فوتبالورزشی

“من هر بازی را تماشا می کنم” – ستاره لستر، جیمز مدیسون، “دیوانه فوتبال” است و برونو فرناندز ستاره منچستریونایتد را برای الهام گرفتن از جام جهانی قطر تماشا کرده است.

جیمز مدیسون، هافبک انگلیسی، اصرار دارد که شاگرد این بازی است و درباره اینکه چگونه از یکی از ستاره های منچستریونایتد الهام گرفته است، صحبت کرده است.

ستاره لستر پس از زدن 7 گل و ارائه 4 گل دیگر در فصل گذشته و همچنین 18 گل و 12 پاس گل در فصل گذشته، در فرم هیجان انگیزی قرار گرفته است.

گتی

مدیسون در سال های اخیر اعداد قابل توجهی برای لستر به دست آورده است

فرناندز منبع الهام بزرگی برای هافبک انگلیسی بوده است

گرفتن

فرناندز منبع الهام بزرگی برای هافبک انگلیسی بوده است

دستیابی به چنین اعدادی مطمئناً چشمگیر است، برونو فرناندز، بازیکن شیاطین سرخ، بازیکن دیگری است که از زمان انتقال به انگلیس، واقعاً اعدادی را به دست آورده است.

ستاره پرتغالی از زمان پیوستن به این تیم در ژانویه 2020، 53 گل و 42 پاس گل به ثبت رسانده است، چیزی که مدیسون اعتراف کرده است که قبل از دعوتش به تیم ملی انگلیس در جام جهانی، از آن یاد گرفته است.

او گفت: “چند فصل پیش، زمانی که من در تیم انگلیس نبودم، برونو فرناندز خیلی خوب برای منچستریونایتد بازی می کرد و اعداد مضحکی از نظر گل و پاس گل می داد.

بنابراین احتمالاً در آن زمان او را کمی نزدیکتر تماشا کردم. او چگونه این همه گل می زند؟ او چه می دود که من نیستم؟’. اگر این باعث می‌شود که من شاگرد بازی باشم، پس من همین هستم.»

وی افزود: من هر بازی را تماشا می کنم. خانه من دیوانه فوتبال است. دوست دخترم دیوونه میشه چون من خیلی تماشا میکنم. در دوران قرنطینه، زمانی که چهار بازی در روز برگزار می‌شد، همه آنها را روشن می‌کردم.

فکر نمی‌کنم در حال حاضر بازیکنی وجود داشته باشد که از بازی‌ام الگوبرداری کنم – شاید زمانی که جوان‌تر بودم. از همه بازیکنان خوب لیگ برتر قدردانی می کنم.


حالا با حضور انگلیس در قطر، مدیسون امیدوار است که اعداد جدی را به رکورد خود اضافه کند

گتی

حالا با حضور انگلیس در قطر، مدیسون امیدوار است که اعداد جدی را به رکورد خود اضافه کند

سعی می‌کنم از هر یک از بازیکنانی که تماشا می‌کنم چیزی بگیرم، چه سطح بالاتری باشند، چه در سطح یکسان یا پایین‌تر. اگر در حال تماشای یک بازی از تلویزیون هستم، اغلب بازیکنانی را که در موقعیت خود قرار دارند تماشا می کنم.

من یک مرد فوتبال هستم. این را بارها گفته ام. چون من فقط عاشق بازی هستم. در ذهنم، من هنوز آن پسر کوچکی هستم که توپ را در باغچه یا با آن لگد می زند [England] رنگ روی صورت.»

جام جهانی تیم رویایی

"من هر بازی را تماشا می کنم" - ستاره لستر، جیمز مدیسون، "دیوانه فوتبال" است و برونو فرناندز ستاره منچستریونایتد را برای الهام گرفتن از جام جهانی قطر تماشا کرده است.

talkSPORT با نزدیک شدن به مسابقات جام جهانی تیم رویایی ما را انتخاب کرده است.

و ما از شما می خواهیم که ما را در لیگ سلبریتی خودمان بپذیرید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که تیم خود را از طریق وب سایت یا برنامه Dream Team انتخاب کنید و با استفاده از PIN: WCtalkSPORT به لیگ talkSPORT بپیوندید – همچنین به راحتی در زیر برگه Leagues قابل مشاهده خواهد بود.

فکر می کنی بتوانی بهتر انجام دهی؟ اکنون سمت خود را انتخاب کنید

PLAY DREAM TEAM هم اکنون – 50000 پوند به عنوان جایزه برای گرفتن!
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا