ارز دیجیتالاقتصادی

مدیر عامل Coinbase در مورد مقررات رمزنگاری ایالات متحده بحث می کند – سرمایه گذاران نهادی بیشتری وارد می شوندبرایان آرمسترانگ، مدیرعامل Coinbase توضیح داده است که مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده به یکی از چند روش انجام می شود. او خاطرنشان کرد که کوین بیس می بیند که سرمایه گذاران نهادی بیشتری وارد می شوند و همانطور که به دنبال آن هستند ثبت نام می کنند.پروازی به سوی کیفیت.» این مدیر اجرایی اضافه کرد: “این احتمال وجود دارد که در سال 2024 یا پس از آن، یک صندلی SEC متفاوت داشته باشیم.”

برایان آرمسترانگ درباره مقررات رمزنگاری

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس (Nasdaq: COIN)، در مصاحبه ای با Yahoo Finance در روز جمعه، موضوعات مختلفی از جمله مقررات ارزهای دیجیتال و استیبل کوین ها را مورد بحث قرار داد.

رئیس Coinbase در پاسخ به سوالی در مورد زمان بندی و ماهیت مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده توضیح داد:

این به یکی از چند راه اتفاق می افتد. بنابراین، یک راه دادگاه است. دادگاه ها می توانند بدون توجه به نتیجه پرونده، شفافیت را ارائه دهند. ایجاد قانون قضایی راهی است برای رسیدن به آن در صورتی که تنظیم‌کننده‌ها آن را ارائه نکنند.

راه دیگری برای انجام آن از طریق کنگره است. کنگره در حال حاضر بسیار درگیر این موضوع است. آنها عبارتند از FIT برای قانون قرن بیست و یکم و قانون شفافیت برای پرداخت استیبل کوین.

علاوه بر این، آرمسترانگ خاطرنشان کرد که کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) «می‌تواند تقویت شود و قدرت بیشتری را اعمال کند». او نظر داد:

همچنین فکر می‌کنم این امکان وجود دارد که در سال 2024 یا بعد از آن، یک صندلی SEC متفاوت داشته باشیم.

رئیس فعلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، گری جنسلر، به دلیل اتخاذ رویکردی مبتنی بر اجرا برای تنظیم صنعت کریپتو به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. علی‌رغم درخواست‌های مکرر جنسلر مبنی بر ورود پلتفرم‌های معاملاتی و وام‌دهی کریپتو و ثبت‌نام در تنظیم‌کننده، آرمسترانگ خاطرنشان کرد که کوین‌بیس تلاش کرد تا از این قانون پیروی کند، اما SEC انجام این کار را غیرممکن کرده است.

آرمسترانگ در رابطه با حجم معاملات در کوین بیس فاش کرد: “کمی کاهش یافته است.” با این حال، او تاکید کرد: «اما ما به این چرخه ها بی استفاده نیستیم. بنابراین می بینیم که وقتی قیمت ها بالا می رود، به وضوح علاقه خرده فروشی بیشتر می شود. آنچه در این بازار نزولی جالب است این است که ما در واقع شاهد بوده ایم که نوعی پرواز به سمت کیفیت وجود دارد. او ادامه داد:

بنابراین ما شاهد هستیم که مؤسسات بیشتری وارد می‌شوند و ثبت‌نام می‌کنند و فرآیند عضویت ما را طی می‌کنند. و آنها لزوماً هنوز مقدار زیادی سرمایه را وارد نمی کنند، اما در حال ورود هستند.

در رابطه با عواملی که سرمایه‌گذاران نهادی قبل از سرمایه‌گذاری وجوه قابل توجه در ارزهای دیجیتال منتظر هستند، رئیس Coinbase اظهار داشت: «شاید به این دلیل است که بلاک چین مقیاس‌پذیرتر شده است، شاید شفافیت مقرراتی، شاید یک پرونده قضایی اتفاق بیفتد. و من فکر می‌کنم که در آن لحظه شاهد ورود مقادیر متفاوتی از سرمایه خواهیم بود.»

نظر شما در مورد اظهارات برایان آرمسترانگ، مدیرعامل Coinbase چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا