کار آفرینی و استارتاپ

مشارکت رابا پیشتاز دور اولیه ۲.۱ میلیون دلاری استارت‌آپ فین‌تک آفریقایی Thepeer – TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت 3 بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق پستی شما تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

آیا در حال حاضر چهارشنبه است؟ تقویم به من می گوید که هست. (واقعیت جالب: آپارتمان من آنقدر پر از نمایشگرهای هوشمندی است که تاریخ را نشان می‌دهند که نمی‌توانم از روی آن‌ها سر بزنم.) زمانی که تیم Daily Crunch خبرنامه رکورد TechCrunch را به شما – یعنی من – واگذار کند، مطمئناً زمان می‌گذرد. مثل همیشه، زمین های زیادی برای پوشاندن وجود دارد، اما من تمام تلاش خود را برای اطمینان از آن انجام داده ام حاجی و کریستین چیزی برای نگرانی ندارند در حالی که آنها از زمان بسیار مورد نیاز به دور از کارهای روزمره لذت می برند. بچه ها استراحت کنید همه شما لیاقتش را دارید

فین‌تک‌های آفریقایی رشد استراتوسفری را تجربه می‌کنند – طبق نشریه محلی Disrupt Africa، سال گذشته تعداد استارت‌آپ‌ها در این دسته با 17.3 درصد افزایش از 491 در سال 2019 به 573 مورد رسید. یک تازه وارد هیجان انگیز Thepeer است که زیرساخت هایی را برای کسب و کارهای فین تک، از کوچک تا متوسط، تقویت می کند. تاج می نویسد که این شرکت یک سال پس از تأسیس شاهد موفقیت است، با میانگین رشد ماهانه 161 درصدی تراکنش های ماهانه. مهم نیست که چگونه آن را برش دهید، تاثیرگذار است.

در یک نکته نامربوط (اما به همان اندازه مهم)، اگر بلیت مهمانی تابستانی TechCrunch را نگرفته‌اید، واقعاً باید آن را در نظر بگیرید. ما گاز نمی گیریم – حداقل، نه بدون توجیه. – کایل

TechCrunch برتر 3

 • نه برای خردمندان – یا محتاطان: MindGeek، شرکت مادر غول پخش پورن پورن هاب، روزهای فاجعه بار کمتری را به خود دیده است. دوین می نویسد که مدیرعامل و مدیر عامل – به ترتیب فراس آنتون و دیوید تاسیلو – تقریباً یک هفته پس از یک نیویورکر به طور ناگهانی استعفا دادند. گزارش در مورد سیاست های اعتدال نه چندان درخشان شرکت. در این مرحله همه اینها حدس و گمان است، اما عدم اطمینان مالی ممکن است نقش داشته باشد. همانطور که فیلم بزرگسالان سودآور است، MindGeek 2 سال پیش بار سنگین جنگ صلیبی پردازشگر پرداخت علیه پلتفرم های پورنوگرافی را متحمل شد، با پردازنده هایی، از جمله Mastercard، پرداخت ها به مارک های این شرکت را به حالت تعلیق درآوردند.
 • کوتاهی (نه) روح شوخ طبعی است: به یاد دارید زمانی که توییتر، با محدودیت های پیام کوتاه، کاربران ضعیف خود را به 140 کاراکتر محدود کرد؟ انجام میدهم. اما من پیر هستم. توییترهای جدید (توئیتر نویسان؟) ممکن است هرگز ندانند که توییت ها زمانی تمرینی برای ویرایش شخصی بوده اند، به لطف ویژگی جدید توییتر – یادداشت های توییتر – که از انتشار محتوای طولانی در این پلت فرم پشتیبانی می کند. سارا داستان را دارد
 • بهتره از اینجا برو: گزارش مری در مورد مشکلات Better.com بی نظیر بوده است، و این هفته، او گزارش بزرگ دیگری را منتشر کرد: بخش بزرگی از رهبری ارشد وام دهنده وام مسکن، از جمله SVP و معاون فروش، استعفا داده اند. خروج آنها به دنبال خروج EVP از تجربه مشتری، SVP بازار سرمایه و رشد و سه نفر از روابط عمومی های سطح بالا است. مواجهه با تاخیر در عرضه اولیه اولیه سهام و ادامه تبلیغات بد، از جمله شکایت قضایی، یک چرخش برای Better.com به طور فزاینده ای دور به نظر می رسد.

استارتاپ ها و VC

رکود اقتصادی به برخی از صنایع سخت تر از سایرین ضربه می زند، اما یکی از مواردی که به نظر می رسد – حداقل در حال حاضر – مصون است، توسعه اپلیکیشن است. اشتها برای برنامه‌ها از بین نرفته است و ظاهراً تقاضا برای پلتفرم‌ها و APIهای کم‌کد که ساخت آنها را سریع‌تر و آسان‌تر می‌کنند، ندارد. Appsmith، یک پلتفرم کم‌کد برای ساخت اپلیکیشن‌های تجاری، این هفته ۴۱ میلیون دلار فروخت. در همین حال، Courier 35 میلیون دلار برای ساخت سرویسی برای اعلان‌های اپلیکیشن‌ها جمع‌آوری کرد.

تجارت سخت افزار اخیراً کمتر بخشنده بوده است. مورد مثال: هیچ چیز، شرکت جدید کارل پی، یکی از بنیانگذاران OnePlus، اعلام کرد که اولین گوشی خود – تلفن (1) – را به ایالات متحده نمی آورد. از آنجایی که اپراتورهای آمریکایی به شدت با برندهای نامطلوب دشمنی دارند – به ویژه در بازار نزولی. اما با این وجود مایه تاسف است.

در جای دیگر در سرزمین استارتاپ:

 • بوکس در حال حرکت: Liteboxer یک پوشیدنی تناسب اندام فوق‌العاده قابل حمل و مبتنی بر اشتراک را معرفی کرد که کاربر را در طول تمرینات، به صورت اختیاری با موسیقی از یک کاتالوگ از پیش بارگذاری شده جفت می‌کند. می نویسد، برای کسانی که به خصوص آپارتمان های کوچک دارند، این می تواند یک موهبت الهی باشد برایان.
 • گرمتر از یک سیاره در حال گرم شدن: «تکنولوژی آب و هوا» ممکن است جدید نباشد، اما قطعا داغ است – که با توجه به پیش‌بینی‌های وحشتناک در مورد بحران آب و هوا، تعجب‌آور نیست. Kiko Ventures با تاکید بر وضعیت امور، این هفته با یک صندوق 450 میلیون دلاری (375 میلیون پوندی) برای سرمایه گذاری در فناوری آب و هوا و فناوری های “بازسازنده” ظاهر شد. مایک گزارش ها.
 • لهجه، نمی توانم آن را قرار دهم: یک استارت آپ جذاب به نام ساناس هوش مصنوعی ساخته است که می تواند لهجه افراد را تغییر دهد. این شرکت با حمایت گوگل 32 میلیون دلار بودجه اعلام کرده و مدعی است تعدادی مشتری از جمله غول بیمه Assurant و BPO leviathan Alorica دارد. همانطور که در اینگرید، این فناوری کمی رباتیک و بدون احساسات به نظر می رسد، اما ظاهراً عمدی است – Sanas آن را با مراکز تماس طراحی کرده است.
 • اجازه دهید من آن داده ها را برای شما مدیریت کنم: با اثبات اینکه در مدیریت داده پول وجود دارد، Ataccama امروز یک تزریق 150 میلیون دلاری را از Bain Capital Tech Opportunities تضمین کرد. همانطور که در خلاصه خود نوشتم، موفقیت Ataccama منعکس کننده انفجار ابزارهایی است که در سال های اخیر به کسب و کارها اجازه می دهد تا به هم متصل شوند، تبدیل، تجزیه و تحلیل و ارائه دهند داده ها از انواع منابع.
 • فرودهای نرم گریزان در سافت بانک: خبر بد در SoftBank این هفته بدتر شد. پس از عملکرد ناامید کننده شرکت، تاجر فرانسوی میشل کومب – که در ژانویه به عنوان مدیر عامل گروه بین المللی سافت بانک منصوب شد – شرکت را ترک کرد. کانی گزارش ها. در حالی که SoftBank قصد دارد سرعت سرمایه گذاری های جدید خود را کاهش دهد، آب های ناآرامی در پیش است.
 • شارژ به سمت M&A: در قطعه ای جذاب، ربکا در مورد تجمیع در بازار شارژ خودروهای برقی می نویسد، که در سال های اخیر در میان اشتیاق – و بودجه دولتی – برای این فناوری شاهد تزریق نقدینگی بوده است. در افق موجی از استارت‌آپ‌ها به دنبال تجاری‌سازی و مقیاس‌بندی به اصطلاح شارژرهای سریع DC هستند.
 • خسته کننده، اما سودآور: بگذارید این درسی برای مخالفان فناوری منابع انسانی باشد: سرمایه‌گذاران هنوز هم بخشی از اقدام را می‌خواهند. پرسونیو، یک استارت‌آپ از مونیخ آلمان، که خود را یک روز کاری می‌داند و ServiceNow بر کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​متمرکز است، این هفته یک دور 200 میلیون دلاری را به پایان رساند که ارزش آن 8.5 میلیارد دلار است. اینگرید داستان را دارد

3 نکته برای استارت‌آپ‌های بیوتکنولوژی که به دنبال سرمایه غیر رقیق‌کننده برای عبور از رکود هستند

این زمان مخصوصاً برای استارتاپ های علوم زیستی سخت است. حتی اگر فناوری آنها در حال تغییر در جهان باشد، هنوز سال ها طول می کشد تا به بازار بیاید.

جیمز کوتس، مدیر سلامت و عملکرد انسانی در Decisive Point می نویسد، اکثر بنیانگذاران بیوتکنولوژی که به دنبال افزایش سرمایه در این محیط هستند، تصور می کنند که سرمایه رقیق کننده تنها گزینه آنها است، اما این کوته بینانه است.

در شرایط رکود، کمک‌های بلاعوض یا قراردادهای دولت باید جذاب‌تر از همیشه تلقی شوند، زیرا آنها باند پروازی را بدون رقیق کردن ارائه می‌کنند و تیترهای خوبی را ایجاد می‌کنند.»

(TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های راه اندازی کمک می کند تا پیشروی کنند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

آیا فکر می کنید روند NFT تمام شده است و با آن تمام شده است؟ هه دور از آن. با توجه به علاقه شدید شرکت Big Tech، eBay این هفته بازار NFT مستقر در منچستر KnownOrigin را خریداری کرد. عایشه گزارش ها. در همین حال، Shopify تجارت Tokengated را راه‌اندازی کرد، ویژگی‌ای که شرکت آن را به عنوان راهی برای “پاداش دادن به طرفداران واقعی و افراد VIP، با دادن دسترسی انحصاری به دارندگان NFT به محصولات، مزایا و تجربیات” با پیوند دادن کیف پول‌های رمزنگاری به فروشگاه‌های آنلاین Shopify توصیف می‌کند. اینگرید می نویسد.

در سایر اخبار پر سر و صدا، متاورس – آن ترکیب مبهم از واقعیت مجازی و واقعیت افزوده – ممکن است در صورتی که غول‌های فناوری خاص راه خود را داشته باشند، قابل تعامل باشد. متا، مایکروسافت، انویدیا، یونیتی و دیگران در این هفته انجمن استانداردهای متاورس را تشکیل دادند که به دنبال تسهیل ساختن برنامه‌نویسان در پلتفرم‌ها است. اما برخی غیبت های آشکار نیز وجود دارد، به عنوان آماندا یادداشت ها، از جمله شرکت هایی مانند Niantic، Apple، Roblox و Snapchat – که در حال ساخت محصولات “metaverse” مصرف کننده نیز هستند.

آیا این همه صحبت از تجربیات دیجیتالی شما را برای چیزی ملموس آرزو می کند؟ به ابزار جدید Ikea کمک کنید. لورن، تجربه خود را با آن بازگو می کند، آن را به عنوان راهی برای تجسم فضای زندگی خود با مبلمان در تلفن هوشمند خود به جای سفر به فروشگاه Ikea توصیف می کند. کوفته های سوئدی را از دست خواهید داد، اما راحتی ممکن است آن را جبران کند.

 • دستگاه هک جکوزی: کارلی می نویسد که چگونه یک محقق امنیتی آسیب پذیری هایی را در رابط SmartTub جکوزی پیدا کرد که امکان دسترسی به اطلاعات شخصی هر صاحب جکوزی را فراهم می کرد. چقدر وحشتناک است؟
 • حمله مک: برایان مک بوک پرو 13 اینچی اپل با پشتیبانی از M2 را بررسی کرد. حکم؟ بدون اسپویلر، اما سیلیکون یکی از معدود ویژگی‌های برجسته در تازه‌سازی تا حد زیادی افزایشی است.
 • ما رای نداریم: در مواجهه با آزارهای جنسی متعدد دعاوی حقوقی و تحقیقاتاکتیویژن بلیزارد تلاش کارمندان برای به دست آوردن یک کرسی در هیئت مدیره شرکت به نمایندگی از صدای کارکنان را رد کرده است. ناامیدکننده است که فقط 5 درصد از سهامداران رای مثبت دادند. آماندا می نویسد، در حالی که اکثریت بابی کوتیک، مدیر عامل جنجالی را دوباره به هیئت مدیره انتخاب کردند.
 • پرونده های قضایی فراوان است: یک کارگر سابق سیاه پوست در کارخانه مونتاژ فرمونت تسلا، پرداخت 15 میلیون دلاری از این خودروساز را در یک شکایت به اتهام آزار نژادی توسط همکاران رد کرده است. ربکا گزارش ها. این آخرین جدال حقوقی مربوط به شرکت پس از شکایت دو کارمند سابق است که مدعی شد خودروساز اخطار 60 روزه لازم توسط قانون فدرال را در دور اخیر اخراج‌های خود ارائه نکرده است.
 • درخشش هسته ای: ناسا ماه را در ذهن خود دارد – و شکافت هسته ای. این هفته، آژانس اعلام کرد که با سه تامین کننده برای ارائه طرح های مفهومی برای سیستم های انرژی شکافت هسته ای که برای استفاده در ماه طراحی شده اند، قرارداد بسته است. چیزهای هیجان انگیز، با توجه به پتانسیل. خواندن دارلگزارش برای خلاصه.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا