ارز دیجیتالاقتصادی

مزایای مالیاتی برای مشاغل بیت کوین در بلاروس تا سال 2025 تمدید شد – Taxes Bitcoin News


معافیت‌های مالیاتی برای شرکت‌ها و افرادی که به طور قانونی با ارزهای رمزنگاری شده در بلاروس کار می‌کنند تا اول ژانویه 2025 به قوت خود باقی خواهد ماند. فرمان جدید ریاست جمهوری کاهش مالیاتی را که در سال 2018 و زمانی که قدرت اجرایی در مینسک فعالیت‌های رمزنگاری مانند استخراج و تجارت را قانونی کرد، تمدید می‌کند.

بلاروس رژیم مالیاتی خود را برای 2 سال دیگر حفظ می کند

الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس، تمدید اولویت های مالیاتی ارائه شده به شرکت های رمزنگاری ثبت شده در این کشور و افراد درگیر در این صنعت را تایید کرد. روز سه شنبه، رهبر بلاروس فرمان شماره 80 “در مورد برخی از مسائل مالیاتی” را امضا کرد.

این سند معافیت‌های مالیاتی را که با فرمان شماره 8 لوکاشنکو «در مورد توسعه اقتصاد دیجیتال» در 21 دسامبر 2017 معرفی شده بود، تمدید می‌کند. این قانون تعدادی از فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری را در کشور قانونی کرد که در تاریخ لازم‌الاجرا شد. 28 مارس 2018.

مقررات، از جمله مزایای مالیاتی، فقط برای ساکنان پارک فناوری پیشرفته بلاروس اعمال می شود.HTP). رژیم حقوقی ویژه آن اجازه صدور و گردش ارزهای دیجیتال و توکن ها را می دهد و مقامات بلاروس اکنون به دنبال تضمین توسعه آن هستند.

تحت جدیدترین لوکاشنکو فرمانگردش مالی و سود این گونه موسسات تا اول ژانویه 2025 مشمول مالیات بر ارزش افزوده (VAT) و مالیات بر سود نخواهد بود. همچنین افراد در همان دوره بابت درآمدهای حاصل از استخراج، معادن از مالیات بر درآمد معاف خواهند شد. ، مبادله یا فروش دارایی های کریپتو برای ارزهای فیات.

رئیس جمهور همچنین به اداره HTP دستور داده است تا با همکاری با طرف های ذینفع، مفهومی برای توسعه بیشتر حوزه رمزنگاری در بلاروس تا ژوئیه 2024 تولید کند. این فرمان با انتشار خود لازم‌الاجرا می‌شود، اما ماه‌های اول سال را نیز در بر می‌گیرد، زیرا معافیت‌های مالیاتی در 1 ژانویه 2023 به پایان رسیده است.

دولت بلاروس در حالی که از تجارت‌های رمزنگاری تنظیم شده حمایت می‌کند، به دنبال تعهدات غیرمجاز است. در آگوست 2022، مقامات مجری قانون در مینسک حکم بازداشت بین‌المللی را برای صاحب بزرگترین مبدل ارزهای بدون مجوز کشور، Bitok.me صادر کردند. و در ژانویه سال جاری، یک شهروند بلاروسی به دلیل تجارت غیرقانونی کریپتو یک میلیون دلار جریمه شد.

برچسب ها در این داستان

بلاروس، بلاروس، کریپتو، ارزهای دیجیتال، ارز دیجیتال، فرمان، تمدید، htp، لوکاشنکو، مینسک، رئیس جمهور، مقررات، مقررات، مالیات، مزایای مالیاتی، کاهش مالیات، معافیت های مالیاتی، مالیات، مالیات

آیا فکر می کنید بلاروس معافیت های مالیاتی را دوباره در سال 2025 تمدید خواهد کرد؟ انتظارات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

مزایای مالیاتی برای مشاغل بیت کوین در بلاروس تا سال 2025 تمدید شد - Taxes Bitcoin News

لوبومیر تاسف

لوبومیر تاسف روزنامه‌نگاری از اروپای شرقی است که از فن‌آوری آگاه است و این جمله هیچنز را دوست دارد: «نویسنده بودن چیزی است که من هستم، نه کاری که انجام می‌دهم». علاوه بر رمزنگاری، بلاک چین و فین‌تک، سیاست بین‌المللی و اقتصاد دو منبع الهام دیگر هستند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا