دانش و فناوریموبایل و تبلت

نحوه دریافت Snoopy Watch Face در اپل واچ و کارهایی که انجام می دهدبا هر نسخه جدید watchOS، کاربران اپل واچ یک سوال کلیدی دارند: واچ فیس های جدید چگونه هستند؟ به دلایلی، اپل در انتشار چهره های جدید برای اپل واچ بسیار خسیس است، بنابراین هر ورود جدید یک معامله بسیار بزرگ است.


در watchOS 10، دو چهره جدید وجود دارد: Palette و Snoopy. پالت یک چهره رنگارنگ است که با عبور دست ها از اطراف صفحه نمایش تغییر می کند، اما طرفداران Peanuts از چهره اسنوپی بسیار هیجان زده خواهند شد. اگر مشتاق هستید اسنوپی و وودستاک را به مچ دست خود اضافه کنید، در اینجا نحوه دریافت Snoopy Watch Face در Apple Watch آورده شده است.


نحوه دریافت Snoopy Watch Face با استفاده از آیفون

می توانید صفحه ساعت اسنوپی را از طریق اپلیکیشن واچ آیفون خود به ساعت اپل اضافه کنید. به یاد داشته باشید که باید iOS 17 را در آیفون خود و watchOS10 را در Apple Watch خود اجرا کنید.

 1. باز کن تماشا کردن برنامه
 2. ضربه زدن گالری چهره در پایین صفحه نمایش
 3. زیر چهره های جدید ضربه زدن اسنوپی.
 4. در صورت تمایل می توانید رنگ و استایل Snoopy Watch Face را ویرایش کنید.
 5. وقتی کارتان تمام شد، روی آن ضربه بزنید اضافه کردن دکمه.
 6. Snoopy Watch Face شما روی Apple Watch شما ظاهر می شود.

چگونه با استفاده از Apple Watch خود Snoopy Watch Face را دریافت کنید

همچنین می توانید بدون نیاز به آیفون، Snoopy Watch Face را مستقیماً از Apple Watch خود اضافه کنید. باز هم، شما به iOS 17 و watchOS 10 نیاز دارید.

 1. روی صفحه Apple Watch فعلی خود ضربه بزنید و نگه دارید.
 2. انگشت خود را به سمت چپ در صورت خود بکشید تا زمانی که آن را ببینید به علاوه (+) سمبل.
 3. ضربه زدن به علاوه (+).
 4. ضربه زدن واچ فیس های جدید.
 5. به پایین اسکرول کنید اسنوپی صورت و ضربه بزنید اضافه کردن.
 6. از Digital Crown برای انتخاب سبک استفاده کنید.
 7. انگشت خود را به چپ بکشید و از Digital Crown برای انتخاب رنگ استفاده کنید.
 8. برای ذخیره تغییرات خود، تاج دیجیتال را فشار دهید.
 9. روی Snoopy face ضربه بزنید تا به عنوان صفحه Apple Watch شما ظاهر شود.

صفحه ساعت اسنوپی چه کار می کند؟

اپل گفته است که شخصیت‌های اسنوپی واچ فیس «با عقربه‌های ساعت تعامل دارند و بازی می‌کنند، به شرایط آب‌وهوایی واکنش نشان می‌دهند یا حتی زمانی که کاربر تمرین می‌کند فعال می‌شوند» و این توصیف نسبتاً دقیقی از کاری است که Snoopy Watch Face انجام می‌دهد. وقتی اپل واچ خود را بیدار می‌کنید، انیمیشن متفاوتی را مشاهده می‌کنید که اسنوپی روی عقربه دقیقه‌گر نشسته یا آن را در کاسه سگش می‌لغزد، و بسیاری از انیمیشن‌ها همراه وفادار او، وودستاک را نشان می‌دهند. برخی از انیمیشن ها با عقربه های ساعت ارتباطی ندارند، مانند انیمیشنی از وودستاک که مخفیانه از پشت گوش اسنوپی خارج می شود. تعداد قابل توجهی از انیمیشن ها وجود دارد، بنابراین شما فقط همان تعداد کمی را بارها و بارها نمی بینید.

در یک روز بسیار گرم، انیمیشنی از اسنوپی ظاهر شد که با عینک آفتابی در بالای خانه سگ خود، با آفتاب بزرگی که روی او می تابد، آرام می گرفت. و هنگام انجام یک تمرین دوچرخه‌سواری داخل سالن از طریق برنامه Workout، با بازگشت به Snoopy Watch Face متوجه شدیم که اسنوپی به نشانه همبستگی از روی صفحه می‌پرد و ووداستاک او را تعقیب می‌کند.

اگر پس‌زمینه سیاه و سفیدی به نام Newspaper را برای Snoopy Watch Face خود انتخاب کنید، حتی مقدار کمی تخم‌مرغ عید پاک وجود دارد. از دوشنبه تا شنبه، پس‌زمینه سیاه و سفید باقی می‌ماند، اما با اشاره به کمیک استریپ‌های چاپی در روزنامه‌ها، یکشنبه‌ها پس‌زمینه به رنگ تغییر می‌کند. با این حال، بر خلاف چهره میکی موس، وقتی روی صورت ضربه می زنید، زمان با صدای بلند صحبت نمی کنید. اگرچه اگر منصف باشیم، اسنوپی هرگز در کمیک استریپ Peanuts با صدای بلند صحبت نکرد. بالاخره او یک سگ است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا