دانش و فناوریموبایل و تبلت

نحوه تنظیم نمایه، استفاده از آن و موارد دیگر

(Pocket-lint) – فیس بوک یک سرویس دوستیابی رایگان به نام Facebook Dating دارد که در ایالات متحده و بریتانیا و سایر کشورها در دسترس است. در سال 2019 راه اندازی شد و از آن زمان به تدریج در سطح جهانی عرضه شد.

در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد دوستیابی فیس بوک بدانید، از جمله نحوه کار و آنچه ارائه می دهد، آورده شده است.

دوستیابی فیسبوک چیست؟

فیس بوک دوستیابی یک سرویس دوستیابی است که به عنوان راهی برای کاربران فیس بوک طراحی شده است تا از طریق چیزهای مشترک (یعنی علایق و گروه های مشابه) روابط معناداری پیدا کنند. قرار است خستگی ایجاد یک پروفایل دوستیابی مجزا را از بین ببرد، و حتی اینستاگرام یکپارچه شده است، بنابراین می توانید پست های اینستاگرام را مستقیماً در پروفایل دوستیابی خود به اشتراک بگذارید و هم دوستان فیس بوک و هم فالوورهای اینستاگرام را به لیست های دوست داشتنی مخفی اضافه کنید.

به طور طبیعی، ممکن است به دوستیابی فیس بوک شک داشته باشید. پس از همه، پیدا کردن یک شریک بسیار شخصی است، حتی اگر آنلاین باشد. بنابراین، شما باید برای استفاده از Facebook Dating شرکت کنید. شما همچنین می‌توانید هر کسی را گزارش و مسدود کنید، و افراد را از ارسال عکس، ویدیو، پیام و غیره برای شما منع کنید.

سایر ویژگی های کلیدی:

  • می توانید پست های اینستاگرام خود را به نمایه خود در Facebook Dating اضافه کنید.
  • می‌توانید برای دیدن افراد با علایق مشابه، رویدادها و گروه‌ها را انتخاب کنید، هرچند، به یاد داشته باشید، برای آنها نیز قابل مشاهده خواهید بود.
  • می‌توانید جزئیات یک تاریخ را – با موقعیت مکانی زنده‌تان – از طریق یکی از دوستانتان در فیس‌بوک مسنجر به اشتراک بگذارید تا مطمئن شوید در یک قرار ملاقات احساس امنیت بیشتری می‌کنید.
  • می‌توانید استوری‌های فیسبوک و اینستاگرام را نیز به نمایه دوستیابی خود اضافه کنید.

دوستیابی فیسبوک چگونه کار می کند؟

پروفایل خود را تنظیم کنید

Facebook Dating در یک برگه در منوی اصلی برنامه تلفن همراه فیس بوک قرار دارد – برای دسترسی به آن روی سه خط در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید. روی برگه دوستیابی فیس بوک ضربه بزنید و برای ایجاد نمایه دوستیابی (جدا از نمایه اصلی خود) شرکت کنید.

شما می توانید اطلاعات شخصی خود را پر کنید، مانند قد، مذهب، عنوان شغل، مدرک تحصیلی، و اینکه آیا فرزند دارید یا خیر. فیس بوک همچنین ممکن است عکس ها و اطلاعاتی را از نمایه فیس بوک شما پیشنهاد دهد که می توانید آنها را ویرایش یا حذف کنید. هنگام ایجاد نمایه دوستیابی

توجه داشته باشید: برای استفاده از Facebook Dating باید 18 سال یا بیشتر داشته باشید.

پیدا کردن یک مسابقه

در طول راه‌اندازی، Facebook Dating از شما می‌خواهد که جنسیت خود و جنسیت(های) افرادی را که می‌خواهید در این سرویس با آنها مطابقت داشته باشید را مشخص کنید. گزینه‌های جنسیتی شامل زن سیس، زن ترنس، مرد cis، مرد ترنس، و فرد غیر باینری را خواهید دید و می‌توانید انتخاب کنید که به همه علاقه‌مند باشید، زن، مرد، زن ترنس یا مرد ترنس. هیچ یک از این اطلاعات با موارد مشابه به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

شما فقط به دیگرانی پیشنهاد می‌شوید که دوستیابی فیسبوک را انتخاب کرده‌اند، و افراد بر اساس ترجیحات، علایق و «سایر کارهایی که در فیس‌بوک انجام می‌دهید» به شما پیشنهاد می‌شوند. دوستان دوستان و افرادی را خواهید دید که در حلقه دوستان شما نیستند.

دوستیابی فیس بوک شما را با دوستان فیس بوک شما مطابقت نمی دهد – مگر اینکه هر دو یکدیگر را به لیست های “Secret Crush” خود اضافه کنید. (اطلاعات بیشتر در این مورد در زیر.)

تماس با یک مسابقه

اگر به شخصی علاقه مند هستید، نیازی به کشیدن انگشت نیست، فقط کافی است مستقیماً در نمایه دوستیابی فیس بوک او نظر دهید یا روی دکمه لایک ضربه بزنید تا به او اطلاع دهید. اگر علاقه ای ندارید، می توانید پاس کنید.

تمام فعالیت های شما در فیس بوک دوستیابی باقی می ماند و در فیس بوک به اشتراک گذاشته نمی شود.

فیس بوک

لیست Secret Crush چیست؟

Secret Crush به شما امکان می دهد با افرادی که قبلاً در فیس بوک و اینستاگرام می شناسید هماهنگ شوید. می توانید حداکثر نه نفر از دوستان فیس بوک یا دنبال کنندگان اینستاگرام خود را برای اضافه کردن به لیست Secret Crush انتخاب کنید. (اما، برای افزودن فالوور اینستاگرام، باید اکانت اینستاگرام خود را به Facebook Dating متصل کنید).

این افراد سپس اعلانی دریافت می کنند که می گوید شخصی آنها را دوست دارد. اگر علاقه‌مندی شما شما را نیز به لیست Secret Crush خود اضافه کند، یک مسابقه است. با این حال، اگر علاقه‌مندی شما در فیس‌بوک Dating نباشد، یک لیست Secret Crush ایجاد نکند، یا شما را در لیست خود قرار ندهد، آنها چیزی نمی‌دانند.

دوستیابی فیس بوک کجا در دسترس است؟

دوستیابی فیس بوک اکنون در ایالات متحده، بریتانیا و چندین کشور دیگر از جمله آرژانتین، بولیوی، برزیل، کانادا، شیلی، کلمبیا، اکوادور، گویان، لائوس، مالزی، مکزیک، پاراگوئه، پرو، فیلیپین، سنگاپور، سورینام، تایلند، فعال است. اروگوئه و ویتنام

نوشته مگی تیلمن. ویرایش توسط لوک بیکر.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا