دانش و فناوریموبایل و تبلت

نحوه دریافت معاملات فقط با دعوت آمازون Prime Day 2024


خوراکی های کلیدی

 • معاملات فقط برای دعوت آمازون پرایم روز دسترسی محدودی به محصولات محبوب ارائه می دهد که انتظار می رود به سرعت به فروش برسند.
 • اعضای Prime می توانند برای این معاملات ثبت نام کنند، اما فقط تعداد کمی از آنها برای خرید انتخاب می شوند.
 • آمازون یک صفحه اختصاصی برای معاملات فقط دعوت ارائه می دهد که در حال حاضر هفت محصول برای ثبت نام در دسترس است.آمازون پرایم روز 2024 تنها یک هفته دیگر باقی مانده است، و تعداد زیادی از معاملات پرایم روز اولیه در سراسر سایت وجود دارد. بر 16-17 جولای، این رویداد به طور جدی راه اندازی خواهد شد، با تخفیف های بزرگ تر.

مربوط

تاریخ پرایم روز 2024 فاش شد: هر آنچه که باید بدانید

تعطیلات خرید عظیم آمازون تقریباً در راه است و اکنون می دانیم که چه زمانی شروع می شود.

با این حال، برخی از معاملات آمازون آنقدر محبوب هستند که در یک لحظه فروخته می شوند. برای اینکه به همه فرصت مناسبی برای گرفتن یکی از این معاملات بدهد، آمازون برخی از محبوب ترین معاملات را فقط با دعوت انجام می دهد. این بدان معناست که اگر می‌خواهید از مزیت معامله استفاده کنید، باید علاقه خود را ثبت کنید و امیدوار باشید که یکی از معدود خوش شانس‌هایی باشید که انتخاب شده‌اند. در گذشته، ما شاهد معاملات فقط دعوت‌نامه‌ای برای محصولات محبوبی مانند تلویزیون آمازون Fire TV Omni Series، بسته‌های دوربین Blink Outdoor و نوارهای صوتی سونی بودیم.

این معاملات فقط برای دعوت چیست و چگونه می توانید از آنها استفاده کنید؟ ما نگاهی می اندازیم به این که این معاملات ویژه چگونه کار می کنند و از قبل می توانید در کدام یک ثبت نام کنید.معاملات فقط برای دعوت آمازون Prime Day چیست؟

معاملات محدود برای محصولاتی که احتمالا به سرعت فروخته می شوند

یک جعبه در امتداد مسیری در انباری با پس‌زمینه‌ای تار می‌چرخد.

آمازون

اگر زیاد از آمازون استفاده کرده اید، احتمالاً با معاملات لایتنینگ مواجه شده اید. این‌ها فروش‌های محدود زمانی هستند که فقط برای مدت زمان مشخص یا تا زمانی که همه محصولات موجود فروخته شوند، اجرا می‌شوند. اینها معاملات محصولاتی با موجودی محدود هستند و به محض اینکه از بین رفتند، از بین می روند.

مربوط

6 نکته و ترفند مورد علاقه من در آمازون برای خریداران باهوش

بهترین ترفندها و ترفندهایی را که علاقه مندان به آمازون برای صرفه جویی در خرید محصولات مورد علاقه خود استفاده می کنند، بررسی کنید.

در طول روز پرایم، آمازون نوع معاملات مشابهی را روی محصولاتی اضافه می کند که فکر می کند به سرعت فروخته می شوند. با این حال، به جای در دسترس قرار دادن این معاملات برای همه، دسترسی به کسانی را که دعوت نامه دارند محدود می کند. هر عضو Prime می تواند برای این معاملات فقط دعوت ثبت نام کند، اما فقط تعداد کمی از افراد خوش شانس برای استفاده از آنها انتخاب می شوند. آمازون انتظار دارد که تقاضا برای این محصولات بیشتر از عرضه باشد، بنابراین به شما اجازه می دهد تا در صورت انتخاب نام خود، برای شانس خرید محصول ثبت نام کنید.


هر عضو Prime می تواند برای این معاملات فقط دعوت ثبت نام کند، اما فقط تعداد کمی از افراد خوش شانس برای استفاده از آنها انتخاب می شوند.

اگر از بین افرادی انتخاب شده باشید که برای این معاملات فقط دعوت نامه ثبت نام کرده اند، یک ایمیل یا اعلان فشاری دریافت خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد که فرصت خرید معامله را دارید. شما فقط قادر به خرید یک محصول هستید. شما نمی توانید بیش از یک مورد را انتخاب کنید.

اگر نظر خود را تغییر دهید، در صورت عدم تمایل، هیچ تعهدی برای خرید ندارید، بنابراین اگر فکر می‌کنید ممکن است به یک معامله فقط دعوت‌شده علاقه داشته باشید، ثبت علاقه‌تان ضرری ندارد. اگر تصمیم گرفتید که نمی‌خواهید کالایی را بخرید، می‌توانید اعلان را نادیده بگیرید.

نخست-0

آمازون پرایم

بیایید قبل از شروع خرید در مورد عضویت Prime خود صحبت کنیم: برای جلوگیری از فروش Prime Day در آمازون (حتی مواردی که فقط دعوتنامه دارند) به یکی نیاز دارید. نه تنها به شما امکان دسترسی به آن تخفیف های انحصاری را می دهد، بلکه مزایای اضافی مانند تحویل رایگان یک یا دو روزه را نیز باز می کند. اگر هنوز عضو Prime نیستید، می‌توانید قبل از تصمیم‌گیری در مورد تعهد به اشتراک ماهانه از یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه استفاده کنید.


نحوه یافتن معاملات فقط برای دعوت آمازون Prime Day

یک صفحه اختصاصی برای معاملات فقط برای دعوت وجود دارد

تصویری از وب سایت عضویت آمازون پرایم.

آمازون

آمازون یک صفحه اختصاصی برای همه معاملات فقط دعوت ایجاد می کند، بنابراین می توانید همه آنها را نگاهی بیندازید و برای کسانی که به آنها علاقه دارید ثبت نام کنید. در حال حاضر، هفت محصول در این صفحه فهرست شده است که به شما امکان می دهد برای یک فرصتی برای دریافت این معاملات منحصر به فرد فقط برای دعوت

همچنین ممکن است هنگام جستجو در وب سایت آمازون به دنبال خرید چیزهایی با این معاملات باشید. هر معامله فقط دعوتی دارای یک قرارداد پرایم فقط برای دعوت برچسب زدن

مربوط

170 دلار در Samsung Galaxy Tab S9 قبل از Prime Day صرفه جویی کنید

حتی قبل از شروع رسمی روز پرایم، یک تبلت با تخفیف دریافت کنید.

نحوه ثبت نام برای معاملات فقط دعوت‌شده در Prime Day

برای ثبت علاقه خود باید عضو Prime باشید

یک صفحه آرم Amazon Prime Day را نشان می دهد.


ثبت نام برای هر یک از معاملات ویژه فقط دعوت نامه فوق العاده آسان است. با این حال، انتخاب آمازون برای خرید محصول کاملاً یک شانس است. هیچ ترفندی برای افزایش شانس موفقیت شما وجود ندارد.

 1. از صفحه معاملات پرایم فقط برای دعوت آمازون دیدن کنید.
 2. برای باز کردن صفحه محصول روی یک محصول کلیک کنید یا ضربه بزنید.
 3. کلیک کنید یا ضربه بزنید درخواست دعوت دکمه. اگر عضو Prime نیستید، قبل از درخواست دعوت، باید ثبت نام کنید.
 4. شما باید یک ایمیل تأیید به آدرس فهرست شده در حساب آمازون خود دریافت کنید و ثبت نام شما را برای معامله فقط دعوت نامه تأیید کند.
 5. برای ثبت نام برای سایر معاملات فقط دعوت نامه ای که می خواهید برای آن درخواست دهید، این روند را تکرار کنید. هیچ محدودیتی برای تعداد معاملات فقط دعوتی که می توانید برای آنها ثبت نام کنید وجود ندارد.
 6. اگر در هر یک از ثبت نام های خود موفق باشید، یک دریافت خواهید کرد ایمیل یا اعلان فشار زمانی که معامله برای خرید در دسترس است.
 7. اگر موفق نشدید، باید ایمیلی دریافت کنید که به شما اطلاع می‌دهد این برش را انجام نداده‌اید.
 8. اگر می خواهید از مزایای معامله استفاده کنید، خرید محصول در پنجره معامله شما فقط می توانید یک مورد را خریداری کنید.
 9. اگر تصمیم گرفتید که محصول را نمی خواهید، نیازی به انجام کاری ندارید.


مربوط

نحوه خرید رایگان بهترین معاملات Prime Day آمازون

این آزمایش رایگان 30 روزه به شما امکان دسترسی کامل به تمام تخفیف ها را می دهد.

درحال‌حاضر چه تخفیف‌هایی فقط با دعوت Prime Day 2024 موجود است؟

معاملات فقط دعوت برای هفت محصول مختلف وجود دارد

هدفون بی سیم سونی WH-CH520 روی میز

این معاملات فقط دعوت‌نامه فعال هستند، بنابراین می‌توانید هم‌اکنون علاقه خود را ثبت کنید. برای دسترسی به صفحات محصول برای این معاملات فقط دعوت، پیوندهای زیر را دنبال کنید. سپس می توانید کلیک کنید یا ضربه بزنید درخواست دعوت تا شانس دستیابی به معامله را داشته باشید.

هدفون بی سیم سونی WH-CH520

هدفون بی سیم سونی WH-CH520

36 دلار 80 دلار 44 دلار صرفه جویی کنید

هدفون بی سیم سونی WH-CH520 هدفون بلوتوثی با عمر باتری تا 50 ساعت است. آنها علیرغم عدم حذف نویز موجود در مدل های گران تر، کیفیت صدای خوبی دارند. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که به این معامله فقط دعوتنامه دسترسی پیدا کنید، می توانید آنها را فقط با 35.99 دلار دریافت کنید.

دوچرخه پلتون

دوچرخه پلوتون

1011 دلار 1445 دلار 434 دلار صرفه جویی کنید

دوچرخه اصلی Peloton یک پلت فرم فوق العاده با دسترسی به هزاران کلاس ارائه می دهد. یک صفحه نمایش بزرگ 21.5 اینچی وجود دارد، و اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که در این معامله پرایم که فقط دعوت است، بتوانید بیش از 430 دلار پس انداز کنید.

بسته سازنده آب گازدار SodaStream Enso

بسته سازنده آب گازدار SodaStream Enso

150 دلار 223 دلار 73 دلار صرفه جویی کنید

این بسته شامل سازنده آب گازدار SodaStream Enso، و همچنین یک قوطی CO2 60 لیتری و یک بطری کربناته بدون BPA است. اگر در ثبت نام برای این معامله پرایم فقط دعوت‌نامه موفق شدید، می‌توانید کل بسته را فقط با 149.99 دلار دریافت کنید.

چهار محصول دیگر هم وجود دارد که در حال حاضر به‌عنوان معاملات پرایم فقط با دعوت‌نامه در دسترس هستند، اگرچه آنها به‌عنوان یک سایت فناوری و ابزار در خانه چرخ ما نیستند. با این حال، اگر علاقه مند هستید، می توانید برای دسترسی به معاملات اولیه دعوت برای موارد زیر نیز ثبت نام کنید:


مربوط

بهترین تخفیف‌های لپ‌تاپ پرایم دی: پیشنهادهای سامسونگ، اچ‌پی و غیره را از دست ندهید

از صرفه جویی در Early Prime Day در Surface Laptop 5، IdeaPad 1 Student Laptop و Chromebook V2 Plus 360 لذت ببرید.

سوالات متداول

س: آیا برای ثبت نام در معاملات فقط دعوت به عضویت Prime نیاز دارم؟

بله، معاملات فقط برای دعوت آمازون Prime Day به طور انحصاری برای اعضای آمازون پرایم در دسترس است. برای اینکه بتوانید در معاملات ثبت نام کنید، باید یک عضویت فعال در Prime داشته باشید. با این حال، اگر قبلاً عضو نشده اید، می توانید یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان دریافت کنید.

س: آیا در صورت ثبت نام، تضمینی برای دریافت قرارداد پرایم فقط برای دعوت‌نامه وجود دارد؟

متاسفانه خیر. فقط تعداد محدودی از محصولات موجود در این معاملات وجود دارد و هر عضو Prime می تواند برای آنها ثبت نام کند. این به این معنی است که تقریباً همیشه اتفاق می افتد که برخی افراد دعوت نامه دریافت نمی کنند. برای دسترسی به قیمت تخفیف دار باید یکی از خوش شانس هایی باشید که انتخاب می شوند.

س: آیا در صورت ثبت نام برای معامله فقط دعوتنامه، موظف به خرید محصول هستم؟

اصلا. اگر تصمیم بگیرید که محصول را نمی خواهید، هیچ تعهدی برای خرید ندارید. اگر به شما اطلاع داده شده که موفق بوده اید و می توانید به معامله دسترسی داشته باشید، می توانید به سادگی هیچ کاری انجام ندهید. قرارداد پس از مدت کوتاهی منقضی می شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا