فوتبالورزشی

مسی در حالی که آرژانتین اروگوئه را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد ، یک گل غیرعادی به ثمر رساند | اخبار فوتبال

دو گل در دقایق قبل از نیمه اول ، یکی از آنها یک شانس غیرمعمول خوش شانس لیونل مسی بود که به آرژانتین کمک کرد تا با پیروزی 3-0 راحت اروگوئه در مرحله مقدماتی جام جهانی یکشنبه به پیروزی برسد.

هشت دقیقه قبل از استراحت ، مسی یک پاس 35 متری به منطقه زد ، اما نیکلاس گونزالس ، مهاجم پیشرو و فرناندو موسلرا ، دروازه حریف را از دست دادند و به نحوی دزدکی وارد دروازه شدند. شش دقیقه بعد لائوتارو مارتینز در یک موقعیت به بیرون رفت و در موقعیت نزدیک به حاشیه محوطه جریمه توپ را از دست داد ، اما توپ سست وارد مسیر رودریگو دی پل شد که هیچ اشتباهی نکرد. مارتینز این اشتباه را زمانی جبران کرد که یک پاس کوتاه از دی پاول را در دقیقه 17 به نیمه دوم تبدیل کرد.

این برد ، با تساوی 0-0 برزیل در کلمبیا در همان روز ، فاصله بین برزیل و آرژانتین دوم را به شش امتیاز در صدر گروه 10 تیمی مقدماتی آمریکای جنوبی کاهش می دهد. چهار تیم برتر به طور خودکار راهی قطر می شوند و تیم پنجم راهی پلی آف بین منطقه ای می شود.

اروگوئه ، که روز چهارم را در جدول 10 تیمی به پایان رساند ، در هشت بازی پیش رو در دیدار یکشنبه شکست ناپذیر بود. آنها بازی را به رقبای خود رساندند ، در حالی که لوئیس سوارز در سه موقعیت در نیم ساعت اول به گل رسید ، از جمله یک ضربه شگفت انگیز که از کنار دروازه برگشت.

آرژانتین با ادامه بازی بزرگتر شد ، اما جووانی لو سلسو وقتی دور دروازه بان را جمع کرد یک موقعیت طلایی برای باز کردن دروازه را از دست داد اما قبل از زدن ضربه ای که به زیر تیر و خط دروازه اصابت کرد ، به عقب رفت.

پس از تساوی خونین تیم میزبان ، آنها هرگز شبیه شکست بدون شکست نبودند که در حال حاضر به 24 بازی رسیده است. ادینسون کاوانی در نیمه دوم برای اروگوئه وارد زمین شد اما این آرژانتین بود که موقعیت های بهتری در یک بازی سرگرم کننده داشت که تنها 15 خطا داشت و هیچ احتیاطی هم نداشت. مسی تقریباً به دومین بازیکن جانشین خود و آنخل دی ماریا رسید که می توانست در دو مورد چهار گل را به ثمر برساند و فقط دو بار بتواند موسلرا در ضربات خود به گل برسد.

بستن داستان

به


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا