ارز دیجیتالاقتصادی

مدیر عامل می گوید: میکرواستراتژی از زمان اتخاذ استراتژی بیت کوین از هر طبقه دارایی و سهام فناوری بزرگ بهتر عمل می کند – اخبار ویژه بیت کوین

مایکل سیلر، مدیر عامل شرکت می گوید، از زمانی که این شرکت استراتژی بیت کوین را اتخاذ کرد و شروع به انباشت ارز دیجیتال در خزانه شرکت خود کرد، میکرواستراتژی (MSTR) از هر طبقه دارایی و سهام فناوری بزرگ بهتر عمل کرد. مدیر اجرایی طرفدار بیت کوین از سمت مدیرعاملی Microstrategy کناره گیری می کند و نقش رئیس اجرایی شرکت را بر عهده می گیرد تا بر بیت کوین تمرکز کند.

عملکرد میکرواستراتژی از زمان اتخاذ استراتژی بیت کوین

شرکت نرم افزاری Microstrategy Inc. (Nasdaq: MSTR) که در فهرست نزدک قرار دارد، نتایج مالی سه ماهه دوم خود را روز سه شنبه منتشر کرد. مدیرعامل مایکل سایلر چهارشنبه در توییتی نوشت:

از زمان اتخاذ استراتژی بیت کوین، MSTR از هر طبقه دارایی و سهام فناوری بزرگ بهتر عمل کرده است.

او اضافه کرد که قیمت بیت کوین در آن بازه زمانی 94 درصد افزایش یافت در حالی که S&P500 23 درصد و نزدک 13 درصد افزایش یافت. در مقابل، طلا، اوراق قرضه و نقره به ترتیب 13%، 14% و 29% کاهش یافتند. Microstrategy استراتژی بیت کوین را در سه ماهه سوم سال 2020 اتخاذ کرد.

او در توئیتی متفاوت توضیح داد:

از آنجایی که Microstrategy یک استراتژی بیت کوین را اتخاذ کرد، ارزش سازمانی آن +730٪ (+5 میلیارد دلار) و MSTR +123٪ افزایش یافته است.

Saylor هنگام مقایسه عملکرد سهام Microstrategy با سهام های بزرگ فناوری از زمان اتخاذ استراتژی بیت کوین، خاطرنشان کرد که MSTR بهتر از Alphabet/Google (GOOG)، اپل (AAPL)، مایکروسافت (MSFT)، آمازون (AMZN)، متا مالک فیس بوک است. (META) و Netflix (NFLX).

مدیر عامل شرکت می گوید: میکرواستراتژی از زمان اتخاذ استراتژی بیت کوین از هر طبقه دارایی و سهام فناوری بزرگ بهتر عمل می کند.
عملکرد قیمت سهام میکرواستراتژی از زمان اتخاذ استراتژی بیت کوین. منبع: میکرواستراتژی

میکرواستراتژی دارای دو استراتژی سازمانی است: تجزیه و تحلیل تجاری و بیت کوین. استراتژی بیت کوین این است که «به دست آوردن و نگهداری بیت کوین درازمدت. با توجه به ارائه نتایج مالی سه‌ماهه دوم این شرکت، بیت‌کوین را از طریق استفاده از جریان‌های نقدی اضافی، و معاملات بدهی و سهام خریداری کنید.

این شرکت نرم افزاری در حال حاضر حدود 129699 دستگاه را در اختیار دارد بیت کویناین شرکت گفت که با میانگین قیمت خرید 30664 دلار به ازای هر بیت کوین، بدون هزینه ها و هزینه ها، با هزینه کل 4 میلیارد دلار خریداری شده است. Microstrategy هزینه های کاهش ارزش بیت کوین را 917.8 میلیون دلار در سه ماهه دوم گزارش کرد که هزینه های غیر نقدی ناشی از آن است. بیت کوین نوسان قیمت

Saylor از سمت مدیرعاملی کناره گیری کرد تا بر استراتژی بیت کوین تمرکز کند

Microstrategy همچنین روز سه‌شنبه اعلام کرد که Saylor از سمت مدیرعاملی شرکت کناره‌گیری می‌کند و نقش رئیس اجرایی را بر عهده می‌گیرد که از 8 آگوست اجرایی می‌شود. Phong Le، مدیر مالی فعلی شرکت، مدیرعامل جدید خواهد شد.

سایلر که از سال 1989 به عنوان مدیرعامل این شرکت فعالیت می کند، همچنان به عنوان رئیس هیئت مدیره و یکی از مدیران اجرایی شرکت باقی خواهد ماند. وی به تفصیل گفت:

به‌عنوان رئیس اجرایی، می‌توانم بیشتر بر استراتژی کسب بیت‌کوین و طرح‌های مربوط به حمایت از بیت‌کوین تمرکز کنم.

مدیرعامل خروجی اظهار داشت: «من معتقدم که تقسیم نقش‌های رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل ما را قادر می‌سازد تا دو استراتژی شرکتی خود یعنی خرید و نگهداری بیت‌کوین و رشد کسب‌وکار نرم‌افزار تحلیلی سازمانی خود را بهتر دنبال کنیم.

او چهارشنبه در توییتی نوشت: «در کار بعدی ام، قصد دارم بیشتر روی بیت کوین تمرکز کنم.

نظر شما در مورد عملکرد Microstrategy از زمان اتخاذ استراتژی بیت کوین چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

مدیر عامل می گوید: میکرواستراتژی از زمان اتخاذ استراتژی بیت کوین از هر طبقه دارایی و سهام فناوری بزرگ بهتر عمل می کند - اخبار ویژه بیت کوین

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر یک از محتوا، کالاها یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا