اجتماعیفرهنگیان و مدارس

مشهد میزبان مسابقات ورزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور

به گزارش خبرنگار مهر، جواد روحانی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با ابراز خرسندی از اینکه دانش آموزان عزیز با نیازهای ویژه کشور میهمان خراسان رضوی هستند، اظهار کرد: خداوند را شاکریم که میزبانی پاک‌ترین زائران حضرت علی إبن موسى الرضا (ع) را به ما هدیه داد و ما را به لباس خادمان این عزیزان مفتخر گردانید. با استعانت از ذات اقدس الهی مشتاقانه و صمیمانه در راستای رضایتمندی خداوند منان و خدمت به زائرین علی بن موسی الرضا (ع) آماده‌ایم تا به عاشقان بارگاه ملکوتی این امام همام خدمت شایسته‌ای ارائه کنیم.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی بیان کرد: به منظور آمادگی کامل استان در جهت پذیرایی هرچه بهتر از میهمانان شرکت کننده کمیته‌های فنی و اجرایی، پذیرش و اسکان، فرهنگی و تربیت بدنی، تدارکات و پشتیبانی، بهداشت و حراست پیش بینی شده است که در خدمت دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات ورزشی خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه از چهارشنبه یکم شهریور ماه پذیرای دانش آموزان با نیازهای ویژه پسر سراسر کشور در مسابقات ورزشی خواهیم بود افزود: بیست و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه در رشته‌های، شطرنج، بوچیا، دومیدانی و گلبال از یکم شهریور ماه لغایت ۱۱ شهریور با حضور دانش آموزان آسیب دیده بینایی و جسمی حرکتی برگزار می‌شود.

روحانی گفت: دانش آموزان شرکت کننده در این برنامه‌ها علاوه بر شرکت در مسابقات از زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) بهره مند خواهند شد و در این مدت مجتمع آموزشی، فرهنگی و توانبخشی امام رضا (ع) پذیرایی و اسکان میهمانان ارجمند را به عهده خواهد داشت.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی افزود: آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی تمامی امکانات و تجهیزات و نیروهای انسانی خویش را بسیج کرده تا بتواند میزبان شایسته‌ای برای زائران آقا علی إبن موسى الرضا (ع) باشد و اوقاتی سرشار از معنویت و نشاط را برای شرکت کنندگان فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا