ارز دیجیتالاقتصادی

مدیر عامل بایننس ایالات متحده در حال استراحت شایسته است، CZ به دنبال کم اهمیت جلوه دادن Exodus اجرایی استچانگ پنگ ژائو، بنیانگذار بایننس، در مورد آخرین خروج مدیران از شعبه آمریکایی شرکتش اظهار نظر کرده است. تغییرات در مدیریت شرکت تجارت کریپتو ایالات متحده، از جمله آزادی مدیر اجرایی آن، به دنبال تحولات مشابه در بورس جهانی بود.

CZ از دنبال‌کنندگان می‌خواهد که FUD ایالات متحده بایننس را نادیده بگیرند، می‌گوید که محیط نظارتی به رئیس جدیدی نیاز دارد

موسس و مدیر عامل بایننس چانگ پنگ ژائو (CZ) به X رسید، قبلاً توییتر، برای رسیدگی به “برخی گمانه زنی ها در مورد تغییرات اخیر مدیریت” در شعبه بایننس در ایالات متحده. توییت او به دنبال اخباری مبنی بر خروج مدیر اجرایی این نهاد مستقر در میامی منتشر شد.

«برایان شرودر پس از انجام کارهایی که دو سال پیش زمانی که به عضویتش در آمد، در حال انجام یک استراحت شایسته است. تحت رهبری او، بایننس ایالات متحده سرمایه را افزایش داد، محصولات و خدمات خود را بهبود بخشید، فرآیندهای داخلی را مستحکم کرد و سهم قابل توجهی از بازار را به دست آورد که همه اینها به ایجاد یک شرکت انعطاف پذیرتر به نفع مشتریان کمک کرد. .

ژائو ضمن ابراز قدردانی از کمک‌های شرودر، توضیح داد که بازار کریپتو اکنون در مکانی متفاوت از دو سال پیش است، زمانی که او به بازوی ایالات متحده بایننس پیوست. او اشاره ای به «محیط نظارتی متخاصم و متعصب به سرعت در حال تحول» کرد، مجدداً از پیروان خود خواست تا FUD (ترس، عدم اطمینان و شک) را نادیده بگیرند و تأکید کرد:

نورمن رید – مدیر سابق SEC، فدرال رزرو نیویورک، ریپل و DTCC – فرد مناسبی برای رهبری بایننس ایالات متحده در این بازار است.

به گفته سخنگوی شرکت که در این هفته دلیل خاصی برای جدایی شرودر اعلام کرد، رید یک قرار موقت است. با این حال، این تغییر در بحبوحه افزایش فشار نظارتی بر Binance ایالات متحده صورت می گیرد که منجر به کاهش سهم بازار و اخراج قابل توجه کارکنان شده است.

پس از برایان شرودر، دو مدیر اجرایی دیگر نیز ترک کردند – کریشنا جووادی، رئیس حقوقی صرافی و سیدنی ماجلیا، مدیر ارشد ریسک. پلتفرم تجارت کریپتو نیز پس از کاهش مشاغل در سال 2023، نیروی کار خود را یک سوم کاهش می دهد.

بر اساس گزارش ها، 1000 کارمند در سراسر جهان در اوایل امسال اخراج شدند. تعدادی از مدیران دیگر نیز از بزرگترین صرافی دارایی‌های دیجیتال دنیا خارج شده‌اند، از جمله پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی، استیون کریستی، معاون ارشد رئیس‌جمهور در زمینه انطباق، هون نگ، مشاور عمومی بایننس، لئون فونگ، رئیس تجارت آسیا و اقیانوسیه بایننس و محصول. مایور کامات و همچنین مدیران آن برای شرق اروپا و روسیه، گلب کوستارف و ولادیمیر اسمرکیس، رهبری می کنند.

آیا فکر می کنید در بایننس ایالات متحده یا شرکت جهانی، خروج و اخراج مدیران بیشتری وجود خواهد داشت؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا