دانش و فناوریلپ تاپ

ممکن است کروم‌بوک‌های بازی در راه باشند — آیا برایتان مهم است؟

کروم‌بوک‌های بازی دو کلمه هستند که به نظر نمی‌رسد به هم تعلق دارند. حتی با ظهور دستگاه‌های جداشدنی Chromebook که می‌توانند تجربه بازی اندرویدی قوی را ارائه دهند، این یک امتیاز خوب به جای تمرکز برای دستگاه است.

به نظر می رسد که ممکن است به زودی به عنوان یک گزارش جدید تغییر کند 9to5Google سه نام رمز را برای آنچه که فکر می‌کنند کروم‌بوک‌های بازی هستند، به دلیل وجود صفحه‌کلیدهای RGB در هر سه (از طریق آستانه).

شان رایلی

شان رایلی بیش از یک دهه است که به طور حرفه ای فناوری را پوشش می دهد. بیشتر آن زمان به عنوان یک فریلنسر موضوعات مختلفی از جمله تلفن، پوشیدنی ها، تبلت ها، دستگاه های خانه هوشمند، لپ تاپ ها، واقعیت مجازی، واقعیت مجازی، پرداخت های موبایلی، فین تک و غیره را پوشش می داد. شان کارشناس تلفن همراه در لپ تاپ مگ است که در تلفن ها و پوشیدنی ها تخصص دارد، اخبار، بررسی ها، روش ها و نظرات زیادی را در مورد این موضوعات از او در اینجا خواهید یافت. اما Laptop Mag همچنین با بررسی و اخبار مربوط به جدیدترین لپ‌تاپ‌ها، بازی‌های واقعیت مجازی، و لوازم جانبی رایانه همراه با پوشش همه چیز، از NFT گرفته تا امنیت سایبری و موارد دیگر، کاملاً مناسب برای طیف وسیعی از علایق است.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا