فوتبالورزشی

“من نمی توانم آن را تضمین کنم”: نیمار برزیلی بمب عظیم جام جهانی فوتبال را رها کرد | اخبار فوتبال

جام جهانی فوتبال در 20 نوامبر با میزبانی قطر با اکوادور در اولین بازی این مسابقات آغاز می شود. در میان بسیاری از افراد مورد علاقه این مسابقات، برزیل است که با ترکیبی پر ستاره به رهبری نیمار وارد جام جهانی می شود. مهاجم پاری سن ژرمن در سومین جام جهانی خود شرکت خواهد کرد. اولین بازی او در بازی خانگی در سال 2014 بود که در آن برزیل در نیمه نهایی با شکست 1-7 مقابل آلمان روبرو شد (نیمار بازی را به دلیل مصدومیت از دست داد)، در سال 2018، بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی با پیروزی 2-1 به کار برزیل پایان داد. .

برزیل یکی از مدعیان قهرمانی جام جهانی امسال است. با این حال، قبل از شروع مسابقات، نیمار در مورد آینده خود با تیم بین المللی بمب افکن کرده است.

مهاجم برزیلی تاکید کرد که جام جهانی قطر می تواند آخرین جام جهانی او باشد.

نیمار به گلوبو گفت: من طوری بازی خواهم کرد که انگار آخرین بازی است.

نیمار در ادامه گفت: «من با پدرم صحبت می‌کنم، ما همیشه صحبت می‌کنیم تا هر بازی را طوری بازی کنیم که انگار آخرین بازی است، زیرا نمی‌دانی فردا چه خواهد شد.

ستاره 30 ساله در ادامه صحبت هایش در مورد همین موضوع اظهار داشت که هنوز برای آینده خود تصمیمی نگرفته است، اما اشاره کرد که ممکن است سازگاری با مربی جدید دشوار باشد.

من نمی توانم تضمین کنم که دیگر بازی خواهم کرد [World] جام. راستش نمی دانم. من طوری بازی خواهم کرد که انگار آخرین بازی است. شاید یکی دیگر را بازی کنم، شاید هم نه. بستگی دارد. نیمار در این باره گفت: قرار است یک تغییر مربی رخ دهد و من نمی دانم که آیا آن مربی از من خوشش خواهد آمد یا خیر.

تیته پس از جام جهانی قطر، سرمربیگری برزیل را ترک خواهد کرد.

نیمار افزود: من قبلاً سابقه طولانی در تیم ملی ساخته‌ام و مطمئناً می‌خواهم آن را به خوبی به پایان برسانم.

نیمار تنها دو گل تا برابری با پله بهترین گلزن تاریخ برزیل فاصله دارد و قصد دارد در جام جهانی به این رکورد دست یابد.

او گفت: «این بیشتر از چیزی است که تصور می‌کردم، بیش از آن چیزی که در خواب دیده بودم. من هرگز به اعداد فکر نکردم، هرگز نمی خواستم از کسی سبقت بگیرم و رکوردی را بشکنم. من همیشه دوست داشتم فوتبال بازی کنم.»منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا