کار آفرینی و استارتاپ

مجرمان سایبری متقاضی بیت کوین از باگ های مربوط به سال 2021 برای شروع حمله جهانی باج افزار استفاده می کنند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت PST به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام، کرانچرها!

مورد علاقه امروز ما بود کانیاین مقاله حاوی توصیه هایی برای استارتاپ هایی است که دولت را به عنوان مشتری هدف خود دارند.

به افتخار ماه تاریخ سیاه پوست، ما می خواهیم چند خبر خوب را برای بنیانگذاران BIPOC به اشتراک بگذاریم، زیرا بودجه بیشتری در دسترس است: دومینیک-مادوری گزارش می دهد که Nex Cubed صندوق موسسان HBCU (کالج ها و دانشگاه های تاریخی سیاه پوست) خود را با وزن 40 میلیون دلار راه اندازی کرد. در همین حال، ناتاشا ام گزارش می دهد که خدمه جدید کاپور کاپیتال در حال جمع آوری یک صندوق فرصت 50 میلیون دلاری است که برای سرمایه گذاری های تأثیر اجتماعی و بنیانگذاران رنگین پوست در نظر گرفته شده است. – کریستین و حاجی

TechCrunch برتر 3

  • جوان و آسیب پذیر: کارلی گزارش می دهد که هکرها مشغول سوء استفاده از یک نقص دو ساله VMware برای راه اندازی یک کمپین باج افزار در مقیاس بزرگ بوده اند که هزاران سازمان را در سراسر جهان هدف قرار داده است. او می نویسد که بیش از 3200 سرور VMware در معرض خطر قرار گرفته اند.
  • من جادو را در خود دارم: سلام، GitHub Copilot، پلتفرم تولید کد Magic در دم شما داغ است. کایل اریک اشتاینبرگر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، گزارش می دهد که مجیک، که 23 میلیون دلار بودجه جدید به رهبری CapitalG آلفابت به دست آورده است، قرار است “زمان و هزینه مالی توسعه نرم افزار را به طور چشمگیری کاهش دهد.”
  • پرستاری صنعت سلامت به عرضه نیروی کار خوب بازگشت: بازار کار ShiftMed می گوید که هزینه های بالای پرداخت شده به پرستاران مسافرتی طی سه سال گذشته به بودجه بیمارستان ها لطمه زده است زیرا پرستاران فرسوده صنعت را ترک می کنند. کریستین گزارش ها. 200 میلیون دلار برای پر کردن شکاف این کمبود با مراقبت از پرستاران تضمین کرد.

استارتاپ ها و VC

به نظر می رسد امروز روز بازگشت بنیانگذاران کهنه کار است. ناتاشا ال گزارش می دهد که بنیانگذار Spotify، دانیل اک، با Neko بازگشته است و یک چرخش دیگر در زمینه مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه دارد، در حالی که سارا می نویسد که یکی از بنیانگذاران Zenly آنتوان مارتین یک برنامه اجتماعی جدید به نام Amo راه اندازی می کند.

خبر خوب برای مرغ‌ها و وگان‌ها: Rebellyous، استارت‌آپی که تلاش می‌کند «مرغ بهتر» بسازد، حداقل 20 میلیون دلار سرمایه جدید جمع‌آوری کرده است. هری گزارش ها. این شرکت که در سیاتل مستقر است، فناوری تولید خود را «پیشرفته‌ترین سیستم تولید گوشت گیاهی روی کره زمین» می‌نامد.

کافی نیست؟ خوب، بیایید درختان داستان را تکان دهیم و ببینیم چه چیزی فرو می ریزد:

  • J/K، لطفا پولمان را پس بگیریم؟: ژاکلین گزارش می دهد که FTX از سیاستمداران و PAC ها می خواهد کمک های خود را برگردانند.
  • خودران به yikes-ville: EV SPAC Canoo با فروش 52 میلیون دلار سهام برای زنده ماندن موافقت کرد. کرستن گزارش ها.
  • تهدید سه گانه، آزمایش شده است: Simple HealthKit برابری سلامتی را با تشخیص و درمان خانگی انجام می دهد، کریستین گزارش ها.
  • بالا، بالا و دور: Voyager Space با ادامه توسعه در ایستگاه فضایی خصوصی Starlab 80 میلیون دلار جمع آوری کرد. آریا.
  • پور توت لوموند: رومین گزارش می دهد که صندوق سرمایه گذاری فرانسوی Ovni Capital با یک صندوق جدید 50 میلیون یورویی، از استارتاپ هایی با جاه طلبی های جهانی حمایت می کند.

برای بهبود نرخ های بسته برای مصاحبه های فنی، بازخورد متقاضیان (خوب یا بد) را ارائه دهید.

اعتبار تصویر: ما هستیم (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

“سندرم کت سفید” زمانی رخ می دهد که بیماران به طور مصنوعی فشار خون بالاتری را ثبت می کنند، زیرا آنها نگران مراجعه به پزشک هستند.

مصاحبه‌های فنی مشابه هستند: در یک نظرسنجی که داده‌های 1000 نفر را که 100000 مصاحبه انجام داده‌اند تجزیه و تحلیل کرد، یک چهارم داوطلبانی که نمره قبولی دریافت کردند در ابتدا فکر می‌کردند که شکست خورده‌اند.

آلین لرنر، موسس و مدیر اجرایی Interviewing.io گفت: «تحقیقات ما نشان می دهد که 43 درصد از همه نامزدها به طور مداوم عملکرد مصاحبه فنی خود را دست کم می گیرند.

در یک پست جامع TC+، او یک کتاب بازی برای جمع‌آوری و اشتراک‌گذاری «بازخورد صادقانه (و گاهی خشن)» و پرسیدن سؤالات پس از مصاحبه که معیارهای عینی ایجاد می‌کند، ارائه می‌کند.

لرنر می نویسد: «تنها حدود 25 درصد از کاندیداها به طور مداوم از مصاحبه ای به مصاحبه دیگر عمل می کنند. این بدان معناست که نامزدی که امروز رد می‌کنید ممکن است فردی باشد که بخواهید ظرف شش ماه استخدام کنید.»

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

در نبرد جاری بین وزارت فناوری اطلاعات هند و برنامه‌ها، LazyPay PayU به آخرین قربانی تبدیل شده است. مانیش می نویسد. اما اگر به آن فکر کنید، دلیل خوبی است: کشور در حال مقابله با سوء استفاده از داده های مصرف کننده است. صحبت از برنامه های مسدود شده، مانیش همچنین می نویسد که هند بیش از 230 برنامه شرط بندی و وام را مسدود می کند که برخی از آنها با چین ارتباط دارند.

در همین حال، نوبت Dell است که خبرهای بدی داشته باشد. این شرکت اعلام کرد که 5 درصد از نیروی کار خود در سراسر جهان را اخراج خواهد کرد. رون گزارش ها. و اگر این را در کارت BINGO خود دارید، می توانید علامت بزنید “این حرکت یک نتیجه ناخوشایند از شرایط اقتصادی فعلی بود.”

اخبار زیادی در پی می آید، پس یک نوشیدنی و یک میان وعده بگیرید و بیایید شیرجه بزنیم:
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا