فوتبالورزشی

ناامید رئال مادرید در تساوی بدون گل مقابل رئال سوسیداد | اخبار فوتبال

نبرد با رئال سوسیداد روز یکشنبه در سانتیاگو برنابئو در حالی که رئال مادرید را با تساوی بدون گل در یک بازی دیوانه وار لالیگا به پایان رساند، جان سالم به در برد. رئال مادرید 20 تلاش برای گل به ثبت رساند در حالی که تنها 7 بار توسط تیم میهمان ایجاد شد که قهرمانانه چمن خود را حفظ کردند و به لطف یک رشته سیو توسط دروازه بان الکس رمیرو، با یک امتیاز به خانه سن سباستین رفتند.

وینیسیوس جونیور دو موقعیت را از فاصله نزدیک هدر داد، یکی در هر نیمه، و ریمیرو هر دو را رد کرد. دروازه بان همچنین تلاش های کریم بنزما، تونی کروس و رودریگو را متوقف کرد. ریمیرو گفت: “من از امتیاز کسب شده و تلاش شخصی خود خوشحالم.” موویستار پلاس.

“بازی مقابل این تیم ها معمولا شما را نمی بخشند، اما ما موقعیت هایی را که داشتیم از دست دادیم، جلوی دروازه موثر نبودیم. اما از تساوی خوشحالیم.”

بارسلونا صدرنشین پس از پیروزی 1-0 شنبه مقابل خیرونا به 47 امتیاز در جدول رده بندی رسید و اکنون 5 امتیاز از رئال مادرید رده دوم فاصله دارد. رئال سوسیداد با 39 امتیاز سوم است و یک بازی بیشتر از دو تیم برتر انجام داده است.

رئال مادرید که ناامید از کاهش فاصله با بارسا بود، از همان ابتدا پس از رئال سوسیداد هجوم آورد و هوادارانش در یک عصر سرد در پایتخت اسپانیا غرش کردند.

بنزما در دقیقه هفتم اولین موقعیت رئال را داشت که یک بازی انفرادی درخشان انجام داد و سه مدافع را دریبل کرد، اما دید که ضربه او از فاصله نزدیک توسط ریمیرو متوقف شد.

بلافاصله پس از آن، وینیسیوس مدافع ایگور زوبلدیا را شکست داد تا وارد محوطه جریمه شود اما تلاش او با پای راست با اختلاف کمی به بیرون رفت.

ریمیرو شوت از راه دور کروس را در اواسط نیمه اول به ثمر رساند و فدریکو والورده یک ضربه والی امیدوارکننده را درست از داخل محوطه جریمه به ثمر رساند.

رودریگو در دقیقه 35 یک شوت از لبه محوطه جریمه زد و یک بار دیگر، ریمیرو برای انجام یک مهار خیره کننده دیگر آنجا بود.

درست قبل از نیمه، بنزما به وینیسیوس پاس داد که ریمیرو ضربه پایین او را با پای چپ مهار کرد.

دارندگان لالیگا در نیمه دوم تقریبا 70 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند اما رئال سوسیداد با ضد حملات چند موقعیت ایجاد کرد.

تیبو کورتوا، دروازه بان تیم، در دقیقه 60 با ضربه کم تاکفوسا کوبو یک مهار درخشان انجام داد.

وینیسیوس آخرین فرصت را داشت تا از بن بست خارج شود، اما ریمیرو ضربه چیپ تک به تک بازیکن برزیلی را در دقیقه 70 دفع کرد.

ناچو مدافع مادرید به موویستار پلاس گفت: “این یک مسابقه بسیار سرگرم کننده برای تماشاگران بود، بسیار شدید.”

ما واضح ترین موقعیت ها را داشتیم اما گل نزدیم. شرم آور بابت تساوی است، ما می خواستیم برنده شویم.”

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا