دانش و فناوریموبایل و تبلت

نحوه استفاده از تنظیمات خانه و خارج از حالت زنگ

(جیب پرز) – رینگ از زمانی که اولین زنگ ویدیویی خود را راه اندازی کرد، راه طولانی را پیموده است. نام تجاری متعلق به آمازون اکنون دارای دستگاه های مختلف و متصل زیادی است – از جمله سیستم های هشدار و دوربین های داخلی و خارجی.

بنابراین، پوشاندن کل خانه هوشمند توسط سیستم های امنیتی Ring می تواند آسان باشد. تنها مشکل مدیریت همه آنها از طریق برنامه اختصاصی یا مشتری وب است.

خوشبختانه، این برند قابلیتی را ارائه می دهد که کنترل چند دستگاه را تنها با یک ضربه آسان می کند: حالت های زنگ.

آنها در بالای داشبورد در برنامه تلفن همراه Ring ظاهر می شوند و سه گزینه را در اختیار شما قرار می دهند تا به سادگی همه دستگاه های Ring مربوطه خود را همزمان مسلح کنید (یا خلع سلاح کنید).در اینجا این است که آنها چه کاری انجام می دهند و چگونه آنها را به بهترین نحو در خانه خود تنظیم می کنید.

حالت های حلقه چیست؟

حالت‌های زنگ راه‌حل‌هایی با یک ضربه برای کنترل همه دستگاه‌های Ring شما به‌طور هم‌زمان هستند.

حلقهنحوه استفاده از تنظیمات Ring Home و Away برای بهبود امنیت و صرفه جویی در عمر باتری تصویر 2

بسیاری از موارد استفاده در حال حاضر بیش از یک زنگ ویدیویی را بزنید. همچنین ممکن است یک دوربین داخلی، دوربین چسبنده و/یا سیستم امنیتی هشدار نیز داشته باشیم.

و وقتی بیرون می‌رویم، واقعاً نمی‌خواهیم سر و صدای وارد شدن به هر بخش دستگاه در برنامه تلفن همراه برای روشن یا خاموش کردن آن وجود داشته باشد.

بنابراین، حالت‌های زنگ، دکمه‌های ساده‌ای را با یک ضربه در اختیار شما می‌گذارند که بسته به شرایط شما، همه دستگاه‌های شما را همزمان فعال یا غیرفعال می‌کنند.

دکمه‌هایی وجود دارند که به همه دستگاه‌های شما می‌گویند که آیا در خانه هستید، خارج از خانه یا به طور کامل کل شبکه Ring را خلع سلاح کنید.

آنها با تنظیمات پیش‌فرض ارائه می‌شوند، اما شما همچنین می‌توانید آنها را در تنظیمات برنامه تنظیم کنید تا با خانه یا محل کار خود سازگارتر باشند – با انتخاب دستگاه‌هایی که باید در هر حالت فعال یا غیرفعال شوند، یا دستگاه‌ها را به طور کامل از آنها حذف کنید.

نحوه استفاده از حالت های زنگ

حالت‌های زنگ به‌طور پیش‌فرض در برنامه تلفن همراه Ring موجود هستند و به‌طور خودکار همه دستگاه‌های Ring ثبت‌شده شما را شامل می‌شوند.

با باز کردن برنامه Ring و ضربه زدن بر روی یکی از سه نماد در بالای صفحه داشبورد می توان به آنها دسترسی داشت.

به‌طور پیش‌فرض (ما پیدا کرده‌ایم)، هشدارهای حرکتی و ضبط برای دوربین‌های داخلی احتمالاً زمانی که «خانه» هستید غیرفعال می‌شود، این در مورد سیستم‌های هشدار نیز مشابه است، در حالی که دوربین‌های خارجی هر دو تنظیمات حرکتی را فعال خواهند کرد.

وقتی روی “دور” تنظیم شود، همه چیز فعال است. و با ضربه زدن روی “غیر مسلح” هر دستگاه Ring غیرفعال می شود.

نحوه تغییر تنظیمات دستگاه حالت زنگ

برای تغییر تنظیمات مختلف حرکت برای هر یک از دستگاه‌های خود در دسته‌های Home، Away و Disarmed، کافی است روی نماد سه نوار (همبرگر) در سمت چپ بالای صفحه داشبورد خود ضربه بزنید و این مراحل را دنبال کنید:

  • روی “تنظیمات” در نوار منوی سمت چپ که ظاهر می شود ضربه بزنید.
  • در صفحه زیر روی “Modes” ضربه بزنید.
  • هر یک از حالت ها در صفحه بعدی ظاهر می شوند، روی هر یک از آنها ضربه بزنید تا وارد “Camera Settings” برای آن حالت شوید.
  • روی دستگاهی که می خواهید تنظیم کنید ضربه بزنید.
  • سپس می‌توانید انتخاب کنید که «تشخیص حرکت» و «نمایش زنده» را در آن حالت خاص فعال یا غیرفعال کنید.

اگر سیستم زنگ زنگ دار داشته باشید، کمی متفاوت است زیرا سنسورهای مختلف را در خانه یا محل کار روشن یا خاموش کنید. همچنین، حالت‌های Home و Away می‌توانند برای مسلح کردن و خلع سلاح سیستم شما به راحتی استفاده شوند – به عنوان جایگزینی برای زدن پین در صفحه کلید اختصاصی سیستم.

یکی از موارد اضافه شده حتی جدیدتر به برنامه، امکان روشن کردن Geofence است. این گزینه را می‌توان در منوی تنظیمات نیز یافت – پیوندی در تنظیمات حالت‌ها نیز وجود دارد. با افزودن Geofence، می‌توانید هنگام خروج یا رسیدن به یک منطقه تنظیم شده در اطراف خانه، حالت‌های حلقه را به‌طور خودکار تغییر دهید.

نوشته ریک هندرسون
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا