دانش و فناوریلپ تاپ

نحوه پیوستن به نسخه بتا Overwatch 2


Overwatch 2 رسماً در طبیعت منتشر شد و بازیکنان منتخب رایانه‌های شخصی بالاخره این شانس را پیدا کردند که قهرمان جدید Sojourn، بازسازی‌های قهرمانی از جمله Doomfist و Orisa و نبرد در پنج مسابقه در مقابل پنج PvP را امتحان کنند. به دنبال پیوستن به سرگرمی هستید؟ راه عجیبی برای دسترسی بتا وجود دارد.

نسخه بتا Overwatch 2 PvP در 26 آوریل آغاز شد، اما همه دعوت نامه ای برای آزمایش دنباله مورد انتظار دریافت نکردند. با این حال، این بدان معنا نیست که شما شانس خود را از دست داده اید، زیرا Overwatch با Twitch همکاری کرده است تا به کسانی که استریمرها را به مدت چهار ساعت تماشا می کنند، دسترسی بتا داشته باشند. یک روش پیچیده برای وارد شدن به اکشن است، اما اگر اهل بازی هستید، نحوه پیوستن به نسخه بتا Overwatch 2 را بررسی کنید.

چگونه به نسخه بتا Overwatch 2 دسترسی پیدا کنیم

کمپین Overwatch 2 PvP Beta Twitch Drops در تاریخ 27 آوریل (امروز است!) از ساعت 10 صبح به وقت شرقی / 1 بعد از ظهر EST / 6 بعد از ظهر به وقت صبح تا 6 بعد از ظهر PT / 9 بعد از ظهر به وقت شرقی / 2 صبح به وقت محلی آغاز می شود. در این بازه زمانی، بینندگان باید گروه منتخبی از پخش‌کننده‌ها را تماشا کنند که بتا Overwatch 2 PvP را به مدت چهار ساعت پخش می‌کنند. هر پخش کننده ای را که تماشا کنید، زمان شروع به جمع شدن می کند.

بیش از 200 استریمر Twitch برای تماشا وجود دارد، و می توانید بررسی کنید که کدام استریم زنده را در Overwatch انتخاب کنید سایت اینترنتی. آنها همچنین می توانند در دسته Overwatch در Twitch پیدا شوند. در حالی که دسترسی به نسخه بتا با تماشای جریان‌ها شانس زیادی برای گرفتن کد بتا دارد، باید مطمئن شوید که چند مورد را بررسی کرده‌اید.

خبر پیشنهادی:   7 تخفیف برتر Chromebook زیر 200 دلار

شما باید حساب Battle.net و Twitch خود را پیوند دهید تا بتا افت داشته باشید. به علاوه، باید یک «مجوز Overwatch» مرتبط با حساب خود داشته باشید، که به معنای داشتن اولین Overwatch است. با این حال، اگر این کار را نکنید، به گیمرهایی که به آنها دسترسی بتا داده می‌شود، از طریق یک آزمایش رایگان به بیلد دسترسی خواهند داشت.

اگر کدی دریافت کردید، فقط چند قدم با بررسی Javelin Orisa و موارد دیگر فاصله دارید.

  • در رایانه شخصی خود، راه‌انداز Battle.net را راه‌اندازی کنید و با استفاده از حساب Battle.net که به حساب Twitch مرتبط شده است، وارد شوید.
  • روی نماد Overwatch در بالای لانچر کلیک کنید.
  • روی منوی کشویی Game Version در پایین صفحه Overwatch کلیک کنید.
  • “Overwatch 2 Technical Beta” را انتخاب کرده و نصب کنید. سپس برای پخش، دکمه Play را فشار دهید.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا