ارز دیجیتالاقتصادی

مدیر عامل بایننس منفی ها را کنار می گذارد و اطمینان می دهد که شرکت “مشکلات نقدینگی ندارد”Changpeng “CZ” Zhao، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل بایننس، شایعات اخیر علیه شرکت خود را نادیده گرفت و اطمینان داد که ترازنامه و حفظ کارمندان آن علیرغم عدم اطمینان اخیر در بازار همچنان قوی است.

در پستی در 7 سپتامبر در X (تویتر)، رئیس Binance سرزنش کرد اخبار منفی، شایعات، فرارهای بانکی، دعواهای حقوقی، بسته شدن کانال های فیات، کاهش تولید و جابجایی کارکنان برای ایجاد یک محیط FUD (ترس، عدم اطمینان، شک).

او سپس از این فرصت برای شفاف سازی وضعیت مالی فعلی بایننس استفاده کرد:

حدس بزنید چه چیزی نداریم؟ هیچ مشکل نقدینگی وجود ندارد، “CZ تاکید کرد. تمام برداشت‌ها (و سپرده‌ها) به درستی انجام می‌شود. تمام وجوه مشتریان #SAFU است و 100٪ رزرو شده است.

ناظران اشاره کرده اند که حداقل 10 نفر از مدیران بایننس، از جمله پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی سابق، سکان هدایت را در فاصله جولای تا سپتامبر ترک کرده اند. مایور کامات، رهبر سابق محصول؛ لئون فونگ، رئیس سابق آسیا و اقیانوسیه؛ و استیون کریستی، معاون ارشد سابق رئیس جمهور برای رعایت مقررات.

CZ، با این حال، توضیح داد در ماه جولای، جابه‌جایی کارکنان برای هر شرکت، به‌ویژه شرکت‌هایی که در یک محیط به‌سرعت در حال تغییر مانند کریپتو هستند، یک واقعیت است.

در پست اخیر، CZ گفت بایننس “احتمالاً نیز [has] کمترین میزان گردش مالی تیم موسس در بین هر استارت‌آپ فناوری در اندازه و سن ما در جهان است.»

مربوط: Binance برای بازپرداخت یک میلیون دلار به کاربران برای حادثه Cyber ​​Earn

در همین حال، مدیرعامل بایننس به برخی از پیروزی‌ها در صنعت ارزهای دیجیتال اخیرا اشاره کرد، مانند راه‌اندازی کانال‌ها و محصولات فیات جدید، استخدام‌های جدید و بازارهای جدید علاوه بر برخی بردها در دادگاه – به ویژه پیروزی‌های Ripple و Grayscale Investment در برابر ایالات متحده. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می‌زند؟