دانش و فناوریموبایل و تبلت

محبوب ترین مدل کیندل با تخفیف 45 دلاری در این معامله پرایم روز هنوز معتبر است


آمازون کیندل پیپر وایت

Kindle Paperwhite عالی بدون شک بهترین کتابخوان الکترونیکی در تجارت با نور پس زمینه قابل تنظیم است که همچنین می تواند برای کاهش فشار چشم گرم شود. در حال حاضر با 32 درصد تخفیف به فروش می رسد.

آمازون کم و بیش بازار کتابخوان های الکترونیکی را درگیر کرده است و دستگاه هایی مانند Kindle Paperwhite به انجام آن کمک کرده اند. جدیدترین کتابخوان الکترونیکی خرده‌فروش شامل برخی ویژگی‌های عالی، فضای ذخیره‌سازی کافی برای نگهداری کتاب‌ها و عمر باتری است که در چند هفته اندازه‌گیری می‌شود. در حال حاضر با 32 درصد تخفیف به عنوان بخشی از رویداد فروش Prime Day در دسترس است. این نه تنها یک معامله عالی است، بلکه به شما امکان می دهد با کمتر از 100 دلار قبل از مالیات وارد سرگرمی کتابخوان الکترونیکی شوید.


بیشتر بخوانید: ممکن است Prime Day در حال اتمام باشد، اما این معاملات داغ تبلت هنوز در دسترس هستند


چرا باید Kindle Paperwhite را در روز پرایم بخرید؟

خوب، اگر اصلاً اهل مطالعه هستید، پاسخ به این سؤال نسبتاً آسانی است. تنها تعداد انگشت شماری کتابخوان الکترونیکی در هر زمان موجود است و Kindle Paperwhite سه محصول برتر در این فضا است. آخرین نسخه، که در فروش است، شامل یک صفحه نمایش 6.8 اینچی ارتقا یافته است که نه تنها به شما امکان می دهد روشنایی، بلکه دمای نور را نیز تنظیم کنید. بنابراین، اگر می خواهید نور گرم تری برای کاهش فشار چشم داشته باشید، این کاری است که می توانید انجام دهید.

به غیر از آن، این به سادگی یک کتابخوان الکترونیکی جامد است. عملکرد خوب است زیرا کتاب‌ها به سرعت دانلود می‌شوند و گزینه‌های سفارشی‌سازی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد کارهایی مانند تغییر فونت و اندازه حاشیه را انجام دهید تا راحت‌تر به نظر برسد. این نسخه 8 گیگابایتی است که به فروش می رسد و برای نگهداری بین 3000 تا 6000 کتاب کافی است، بنابراین برای پر کردن کامل آن به مجموعه ای کاملاً قوی نیاز دارید. اگر سرعت شما بیشتر است، حتی می‌توانید از طریق بلوتوث به کتاب‌های صوتی گوش دهید.

اگر تصمیم دارید از این معامله استفاده کنید، ما همچنین فهرستی از کیس های کیندل پیپروایت عالی داریم که دستگاه جدید شما را تحسین و محافظت می کند. در واقع، بسیاری از این کیس‌ها برای روز معاملات بزرگ نیز به فروش می‌رسند و در عین حال از سرمایه‌گذاری جدیدتان محافظت می‌کنند. شما مجبور نیستید این چیز را جایگزین کنید، مگر اینکه به طور غیرقابل جبرانی خراب شود، که آن را به یک سرمایه گذاری طولانی مدت عالی برای سرگرمی شما تبدیل می کند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا