کار آفرینی و استارتاپ

نحوه راه اندازی صفحه فرود • TechCrunch

بدون مشتری، وجود دارد نمی تواند کاری باشد بنابراین چگونه می توانید مشتریان جدید را به سمت استارتاپ خود سوق دهید یا مشتریان فعلی را درگیر خود نگه دارید؟ پاسخ ساده است: بازاریابی رشد.

به عنوان یک بازاریاب در حال رشد که در دهه گذشته این حرفه را تقویت کرده ام، در دوره های بی شماری قرار گرفته ام و می توانم با اطمینان تصدیق کنم که کار کردن بهترین راه برای یادگیری است.

من نمی گویم که باید فوراً به یک استارتاپ سری A بپیوندید یا در یک شرکت بزرگ نقش بازاریابی رشدی داشته باشید. در عوض، من نحوه آموزش بازاریابی رشد را در پنج مرحله ساده شرح داده‌ام:

حتی زمانی که ترافیک به صفحه فرود هدایت می شود، داشتن منابع دیگر برای بازدید مشتریان هرگز گزینه بدی نیست.

  1. راه اندازی صفحه فرود.
  2. راه اندازی یک کانال خرید پولی
  3. راه اندازی کمپین ایمیل مارکتینگ
  4. آزمایش رشد تست A/B.
  5. تصمیم بگیرید که کدام معیارها برای استارتاپ شما اهمیت بیشتری دارند.

در بخش اول، من به شما یاد خواهم داد که چگونه یک صفحه فرود راه اندازی کنید که در نهایت ترافیک مصرف کننده را به آن هدایت کنیم. برای کل این مجموعه، فرض می‌کنیم که در حال کار بر روی یک مارک مکمل ورزشی مستقیم به مصرف کننده (DTC) هستیم.

راه اندازی صفحه فرود شما

اگر محصولی با صفحه فرود یا برنامه تلفن همراه آماده ندارید، به شما نشان خواهم داد که چگونه سریع صفحه فرود را تنظیم کنید، زیرا این یکی از پیش نیازهای ما برای شروع است.

صفحه فرود صفحه ای است که افراد هنگام کلیک کردن بر روی تبلیغ آنلاینی که خریداری کرده اید به آن هدایت می شوند و معمولاً صفحه اصلی یک وب سایت است. صرف نظر از این که یک مصرف کننده چگونه در صفحه فرود شما فرود می آید، هدف آن تشویق آنها به تبدیل به سرنخ یا خرید است.

در سال 2010، زمانی که اپل iWeb را معرفی کرد، به وجد آمدم که به کاربران اجازه می داد بدون نیاز به نوشتن یک خط کد، وب سایت هایی را طراحی و منتشر کنند. با این حال، این یک پلتفرم بسیار ابتدایی بود، و ما از آن زمان راه طولانی را پیموده ایم. امروزه، طیف گسترده‌ای از ویرایشگرهای سیستم مدیریت محتوای پیشرفته (CMS) مانند Leadpages و Webflow در دسترس هستند که به کاربران روزانه اینترنت اجازه می‌دهند تا وب‌سایت‌های زیبا را به تنهایی ایجاد کنند.

مزیت بسیاری از این پلتفرم‌ها این است که شما را در نحوه استفاده از قالب‌های از پیش ساخته و ویرایش اولین قسمت‌های محتوای خود (مانند عناوین وب‌سایت، سرفصل‌ها و غیره) راهنمایی می‌کنند. پلتفرمی را که دوست دارید انتخاب کنید و بیایید بسازیم!

انواع محتوا


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا