دانش و فناوریلپ تاپ

معاملات جمعه سیاه Seagate اعلام شد – صرفه جویی زیادی در هارد دیسک های اکسترنال برای PlayStation و Xbox

سیگیت با معاملات جمعه سیاه در مورد هارد دیسک های بازی اکسترنال برای ایکس باکس و پلی استیشن زود وارد دروازه می شود. درایوهای بازی سیگیت 2 ترابایتی هستند اکنون در آمازون موجود است با 15% تخفیف عالی

شما می توانید Game Drive را برای PS4 یا Xbox تنها با 69.99 دلار دریافت کنید. ممکن است برای همه بهترین معاملات بازی جمعه سیاه که می گیرید به فضای ذخیره سازی نیاز داشته باشید.

معاملات جمعه سیاه Seagate

مارک 20 سال را صرف برنامه های کمدی در سرتاسر کشور کرده است و در ABC، MTV، Comedy Central، Howard Stern، Food Network و Sirius XM Radio ظاهر شده است. او درباره هر موضوعی که قابل تصور است، از دوستیابی، خانواده، سیاست، مسائل اجتماعی و فناوری نوشته است. او 10 سال پیش اولین مقالات فنی خود را برای Dads On Tech که اکنون از بین رفته است نوشت، و اشتیاق او برای ترکیب طنز و فناوری زیر نظر تیم Laptop Mag رشد کرده است. تمایل او به خراب کردن اشیا و بازسازی آنها باعث محبوبیت مارک در خانه نشد، با این حال، زمانی که او دستانش را بر روی Commodore 64 افسانه ای گرفت، اشتیاق او برای همه چیز عمیق تر شد. این روزها که او فیلم‌برداری نمی‌کند، فیلم‌برداری نمی‌کند، دوربین‌ها و لپ‌تاپ‌ها را سرهم نمی‌کند، یا روی صحنه نمی‌رود، می‌توان او را پشت میزش پیدا کرد که در حال خوردن تنقلات است، درباره هر چیزی که در مورد فناوری، جوک‌های جدید یا فیلم‌نامه‌هایی که آرزوی فیلم‌برداری را دارد می‌نویسد.

خبر پیشنهادی:   بهترین معاملات سایبر دوشنبه اپل واچ 2021


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا