصول را اعلام کردند. کاترین گزارش ها. این بودجه همچنین شامل مشارکت Shasta Ventures و Sixty Degree Capital بود. Andy Champagne مدیر ارشد فناوری Akamai Technologies به هیئت مدیره Macrometa خواهد پیوست.

ممکن است استارت‌آپ‌ها در میانه‌ی زمستان سرمایه‌گذاری کنند، اما تابش اشعه خورشید به برخی از VC‌ها حکایت از روند متفاوتی دارد. اینگرید. EQT Ventures، بازوی صندوق‌های خطرپذیر غول سرمایه‌گذاری سوئدی EQT که در مراحل اولیه شرط‌بندی روی استارت‌آپ‌های عمدتاً در اروپا انجام می‌دهد، آخرین صندوق خود را بسته و خزانه خود را با ۱ میلیارد یورو (و ۱.۱ میلیارد دلار کل تعهدات) پر کرده است.

مانند داستان های سرفصل ما، اما خلاصه تر:

سه نکته برای مدیریت یک تیم مهندسی از راه دور

اعتبار تصویر: اینوک (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

کار از راه دور برای هر کسب و کاری مناسب نیست و ممکن است فنجان چای همه افراد نباشد. چه زمانی گرگ سو و هم بنیانگذارش تصمیم گرفتند یک تیم مهندسی توزیع شده برای استارت آپ خود بسازند، سؤالات متعددی در ذهن آنها شکل گرفت: آیا تیم سازنده خواهد بود؟ تصمیمات چگونه اتخاذ خواهد شد؟ چگونه فرهنگ را زنده نگه می دارند؟ امروز، این استارت‌آپ تیمی از راه دور متشکل از دوازده مهندس را مدیریت می‌کند و آن‌ها در طول مسیر چیزهای زیادی یاد گرفته‌اند.

در TechCrunch+، او برخی از نکات و توصیه‌هایی را که شرکت یاد گرفته است به اشتراک می‌گذارد – بیشتر توصیه‌ها به بهترین وجه برای استارت‌آپ‌های مرحله اولیه قابل اجرا هستند.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

به دنبال اعلام امروز متا در مورد اخراج 11000 کارمند، اینگرید بررسی عمیقی در 8-K این شرکت انجام داد و با برخی موارد جدید، از جمله قابل پیش‌بینی ظاهر شد – که کاهش هزینه‌های مربوط به استخدام و سرمایه‌گذاری‌های کلان به سود نهایی شرکت در سال 2023 کمک می‌کند.

در همین حال، فردریک در مورد پردازنده کوانتومی Osprey IBM می نویسد، که دقیقاً 4000 کیوبیتی نیست که شرکت می خواهد تا سال 2025 به آن دست یابد، اما با 433 کیوبیت، شروع خوبی است.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

  • اخراج بیشتر: فکر نمی کردی به این راحتی کنار بیایی، نه؟ رون گزارش می دهد که Salesforce صدها کارمند خود را اخراج کرده است آریا گزارش می دهد که آسترا 16 درصد از کارکنان خود را پس از تقریباً سه برابر کردن آن در سال گذشته اخراج می کند.
  • Brrrr، اینجا سرد است – باید مقداری رمزارز در جو وجود داشته باشد: مثل اینه که آنیتا حواس ششم داشت یا چیزی اوایل امروز، او نوشت که قرارداد پیشنهادی Binance و FTX M&A بعید به نظر می رسد بسته شود. ببینید، درست قبل از اینکه این معامله منتشر شود، بایننس تصمیم گرفت از معامله خارج شود. ژاکلین گزارش ها.
  • ایستگاه همکاری: برای Freeform آماده هستید؟ هنوز مطمئن نیستم که این یک فعل باشد، اما اپل امیدوار است که تخته سفید مشترک آن چیزی باشد که ثابت بماند. ایوان گزارش ها.
  • سنسورها و نرم افزارها و EV، اوه من!: ولوو امروز از اولین شاسی بلند تمام برقی خود رونمایی کرد و ما هم آب دهانمان را می خوریم. جاکلین بیشتر داشتن.
  • ما حدس می زنیم که او پاوربال را نبرده است: ایلان ماسک تعداد بیشتری از سهام تسلا خود را فروخت، ربکا می نویسد. 19.5 میلیون سهم تقریباً 4 میلیارد دلار ارزش داشت. تعجب می کنم که او از این پول برای چه استفاده می کند…
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا