ارز دیجیتالاقتصادی

مفهوم اثبات ذخایر با ارائه لیست های کیف پول و وعده حسابرسی کامل – صرافی های بیت کوین نیوز، صرافی های اصلی ارزهای رمزنگاری را افزایش می دهد.

هنگامی که برای اولین بار کشف شد که FTX ممکن است ورشکسته باشد، تعداد زیادی از مدیران صرافی رمزارز گفتند که هدف آنها ارائه ممیزی های اثبات ذخایر است. در حالی که صرافی هایی مانند Binance و Crypto.com آدرس های کیف پول های مرتبط با کیف پول های شرکت را ارائه کرده اند، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen جزئیات این شرکت را در میانه ایجاد نمایشی از صرافی های رمزنگاری اثبات کرده است.

مفهوم Proof-of-Reserves، Proof-of-Solvency را به خط مقدم گفتگوهای رمزنگاری سوق می دهد.

سه روز پیش، در میان هرج و مرج پیرامون FTX، گروهی از مدیران صرافی رمزارز به تفصیل توضیح دادند که قصد دارند از طریق درخت Merkle و ممیزی های کامل، سند اثبات ذخیره را ارائه دهند. پس از بحث‌ها، بایننس آدرس‌های کیف پول سرد و گرم شرکت را فاش کرد و کریس مارشالک، مدیرعامل Crypto.com، آدرس‌های شرکت خود را به اشتراک گذاشت.

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen وارد عمل شده و این شرکت در حال ساخت داشبورد اثبات ذخیره برای نمایش ذخایر مبادلاتی است. «ما در حال کار با صرافی‌ها برای نمایش اثبات ذخیره‌ها هستیم [Nansen] نانسن در 11 نوامبر توضیح داد تا همه بتوانند دارایی ها و تراکنش های توکن خود را ردیابی کنند.

مفهوم اثبات ذخایر با ارائه لیست‌های کیف پول و وعده حسابرسی کامل توسط صرافی‌های اصلی رمزارز، جذابیت پیدا می‌کند.
نیک کارتر از دیدن شور و شوق اثبات ذخایر خرسند است و می گوید که این یک خط نقره ای برای سقوط FTX است.

نانسن لیست فعلی پرتفوی صرافی ها را به اشتراک گذاشت و گفت که در صورت پیوستن صرافی های بیشتری موضوع را به روز می کند. تا اینجا تاپیک شامل مبادلاتی مانند بایننس، Crypto.com، Okx، کوکوین، و Deribit. پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Bitfinex نیز دارد به اشتراک گذاشته شده است لیست رزرو Bitfinex نیز به همراه a مخزن Github که میزبان آدرس های پلت فرم معاملاتی است.

Bitfinex همچنین در گذشته یک کتابخانه منبع باز به نام Antani، Ardoino، توسعه داد اضافه. «اثبات پرداخت بدهی، حضانت و اثبات رأی تفویض شده خارج از زنجیره. ما قصد داریم آن را احیا کنیم و راهی برای کاربران داریم که به صورت رمزنگاری تعادل خود را با رعایت حریم خصوصی خود تأیید کنند.”

علاوه بر Crypto.com، Okx، Kucoin، Binance، Bitfinex و Deribit، صرافی ارز دیجیتال Bybit وعده می دهد برای انتشار اثبات ذخیره کیک دفی نیز دارد ارائه شده است همچنین فهرستی از ذخایر گردآوری شده است. گزارش ها توجه بیشتر که Huobi و Poloniex برنامه‌هایی برای به اشتراک گذاشتن اثبات ذخیره دارند.

صرافی های فهرست شده در لیست اثبات ذخیره نیک کارتر یا «دیوار شهرتشامل Kraken، Bitmex، Nexo، Coinfloor، HBTC، Gate.io، و Ledn می شود. ارزیابی‌های ذخیره Coinfloor، HBTC، Gate.io و Ledn قدیمی‌تر از Kraken و Bitmex هستند. لیست اثبات ذخیره نیک کارتر می گوید که Nexo گواهی های روزانه ارائه می دهد.

برچسب ها در این داستان

Binance، مدیر عامل Binance، BitFinex، BitMex، Bybit، Coinfloor، Crypto.com، مدیر عامل Crypto.com، deribit، حسابرسی کامل، gate.io، HBTC، Huobi، Kraken، Kris Marszalek، KuCoin، ledn، Nexo، nic carter، Okx , Poloniex, Proof of Reserves, Proof-of-Reserves Concept, Proof-of-Solvency, Wall of Fame

نظر شما در مورد تمام صرافی‌های رمزنگاری که لیست‌های اثبات ذخیره و ممیزی‌ها و گواهی‌های امیدوارکننده را در آینده نزدیک ارائه می‌کنند چیست؟ نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

مفهوم اثبات ذخایر با ارائه لیست های کیف پول و وعده حسابرسی کامل - صرافی های بیت کوین نیوز، صرافی های اصلی ارزهای رمزنگاری را افزایش می دهد.

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 6000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا