فوتبالورزشی

مراسم قرعه کشی رسمی جام جهانی زنان زیر 17 سال هند 2022 | اخبار فوتبال

مراسم قرعه کشی رسمی مسابقات آتی جام جهانی فوتبال زنان زیر 17 سال هند 2022 روز جمعه برگزار می شود.

هند به عنوان میزبان، یک انتخاب خودکار است و در گروه A قرار می گیرد. پانزده تیم دیگر در چهار گروه در طول قرعه کشی رسمی که در Sports18 1 پخش می شود، قرار خواهند گرفت.

این مسابقات در استادیوم کالینگای بوبانشوار، استادیوم پاندیت جواهر لعل نهرو گوا و استادیوم دی پاتیل ناوی بمبئی برگزار خواهد شد.

این مسابقات از 11 اکتبر در بوبانشوار و گوا آغاز می شود. هند تمام بازی های رفت و برگشت خود را در ورزشگاه کالینگا انجام خواهد داد، از جمله بازی افتتاحیه خود در روز اول این رویداد.

برنامه همچنین نشان داد که 24 بازی مرحله گروهی در 18 اکتبر به پایان می رسد و مسابقات بین هر سه ایالت میزبان – اودیشا، گوا و ماهاراشترا به اشتراک گذاشته می شود.

دور یک چهارم نهایی بازی‌ها در تاریخ 21 و 22 اکتبر برگزار می‌شود و پس از آن مرحله نیمه نهایی در تاریخ 26 در ورزشگاه پاندیت جواهر لعل نهرو شهر فتوردا برگزار می‌شود.

چهار روز بعد، یک مسابقه مقام سوم به عنوان پیشرو برای فینال در استادیوم DY Patil خواهد بود.

تیم زنان زیر 17 سال هند در اولین بازی خود از ششمین تورنمنت فوتبال زنان تورنئو که قرار است از چهارشنبه در ورزشگاه Gradisca d’lsonzo ایتالیا آغاز شود، به مصاف میزبان ایتالیا می رود.

پس از اردوی تدارکاتی آنها در جمشیدپور، این مسابقات به عنوان بخشی از آمادگی خود برای مسابقات جام جهانی زنان زیر 17 سال فیفا که قرار است از 11 اکتبر 2022 برگزار شود، انجام می شود.

در پشت جام جهانی موفق فیفا زیر 17 سال 2017، که رکورد پربازدیدترین جام جهانی جوانان فیفا تا به حال را شکست، هند 2022 میراث مثبتی دارد. این مسابقات جوانان زندگی 2500 کودک را از طریق کارناوال های Kick Off The Dream Football، که دو دوره از آن در اودیشا برگزار شده است، تحت تاثیر قرار داده است.

کمیته سازماندهی محلی (LOC) با ارتقای زنان در رهبری، اکوسیستم فوتبال هند را با 162 مربی زن در سطح پایه از طریق ابتکار میراث خود، برنامه بورس تحصیلی مربیان، مجهز کرده است. نسخه های بیشتر هر دو، برنامه مربیگری و کارناوال فوتبال، پیش از شروع 11 اکتبر برنامه ریزی شده است.

[Catch all the action of FIFA U-17 Women’s World Cup India 2022 – Official Draw on June 24th, Friday, 3:30 PM onwards, LIVE & Exclusive on Sports18 1 SD & HD]

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا