اپلیکیشن و نرم افزاردانش و فناوری

معرفی اپلیکیشن بیتبان ، قدم های امن تر از همیشه

موارد بیشتر و بیشتری به لیست خدمات موجود در پلتفرم های تلفن همراه اضافه می شود که به این معنی است که اطلاعات بیشتری در حال انتقال است و نگهداری و محافظت از محتوای تلفن همراه اهمیت بیشتری پیدا می کند. اپلیکیشن بیت بان یکی از اپلیکیشن هایی است که به کاربران کمک می کند تا با خیال راحت از تلفن همراه خود محافظت کنند.

راه های زیادی برای محافظت از تلفن همراه شما وجود دارد. اپلیکیشن‌های بیت‌بان گزینه‌های مختلفی مانند آنتی‌ویروس، بهینه‌سازی و پاک‌سازی، حفاظت از رمز عبور پویا، گالری مخفی، قفل برنامه، کنترل دسترسی، امنیت اپلیکیشن و غیره دارند. در ادامه به بررسی دقیق این ویژگی ها و بررسی عملکرد آن ها می پردازیم.

بخش آنتی ویروس موجود در برنامه های itban با نام “MySecurity” مانند یک برنامه مشابه کار می کند. در واقع این فرآیند با بررسی تمامی اپلیکیشن های نصب شده بر روی دستگاه آغاز می شود و در صورت یافتن عامل مخرب، اقدام مناسب برای پاکسازی دستگاه انجام دهید.

معرفی اپلیکیشن بیتبان ، قدم های امن تر از همیشه 3

امکانات قسمت آنتی ویروس جدید نیست اما این قسمت به خوبی کار می کند و طراحی کاربری خوبی دارد. دومین قسمتی که در اپلیکیشن خود با آن مواجه خواهید شد، بهینه ساز است. بهینه‌ساز تمام پردازش‌های پس‌زمینه را متوقف می‌کند و در نتیجه دستگاه‌ها سریع‌تر می‌شوند. استفاده از بهینه ساز برای دستگاه های قدیمی تر و ضعیف تر مناسب تر است، که می تواند منجر به عملکرد ضعیف در دستگاه های جدیدتر و قدرتمندتر شود.

یکی دیگر از عواملی که می تواند سرعت تلفن همراه شما را کاهش دهد کمبود فضای ذخیره سازی است. بخش پاک کننده با حذف کش ها، فایل های نصب، فایل های موقت و پوشه های خالی به رفع این مشکل و کاهش بار روی دستگاه شما کمک می کند.

خبر پیشنهادی:   Echo Show 5 (نسل دوم) بزرگترین افت قیمت خود را تجربه کرد

یکی از ویژگی های نسبتا جدید این برنامه، بخش رمز عبور پویا است. این به کاربران این امکان را می دهد که با سهولت و سرعت بیشتری رمزهای عبور پویا را از پیامک های دریافتی بانک ها کپی و استفاده کنند. این اپلیکیشن با حفظ امنیت، پیامک را می خواند و کد را نمایش می دهد. این قسمت با سرعت و دقت کار می کند و با مشکل خاصی مواجه نمی شوید.

معرفی اپلیکیشن بیتبان ، قدم های امن تر از همیشه
معرفی اپلیکیشن بیتبان ، قدم های امن تر از همیشه 4

به گفته انگلیسی زبانان، همه افراد دارای یک اسکلت در کمد هستند و بسیاری از کاربران تصاویری از همان اسکلت را در گالری دارند. برای مخفی کردن عکس‌های مورد نیاز خود، می‌توانید از گالری پنهان استفاده کنید که توسط الگوها و سوالات امنیتی شخصی محافظت می‌شود.

اگر می خواهید یک مرحله امنیتی دیگر به این ترکیب اضافه کنید، توصیه می کنیم به Application Lock بروید. این به شما این امکان را می دهد تا رمزهای عبور یا الگوهای جداگانه ای را برای بخش های مختلف برنامه itban خود تنظیم کنید. راه پیش‌فرض برای محافظت از برنامه‌تان استفاده از قالب‌ها است، اما می‌توانید از روش‌های دیگری مانند پین و رمز عبور نیز استفاده کنید.

آخرین بخش این برنامه نیز مربوط به مجوزها و امنیت برنامه است. هیچ توضیحی در مورد اینکه در چه شرایطی برنامه مخرب یا ایمن در نظر گرفته می شود وجود ندارد. بخش مهمی از امنیت اپلیکیشن مربوط به دسترسی اپلیکیشن است، اما این دسترسی ها در قسمتی جداگانه بررسی خواهند شد.

بیشتر این ویژگی‌ها در تلفن‌های همراه امروزی موجود است، اما اپلیکیشن‌های بیت‌بان، زمانی که سازماندهی شده و به درستی اجرا شوند، ایده‌های معمولی را به محصولات محبوب تبدیل می‌کنند. اگر قصد دانلود چنین برنامه ای را دارید، این برنامه گزینه خوبی است که ارزش امتحان کردن را دارد.

خبر پیشنهادی:   بهترین اسپیکرهای هوشمندی که می توانید در سال 2021 بخرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا