فوتبالورزشی

منچستریونایتد جانشین احتمالی آنتونی را پیدا کرد: گزارش | اخبار فوتبال


آینده آنتونی وینگر منچستریونایتد در این باشگاه کاملاً نامشخص به نظر می رسد پس از اینکه این برزیلی توسط دوست دختر سابقش گابریلا کاوالین به آزار فیزیکی متهم شد. مدیریت تیم تصمیم گرفت به آنتونی مرخصی بدهد زیرا این بازیکن به اتهامات مطرح شده علیه او رسیدگی می کند. به جز آنتونی، جیدون سانچو وینگر انگلیسی نیز در حال حاضر دور از تیم اصلی منچستریونایتد تمرین می کند. سانچو پس از انتخاب نشدن بازیکن انگلیسی برای بازی مقابل آرسنال در لیگ برتر، با اریک تن هاگ، سرمربی تیم درگیر شد.

آنتونی از منچستریونایتد در حال بازی است.(رویترز)

در چنین شرایطی، منچستریونایتد شروع به یافتن چهره‌های جدید کرده است و ظاهراً آنها به‌خوبی مراقب خوویچا کوارتسلیا، وینگر ناپولی هستند. گزارشی که دیلی میل منتشر کرده، مدعی است که منچستریونایتد از طرفداران این بازیکن گرجستانی بوده است. این گزارش حاکی از آن است که شیاطین سرخ تنها می توانند کواراتسلیا را به صورت قرضی جذب کنند. با توجه به دستورالعمل های FFP، منچستریونایتد نمی تواند پول هنگفتی را در بازار نقل و انتقالات خرج کند و به همین دلیل است که انتقال قرضی برای این بازیکن 22 ساله ممکن است رویکردی قابل قبول به نظر برسد.

کواراتسلیا فصل گذشته بازی فوق‌العاده‌ای برای ناپولی داشت و 14 گل به ثمر رساند و 10 پاس گل داد. با این حال، او از زمان پیروزی 4-0 ناپولی مقابل تورینو در ماه مارس نتوانسته به گلزنی برسد.

با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در حال حاضر، منچستریونایتد، به احتمال زیاد، ممکن است برای جایگزینی آنتونی به بازیکنان خود وابسته باشد. آماد دیالو و فاکوندو پلیستری باقی مانده جناح راست شناخته شده در این تیم هستند. اما دیالو به دلیل مصدومیت طولانی مدت از میادین دور بوده است.

اریک تن هاگ به غیر از استفاده از چهره های جدید، ممکن است به تغییر خط هافبک نیز فکر کند. به لطف خرید سوفیان امرابات، تن هاگ اکنون این اختیار را دارد که برونو فرناندز را به سمت راست خط میانی هل دهد. یکی دیگر از گزینه های احتمالی هلندی می تواند بازگرداندن جیدون سانچو به تیم باشد. با این حال، این گزینه در این مقطع زمانی کاملاً بعید به نظر می رسد. سانچو برای بازی آخر هفته مقابل برایتون در ترکیب منچستریونایتد حضور نخواهد داشت.

در بیانیه ای که روز پنجشنبه توسط باشگاه به اشتراک گذاشته شد، آمده است: «جیدون سانچو در برنامه تمرینی شخصی به دور از گروه اصلی باقی خواهد ماند تا مشکل انضباطی تیم حل شود.

پیش از این، اریک تن هاگ گفته بود که جیدون سانچو به دلیل عملکرد ضعیف در تمرینات از تیم کنار گذاشته شده است. نظرات تن هاگ برای سانچو که اظهارات سرمربی هلندی را «کاملاً نادرست» در پلتفرم رسانه اجتماعی X (که قبلاً توییتر نامیده می شد) نامید خوش نیامد. با این حال، سانچو، پست خود را روز سه‌شنبه، بیش از یک هفته پس از ارسال اولیه، حذف کرد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا