ارز دیجیتالاقتصادی

مونرو قیمت XMR را برای رالی 75 درصد قرار می دهد

قیمت مونرو (XMR) سه روز پس از ثبت یک بالاترین قیمت یک هفته تا به امروز در حدود 290 دلار در 24 آوریل، تقریباً 10 درصد کاهش یافت. ماه ها.

شکست گوه سقوط در حال انجام است

قابل توجه است که قیمت XMR در اواخر ماه مارس از ساختار “در حال سقوط” خود خارج شد. در جلسات روزانه بعدی به حرکت صعودی خود ادامه داد، با افزایش حجم که نشان دهنده احساسات صعودی در میان معامله گران مونرو بود.

تحلیلگران سنتی ریزش گوه ها را به عنوان الگوهای معکوس صعودی در نظر می گیرند، یا قیمت ابتدا در یک کانال نزولی منقبض تثبیت می شود و به دنبال آن یک جهش قوی به سمت بالا می رود.

به عنوان یک قاعده، هدف شکست گوه در حال سقوط نزدیک به سطح در طول برابر با حداکثر فاصله بین خط روند پایین و بالایی الگو است.

نمودار قیمت هفتگی XMR/USD با تنظیم شکست «در حال سقوط». منبع: TradingView

گوه سقوط XMR نزدیک به 250 دلار است. در همین حال، نقطه شکست سازه حدود 210 دلار است. در نتیجه، هدف صعودی توکن مونرو نزدیک به 470 دلار خواهد بود که بیش از 75 درصد از قیمت 24 آوریل افزایش یافته است.

با این وجود، XMR هنوز باید بالای 300 دلار، یعنی سطح مقاومت روانی، بسته شود تا حرکت خود به سمت هدف در حال سقوط را تایید کند.

هارد فورک مونرو در پیش است

چشم انداز صعودی XMR نیز در ماه های منتهی به هارد فورک مونرو ظاهر می شود.

قابل ذکر است که Monero در ماه ژوئیه و قبل از استقرار شبکه آزمایشی در ماه مه تحت یک ارتقاء پروتکل آزمایشی قرار خواهد گرفت. هدف این به روز رسانی افزایش اندازه حلقه از 11 به 16 است تا اطمینان حاصل شود که تراکنش های XMR دارای ناشناس بودن بیشتری هستند تا یافتن منبع تراکنش را دشوارتر کند.

اعلام هارد فورک در پس زمینه افزایش تقاضا برای سکه های حریم خصوصی در میان آشفتگی های ژئوپلیتیکی و اقتصادی ظاهر شده است.

خبر پیشنهادی:   تیم DOTA 2 GAIMIN Gladiators به ​​جمع 4 برتر در استکهلم ماژور رسید – بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News
مونرو قیمت XMR را برای رالی 75 درصد قرار می دهد
10 اجرای برتر سکه حریم خصوصی در هفت روز گذشته. منبع: مساری

خطرات اصلاحی کوتاه مدت

پایه‌های قوی XMR زیربنای راه‌اندازی گوه صعودی آن است. با این وجود، مونرو نیز در کوتاه مدت در معرض خطر اصلاح است.

مونرو قیمت XMR را برای رالی 75 درصد قرار می دهد
نمودار قیمت روزانه XMR/USD. منبع: TradingView

XMR پس از آزمایش 278 دلار مکرر به عنوان مقاومت در سه روز گذشته، کاهش یافته است، و این احتمال را افزایش می دهد که می تواند پایین تر باشد. این نشان می دهد که هدف نزولی بعدی نزدیک به 227 دلار به نظر می رسد، همزمان با خط فیب 0.236 نمودار اصلاحی فیبوناچی، که از اوج نوسانی 493 دلار به پایین ترین نوسان 145 دلاری کشیده شده است.

مرتبط: رمز ارز منتخب Monero به عنوان حملات باج‌افزاری باج‌گیری مضاعف 500 درصد افزایش یافته است.

برعکس، یک حرکت قاطع بالاتر از 278 دلار می تواند آزمایش XMR 320 دلار – خط 0.5 Fib – را به عنوان هدف صعودی موقت آن داشته باشد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است، شما باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهید.