فوتبالورزشی

منچستریونایتد هشدار داده است که اگر کریستین اریکسن را برای بازی در کنار برونو فرناندس به خدمت بگیرد، “بدتر از فصل گذشته به پایان خواهد رسید” زیرا دنی مورفی می گوید که او “لینک های اولدترافورد” را دریافت نمی کند.

به گفته دنی مورفی، کریستین اریکسن در تابستان امسال خرید عجیبی برای منچستریونایتد خواهد بود.

و هافبک سابق انگلیس و لیورپول به شیاطین سرخ هشدار داده است که اگر او را برای بازی در کنار برونو فرناندز به خدمت بگیرند، “بدتر از فصل گذشته به پایان خواهند رسید”.

گتی

اریکسن باید در هفته های آینده تصمیمات بزرگی بگیرد

ظاهراً یونایتد در تابستان امسال برای جذب بازیکن دانمارکی پیشرو است.

گفته می شود اریکسن در حال بررسی پیشنهادی برای پیوستن به باشگاه اولدترافورد است زمان با ادعای اینکه هم تاتنهام و هم برنتفورد در مورد آینده او در تاریکی رها شده اند.

ادعا می شود اسپرز در دو هفته گذشته پس از ارائه پیشنهاد برای جذب مجدد ستاره هافبک سابق خود، چیزی از اردوی اریکسن نشنیده است.

برنتفورد همچنین هیچ سرنخی در مورد برنامه های اریکسن ندارد، زیرا زنبورها مشتاق ماندن او پس از پایان قرارداد شش ماهه او در 30 ژوئن هستند.

اریکسن رابطه نزدیکی با سرمربی برنتفورد و همکار دانمارکی، توماس فرانک دارد، اما با اریک تن هاگ، سرمربی جدید منچستریونایتد نیز ارتباط دارد، زیرا در ابتدای سال با تیم ذخیره آژاکس تمرین کرده بود و برای بازگشت به فوتبال خود آماده می شد.

گفته می شود که تن هاگ مشتاق به خدمت گرفتن اریکسن در تابستان امسال و همچنین فرنکی دی یونگ است، در حالی که مذاکرات با بارسلونا بر سر قرارداد با ملی پوش هلندی در “مرحله کلیدی” است.

اریکسن برای برنتفورد فاش شد و فصل را با همان تعداد پاس گل برناردو سیلوا از من سیتی به پایان رساند، علیرغم اینکه در ماه مارس اولین بازی کامل خود را برای زنبورها انجام داد.

گتی

اریکسن برای برنتفورد فاش شد و فصل را با همان تعداد پاس گل برناردو سیلوا از من سیتی به پایان رساند، علیرغم اینکه در ماه مارس اولین بازی کامل خود را برای زنبورها انجام داد.


اما مورفی این سوال را مطرح کرده است که چرا سرمربی جدید یونایتد به هر دو بازیکن نیاز دارد.

ستاره سابق تاتنهام و لیورپول اصرار دارد که اریکسن باید به تیمی بپیوندد که در آن فوتبال معمولی برای او تضمین شود، و متعجب است که او در ترکیب اصلی یونایتد کجا قرار می گیرد.

هافبک سابق لیورپول و تاتنهام به وایت و جردن گفت: “اگر به گزینه منچستریونایتد نگاه کنید، من چنین چیزی را نمی بینم.”

“اگر تن هاگ فکر می کند که قرار است با اریکسن و فرناندز در یک تیم در خط هافبک تنها با یک بازیکن نگهدارنده بازی کند، در نهایت وضعیت آنها بدتر از این فصل خواهد بود.”

مگر اینکه قرار است او را به عنوان پشتیبان به فرناندز بیاورد تا در پست شماره 10 بازی کند، یا قرار است او را به عنوان هافبک میانی بازی کند؟

گفته می شود که دی یونگ هدف اصلی تن هاگ در تابستان در منچستریونایتد است

گتی

گفته می شود که دی یونگ هدف اصلی تن هاگ در تابستان در منچستریونایتد است

آیا اریکسن در فصل آینده در خط میانی فرناندز و دی یونگ جا می شود؟

رکس

آیا اریکسن در فصل آینده در خط میانی فرناندز و دی یونگ جا می شود؟

اگر در مورد آوردن دی یونگ و اریکسن صحبت می کنید، پاها کجاست، سرسختی کجاست، تکل های سخت و حضور فیزیکی کجاست؟ یکی نیست!

برای یونایتد عجیب است که چرا آنها اریکسن را می خواهند، من این را نمی فهمم. آنها به اندازه کافی بازیکنان تهاجمی و بازیکنان خلاق دارند.

یونایتد فکر می‌کند در تیمی ناموفق که هیچ بردی نداشت، کسی را که در برنتفورد بوده و یکی از بازیکنان اصلی تاتنهام در گذشته بوده است، جذب کند، آنها فکر می‌کنند آوردن اریکسن آنها را رقابتی‌تر می‌کند؟

“اگر شما اریکسن هستید و در این مرحله از دوران حرفه ای خود فرصت بازی برای منچستریونایتد را دارید، ببینید، این کار را انجام می دهید.

اما جذاب ترین گزینه برای اریکسن در تابستان امسال چیست؟ بستگی دارد که او در کجا بیشتر بازی کند.”
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا