ارز دیجیتالاقتصادی

مدیران صندوق به طور فزاینده ای بیت کوین را به طلا ترجیح می دهند – می گویند این یک فروشگاه بهتر از ارزش است – اخبار اقتصادی بیت کوین

تعداد فزاینده ای از مدیران صندوق و سرمایه گذاران نهادی اکنون بیت کوین را به طلا ترجیح می دهند. آنها ارز دیجیتال را ذخیره بهتری از ارزش و پوشش بهتر تورم می دانند. بنیانگذار یک شرکت مدیریت دارایی گفت: “من فکر می کنم احتمالاً در یک دوره طولانی ده برابر بهتر از طلا خواهد بود.”

بیت کوین در مقابل طلا: بیت کوین ذخیره بهتری از ارزش است

مدیران صندوق‌ها و سرمایه‌گذاران نهادی به‌طور فزاینده‌ای ترجیح می‌دهند به جای طلا، روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کنند و ارز دیجیتال را ذخیره‌ای بهتر از ارزش و پوششی ترجیحی در برابر تورم می‌دانند.

مایک نووگراتز، مدیرعامل هلدینگ دیجیتال گلکسی، هفته گذشته در جریان تماس سود سه ماهه سوم شرکتش، درباره بیت کوین صحبت کرد که ذخیره ارزش بهتری نسبت به طلا است. او در حالی که اظهار داشت: «هنوز فکر می‌کنم طلا احتمالاً دارایی خوبی برای داشتن در این محیط است»، تأکید کرد که «به‌تازگی توسط بیت کوین خرد شده است». نووگراتز افزود:

بیت کوین فقط نسخه بهتری از ارزش فروشگاه است و با سرعت فزاینده ای پذیرفته می شود… اکنون بیش از دویست میلیون نفر در سراسر جهان در اکوسیستم بیت کوین شرکت می کنند و به رشد خود ادامه می دهد.

آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار Skybridge Capital نیز انتظار دارد که بیت کوین از طلا پیشی بگیرد. او هفته گذشته گفت که بیت کوین “در نهایت طلا را تحت الشعاع قرار خواهد داد.” او گفته است که هنوز برای بیت کوین خیلی خیلی زود است و پیش بینی کرد که قیمت این ارز دیجیتال به راحتی به 500 هزار دلار خواهد رسید. او از سرمایه گذاران می خواهد که صاحب برخی از آنها شوند بیت کوین اکنون.

خبر پیشنهادی:   پروژه DeFi متمرکز بر امنیت، پروتکل ارتقاء EverRise و راه اندازی بر روی 3 بلاک چین – انتشار مطبوعاتی Bitcoin News

اسکاراموچی در بحثی در مورد ارزش بازار اظهار داشت:

من فکر می‌کنم احتمالاً در یک دوره زمانی طولانی ده برابر بهتر از طلا خواهد بود… اگر بیت‌کوین با نرخ تصاعدی و طلا با نرخ خطی افزایش یابد، تعجب نمی‌کنم.

یکی دیگر از مدیران مشهور صندوق که اخیراً اعتراف کرده است که بیت کوین را به طلا ترجیح می دهد، پل تودور جونز است. او ماه گذشته گفت که بیت کوین را به عنوان پوششی در برابر تورم در شرایط فعلی اقتصادی ترجیح می دهد و اظهار داشت:

واضح است که مکانی برای رمزنگاری وجود دارد. واضح است که در حال حاضر در حال برنده شدن در مسابقه با طلاست… در حال حاضر این مورد ترجیح من بر طلاست.

بانک جهانی سرمایه‌گذاری جی پی مورگان در ماه اکتبر اعلام کرد که سرمایه‌گذاران نهادی طلا را برای بیت‌کوین تخلیه کرده‌اند. تحلیلگران این شرکت توضیح دادند: «به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران نهادی در حال بازگشت به بیت‌کوین هستند و شاید آن را پوشش تورمی بهتری نسبت به طلا می‌دانند.

در ماه سپتامبر، شرکت Microstrategy که در فهرست نزدک طرفدار بیت کوین قرار دارد، گفت که با انتخاب بیت کوین به جای طلا در سال گذشته از “اشتباه چند میلیارد دلاری” جلوگیری کرده است. این شرکت در حال حاضر حدود 114042 دستگاه دارد بیت کوین. مدیرعامل مایکل سیلر هفته گذشته گفت که انتظار دارد بیت کوین به یک طبقه دارایی 100 تریلیون دلاری تبدیل شود.

سیلور معتقد است: «بسیار واضح است که بیت کوین در حال برنده شدن است، طلا در حال از دست دادن است… و ادامه خواهد یافت… کاملاً واضح است که طلای دیجیتال جایگزین طلا در این دهه خواهد شد.

خبر پیشنهادی:   فین‌تک‌های نیجریه نزدیک به 91 درصد از 417.5 میلیون دلاری که توسط استارت‌آپ‌های فناوری در این کشور جمع‌آوری شده است – فین‌تک بیت‌کوین نیوز

رئیس تحقیقات انرژی گلدمن ساکس اخیراً گفته است که شاهد انتقال سرمایه از طلا به بیت کوین بوده است. مدیر اجرایی خاطرنشان کرد: «همانطور که ما استدلال می کنیم که نقره طلای افراد فقیر است، طلا نیز ممکن است تبدیل به رمزنگاری افراد فقیر شود.

نظر شما در مورد ترجیح مدیران صندوق بیت کوین به طلا چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا