فوتبالورزشی

منچستریونایتد قانون دستمزد «رونالدو» را برای جلوگیری از حسادت بازیکنان معرفی می کند | اخبار فوتبال


جدایی کریستیانو رونالدو از النصر می تواند تغییرات بزرگی را در منچستریونایتد ایجاد کند و این یک تغییر احتمالی در رویکرد مالی باشگاه به بازیکنان است. این بازیکن 37 ساله هفته ای 480000 پوند درآمد داشت که با توجه به دستمزد ستاره هافبک هافبک های برونو فرناندز، کازمیرو و رافائل واران قهرمان جام جهانی بسیار زیاد است.

کاپیتان پرتغال پس از مصاحبه جنجالی با پیرس مورگان، که در آن از سلسله مراتب و مدیر باشگاه انتقاد کرد، قراردادش با منچستریونایتد فسخ شد. پس از خروج پرتغال از جام جهانی 2022، رونالدو با قراردادی 2-1/2 ساله با قراردادی تا سال 2025 به باشگاه عربستان سعودی پیوست که ارزش آن بیش از 200 میلیون یورو برآورد می شود. او در مصاحبه خود با مورگان گفت: «من برای او احترامی قائل نیستم [Ten Hag] چون به من احترام نمیذاره اگر شما برای من احترام قائل نباشید، من هرگز برای شما احترام نخواهم داشت.”

همچنین بخوانید | ستاره سابق منچستریونایتد: برونو فرناندز فقط می تواند بدون کریستیانو رونالدو اجرا کند

او همچنین با متهم کردن باشگاه به اخراج او، فاش کرد: “منچستریونایتد سعی کرد مرا مجبور کند. نه تنها سرمربی، بلکه دو یا سه نفر دیگر که در اطراف باشگاه هستند. [at the senior executive level]. احساس کردم بهم خیانت شده من کاری ندارم مردم باید به حقیقت گوش کنند. بله، احساس کردم به من خیانت شده است. احساس می‌کنم که بعضی‌ها من را در اینجا نمی‌خواستند، نه تنها امسال، بلکه فصل گذشته.»

به گزارش میل، ریچارد آرنولد، مدیر اجرایی یونایتد، جان مورتو، مدیر فوتبال، و اریک تن هاگ، سرمربی تیم، به دنبال ادغام سقف دستمزد در سطح تیم هستند تا از حسادت در رختکن جلوگیری کنند، زیرا ممکن است دستمزدها به 200000 پوند محدود شود. -یک هفته. داوید دخیا دروازه بان کهنه کار که هفته ای 375 هزار پوند دستمزد می گیرد تابستان امسال تمام می شود و اخیراً فاش کرده است که انتظار دارد قراردادش تمدید شود و این بدان معناست که ممکن است بین 180 تا 200 هزار پوند به او پیشنهاد شود. یک هفته.

یکی از موانع بزرگی که سلسله مراتب یونایتد ممکن است با آن روبرو شود، ظاهر مارکوس راشفورد، مهاجم ستاره‌ای است که پاری سن ژرمن مایل است 850000 در هفته برای او پیشنهاد دهد. او در حال حاضر 200 هزار پوند در هفته در اولدترافورد درآمد دارد. ملی پوش انگلیسی در این فصل در 24 بازی 13 گل در 6 پاس گل به ثمر رسانده است. در همین حال، بازیکنان ارشدی مانند فرناندز، واران، مگوایر و کازمیرو نیز در هفته 200000 پوند درآمد دارند.
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا