کار آفرینی و استارتاپ

موسس و NFX VC James Currier ایده های راه اندازی را در مرحله اولیه TC بررسی می کند • TechCrunch

شما یک ایده عالی برای یک استارت آپ دارید، و سخت برای ساختن، راه اندازی و گسترش آن کار می کنید. اما، و با ما در اینجا بمانید، آیا ایده شما واقعا خوب است؟ به گفته جیمز کریر – شریک موسس NFX، یک شرکت VC توسط و برای کارآفرینان – ایده‌های خوب دارای الگوهایی هستند و 90 درصد ایده‌هایی که او در مرحله پیش‌بذر/بذر می‌بیند منجر به خروج بزرگ نمی‌شوند.

Currier – یک بنیانگذار پنج بار با خروجی قابل توجه در بخش های مختلف – مسلماً مجهزترین سرمایه گذار-اپراتور برای کمک به پاسخ به این سؤال حیاتی است. به همین دلیل است که ما خوشحالیم که او را به ما روی صحنه در TechCrunch Early Stage در 20 آوریل در بوستون، ماساچوست بپیوندیم.

در جلسه‌ای به نام «چگونه مطمئن شویم ایده استارت‌آپ شما واقعاً خوب است»، کریر تاکتیک‌های مختلفی را به اشتراک می‌گذارد، مانند اینکه چگونه:

  • تغییرات پلت فرم را که چیزی جدید را ممکن می کند، تشخیص دهید.
  • بازارهای در حال حرکت را شناسایی کنید – جایی که TAM بزرگ نیست، اما در حال افزایش است.
  • ایده خود را ریسک نکنید
  • روی مفاهیمی که قبلاً کار می‌کنند و اینکه چرا نباید از رقبا بترسید، تکرار کنید.

جلسه زمان زیادی را برای پرسش و پاسخ اختصاص می دهد، بنابراین سوالات خود را بیاورید. کریر مشتاق کمک به کارآفرینان و بنیان‌گذاران جدید است تا شرکت‌هایشان را زود ارزیابی کنند تا مطمئن شوند که مشکل درست را حل می‌کنند و راه‌حل درست را ارائه می‌دهند.

آیا می خواهید بیشتر به این موضوع بپردازید؟ در طول نمایش، کریر همچنین میزبان یک میزگرد – یک بحث متمرکز و گروه کوچک – است که به بنیانگذاران زمان بیشتری برای پرسیدن سؤال می دهد.

یک کارآفرین سریال و سرمایه‌گذار فرشته در DoorDash، Lyft و Patreon، جیمز کریر، چهار شرکت تحت حمایت VC را رهبری کرده است (Tickle، خریداری شده توسط Monster، WonderHill، خریداری شده توسط Kabam، IronPearl، خریداری شده توسط PayPal و Jiff (خرید شده توسط Castlight).

Currier یکی از پیشگامان اولیه برخی از تاکتیک های پرکاربرد در دنیای استارتاپ های فناوری است، از جمله مدل های تولید شده توسط کاربر، بازاریابی ویروسی، تست A/B و جمع سپاری. در سال 2015، او NFX را تأسیس کرد، یک شرکت سرمایه‌گذاری 475 میلیون دلاری که بر روی کسب‌وکارهای اثر شبکه متمرکز بود.

کریر به طور منظم در کنفرانس های صنعتی متعدد صحبت می کند. او همچنین در فوربس، فورچون، هاروارد بیزینس ریویو، TechCrunch و ژورنال تجاری سیلیکون ولی حضور داشته است. می توانید تحلیل او از اثرات و رشد شبکه را در اینجا بخوانید NFX.

جلسات مرحله اولیه TechCrunch به شرکت کنندگان زمان زیادی می دهد تا درگیر شوند، سؤال بپرسند و با درک عمیق تر و کاری از موضوعات و مهارت هایی که برای موفقیت استارت آپ ضروری هستند کنار بیایند. هم اکنون یک بلیط موسس اولیه بخرید و 200 دلار پس انداز کنید.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا