فوتبالورزشی

منچسترسیتی به دلیل نقض قوانین مالی ادعایی به کمیسیون مراجعه کرد | اخبار فوتبال

لیگ برتر فوتبال انگلیس روز دوشنبه اعلام کرد منچسترسیتی به دلیل ادعای نقض قوانین مالی لیگ برتر به یک کمیسیون مستقل ارجاع شده است. لیگ اضافه کرد که این نقض ها از فصل 10-2009 تا فصل 18-2017 ادامه دارد. سیتی در سال 2008 توسط مالکانشان در ابوظبی، سیتی فوتبال گروپ، خریداری شد.

باشگاه گفته است که قوانین مربوط به ارائه اطلاعات مالی دقیق را نقض کرده است، “به ویژه با توجه به درآمد خود (از جمله درآمد حمایت مالی)، اشخاص مرتبط و هزینه های عملیاتی آن.”

این اتهامات ناشی از تحقیقات لیگ برتر در مورد معاملات مالی سیتی است که چهار سال پیش، ماه ها پس از انتشار بخشی از اسناد “فوتبال لیکس” که توسط نشریه آلمانی به دست آمده بود، آغاز شد. اشپیگل و توسط رویترز بررسی شد.

پس از آن، یوفا سیتی را از لیگ قهرمانان اروپا به مدت دو سال محروم کرد، اما با موفقیت به دادگاه داوری ورزش (CAS) اعتراض کرد، که این محرومیت در سال 2020 لغو شد.

لیگ برتر ادعا می کند که این باشگاه در هر یک از فصل های 10-2009 تا 13-2012 به طور کامل دستمزد مدیریتی خود را اعلام نکرده است.

سیتی همچنین متهم به رعایت نکردن قوانین لیگ برتر است که باشگاه‌ها را ملزم به پیروی از قوانین بازی جوانمردانه مالی یوفا از فصل‌های 14-2013 تا 18-2017 و پیروی نکردن از قوانین لیگ برتر در مورد سود و پایداری از سال‌های 16-2015 تا 2017 می‌کند. -18 فصل.

همچنین گفته می شود که این باشگاه از دسامبر 2018 تا به امروز در همکاری و کمک به لیگ برتر در تحقیقات خود کوتاهی کرده است.

سازمان لیگ برتر در بیانیه ای اعلام کرد: اعضای کمیسیون توسط رئیس مستقل هیئت قضایی لیگ برتر منصوب می شوند.

«رویات رسیدگی به کمیسیون محرمانه و محرمانه خواهد بود.

“لیگ برتر تا اطلاع ثانوی هیچ اظهارنظر دیگری در رابطه با این موضوع نخواهد کرد.”

سیتی فوراً به درخواست اظهارنظر پاسخ نداد.

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا