فوتبالورزشی

مسی تمام بازی را برای اینتر میامی در باخت 1-0 انجام داد و شارلوت به پلی آف MLS راه یافت | اخبار فوتبال


مسی در آخرین روز از فصل معمولی در یک بازی که در ورزشگاه 74000 نفری بانک آمریکا شارلوت 66101 مساوی کرد، در کانون توجه قرار گرفت و پیشنهاد شارلوت برای واجد شرایط شدن برای فصل بعد شد.

تصویر HT

مسی که آرژانتین را به عنوان قهرمانی جام جهانی 2022 هدایت کرد، کارت قرعه کشی واضح بود و هزاران نفر از حاضران با پیراهن های “مسی 10” آراسته شدند.

برنده هفت بار توپ طلا به عنوان برترین بازیکن جهان در بازی بی معنی برای میامی که پیش از این از رقابت های پلی آف حذف شده بود، مسافت را پشت سر گذاشت. او با سه شوت کار را تمام کرد و دو موقعیت گل داشت. گل ظاهری مسی در دقیقه 49 با یک تماس آفساید نادیده گرفته شد و ضربه او در دقیقه 62 به تیر دروازه به بیرون رفت.

مسی در این فصل در 14 بازی با میامی 11 گل به ثمر رساند. این تیم در شش بازی آخر خود در لیگ بدون برد (سه باخت، سه تساوی) بود و از زمانی که در اواسط ژوئیه به تیم پیوست، چهار برد، چهار باخت و چهار تساوی در لیگ کسب کرد.

مسی که سه شنبه شب دو گل برای آرژانتین در برد 2-0 مقدماتی جام جهانی مقابل پرو در پرو گلزنی کرد و روز بعد در بازی آرایشی مقابل شارلوت بازی نکرد، پس از بازی به رسانه ها نپرداخت. او در یک نیم فصل با تیم، در 17 اوت، یک رسانه در دسترس داشت.

شارلوت برای طرفدارانش تحویل داد. فرنچایز سال دوم به پیروزی مقابل میامی و کمک به سایر نتایج نیاز داشت تا بتواند یکی از دو جایگاه باقیمانده پلی آف کنفرانس شرق را در تقلای پنج تیمی بدست آورد. شیکاگو فایر و سی اف مونترال اوایل شنبه شکست خوردند و این به شارلوت اجازه داد تا با پیروزی به پلی آف صعود کند.

گل کروین وارگاس در دقیقه 13 برای رقم زدن این پیروزی تاریخی کافی بود و شارلوت در فصلی که گل های زیادی در اواخر بازی به ثمر رسانده، میامی را بدون گل نگه داشت.

شارلوت فصل 2023 را در رتبه دوم حضور در لیگ به پایان خواهد رساند. شارلوت اف سی به طور میانگین 33634 وارد فینال فصل معمولی شنبه شد.

کریستین لاتانزیو، سرمربی تیم فوتبال شارلوت در مورد جمعیت زیاد گفت: «می‌دانستم این به خاطر حضور مسی در شهر است. هرچه بیشتر به دیدن ما بیایند، خواهند دید که ما می‌توانیم با بهترین‌های دنیا تن به تن بازی کنیم.

من به پسران بسیار بسیار افتخار می کنم. آنها بسیار بسیار سخت کار کرده اند.»

انتظار می رود مسی در روزهای 5 و 8 نوامبر، زمانی که این تیم دو بازی نمایشگاهی در چین برگزار می کند، با رنگ های اینترمیامی بازی کند. این اولین باری است که اینتر میامی به یک تور خارجی می رود. آرژانتین در 16 و 21 نوامبر بازی های مقدماتی جام جهانی بیشتری خواهد داشت – پس از آن مسی باید قبل از اینکه اینتر میامی برای سال 2024 آماده شود، استراحت طولانی داشته باشد.

جراردو مارتینو، سرمربی اینتر میامی گفت که تیمش فصل را خسته از برنامه سنگین خود به پایان رساند.

مارتینو از طریق مترجم گفت: «ما سه تورنمنت داشتیم و یکی را بردیم. “تیم خسته شده بود. این بهانه ای نیست. این واقعیت است.» (AP) APA

“اخبار هیجان انگیز! هندوستان تایمز اکنون در کانال های WhatsApp است مسی تمام بازی را برای اینتر میامی در باخت 1-0 انجام داد و شارلوت به پلی آف MLS راه یافت | اخبار فوتبال امروز با کلیک کردن روی لینک مشترک شوید و از آخرین اخبار مطلع شوید! اینجا کلیک کنید!

آخرین اخبار بازی های آسیایی 2023 را مشاهده کنیدمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا