ارز دیجیتالاقتصادی

مدیر عامل یونیتی پیش‌بینی کرد که وب‌سایت‌ها قبل از سال 2030 به مقصدهای متاورس تغییر می‌کنند – اخبار بیت‌کوین متاورس

جان ریسیتیلو، مدیر عامل Unity، یکی از پیشروترین ارائه دهندگان موتورهای سه بعدی بلادرنگ، پیش بینی کرده است که اینترنت در چند سال آینده به بخشی از متاورس تبدیل خواهد شد. مدیر اجرایی پیش‌بینی کرد که بیشتر وب‌سایت‌ها به مقاصد متاورز تبدیل خواهند شد و این تغییر عمدتاً تا سال 2030 تکمیل خواهد شد. با این حال، طبق گفته Riccitiello، سایت‌های قدیمی همچنان در آن زمان وجود خواهند داشت.

مدیر عامل یونیتی می گوید اینترنت در آینده مبتنی بر واقعیت مجازی خواهد بود

اکنون چندین شرکت به این موضوع علاقه مند هستند که چگونه متاورس می تواند بخشی از زندگی ما در آینده نزدیک باشد. یونیتی، یک شرکت متخصص در ارائه راه‌حل‌های سه‌بعدی بلادرنگ، پیش‌بینی کرده است که تا سال 2030 بیشتر اینترنت مبتنی بر متاورس خواهد بود. جان ریسیتیلو، مدیرعامل این شرکت، اظهار داشت که وب‌سایت‌های دوبعدی به مقاصد متاورز تغییر خواهند کرد و اینها خواهند بود. به هم پیوسته. مدیرعامل این اظهارات را طی یک سخنرانی کلیدی در AWE، یک رویداد واقعیت افزوده، هفته گذشته.

طبق پیش‌بینی، در میان مقصدهای وب، اساساً سه نوع وجود خواهد داشت. اول، سایت‌هایی که کاملاً یکپارچه خواهند بود و به‌عنوان «مکان‌هایی که می‌توانید زندگی کنید و در آنها زندگی کنید» شناسایی می‌شوند. نوع دوم مکان‌های دنیای واقعی را با قابلیت‌های گسترده‌تر ترکیب می‌کند، و دسته دیگری از سایت‌ها فقط «کمی لایه‌ای بر فراز دنیای امروزی» خواهند بود و آن را تقویت می‌کنند.

این تجارب متاورس را می‌توان با سخت‌افزار کافی به‌طور کامل لذت برد، اما همچنین باید با سخت‌افزارهای دیگر، مانند رایانه‌های شخصی و تلفن‌های همراه، سازگار شود.


تجربیات سه بعدی بیدرنگ و متاورس

مدیرعامل یونیتی همچنین در مورد اهمیت ویژگی بلادرنگ در این مقاصد متاورس اظهار نظر کرد، به این معنی که هر تعامل با این دنیاها برای اولین بار زمانی که اتفاق می‌افتد تجربه می‌شود، برخلاف فیلم‌ها که تعاملات همیشه یکسان است.

اینجاست که ارائه‌دهندگان موتور بلادرنگ وارد صحنه می‌شوند و ابزارهایی را به طراحان می‌دهند تا چنین تجربیات متاوری را ایجاد و تقویت کنند. ریسیتیلو در مصاحبه ای اظهار داشت بیش از 50٪ از تجربیات سه بعدی واقعی در بازار با استفاده از محصولات Unity ساخته شده است. خریدهای اخیر این شرکت از جمله Ziva Dynamics و Weta Digital کسب ها، هدف خود را بهبود بیشتر فناوری این شرکت برای ارائه غوطه وری بیشتر در محصولات بلادرنگ خود دارد.

یونیتی تنها شرکت موتور بلادرنگ علاقه مند به متاورس نیست. رقیب مستقیم آن، Unreal Engine 5، توسعه یافته توسط Epic Games، نیز یک است مدعی، با هدف ارائه دنیاها و تعاملات با کیفیت بالا برای کاربردهای متاورس.

نظر شما در مورد چشم انداز مدیرعامل یونیتی در مورد آینده متاورس چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

مدیر عامل یونیتی پیش‌بینی کرد که وب‌سایت‌ها قبل از سال 2030 به مقصدهای متاورس تغییر می‌کنند – اخبار بیت‌کوین متاورس

سرجیو گوشنکو

سرجیو یک روزنامه نگار ارز دیجیتال مستقر در ونزوئلا است. او خود را دیر وارد بازی می‌کند و زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد، وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه مهندسی کامپیوتر، زندگی در ونزوئلا، و تحت تاثیر قرار گرفتن تحت تأثیر رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند. در مورد موفقیت کریپتو و اینکه چگونه به افراد بدون بانک و محروم کمک می کند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons، nikkimeel

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا