فوتبالورزشی

نخست وزیر مودی پیراهن مسی آرژانتین را به عنوان هدیه دریافت کرد | اخبار فوتبال

نخست وزیر نارندرا مودی هدیه ویژه ای از پابلو گونزالس، رئیس شرکت انرژی آرژانتینی YPF دریافت کرده است. گونزالس پیراهنی از تیم فوتبال آرژانتین را با نام لیونل مسی کاپیتان طلسم‌آمیز و شماره 10 او هدیه داد. این پیراهن را در حاشیه هفته انرژی هند در بنگالورو به مودی تحویل دادند.

مسی که یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال در نظر گرفته می شود، سال گذشته آرژانتین را به عنوان قهرمانی جام جهانی هدایت کرد. پس از پیروزی آرژانتین، نخست وزیر مودی در شبکه های اجتماعی به این تیم تبریک گفت. “این به‌عنوان یکی از هیجان‌انگیزترین بازی‌های فوتبال در خاطره خواهد ماند! به آرژانتین بابت قهرمان شدن در #جام جهانی تبریک می‌گویم! آن‌ها در طول مسابقات فوق‌العاده بازی کردند. میلیون‌ها هوادار هندی آرژانتین و مسی از این پیروزی باشکوه خوشحال شدند! مودی در توییت خود پس از فینال جام جهانی نوشت.

مسی در جام جهانی 2022 هفت گل به ثمر رساند و تعدادی پاس گل نیز به ثمر رساند و آرژانتین را به اولین عنوان قهرمانی از سال 1986 رساند. دیگو مارادونا در آن زمان کاپیتان بود و این فوتبالیست افسانه ای فقید زمانی مسی را به عنوان قهرمانی معرفی کرد. “وارث” او.

این بازیکن 35 ساله بعداً گفته بود که اگر مارادونا جام را به او می داد، دوست داشت. مسی به برنامه رادیویی اسپانیایی Perros de la calle گفت: “دوست داشتم اگر جام جهانی را به من نمی داد، حداقل همه اینها را ببیند.” او در ادامه افزود: «من فکر می‌کنم هم او و هم بسیاری از کسانی که من را دوست دارند، نه تنها برای این، بلکه برای همه چیز به طور کلی از بالا فشار می‌آوردند.»

مسی همچنین اعتراف کرد که از این که پس از بازی دراماتیک و بداخلاق آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی مقابل هلند خونسردی خود را از دست داده خوشش نیامده است. ستاره پاری سن ژرمن در طول مصاحبه بعد از بازی بر سر ووت وهورست مهاجم هلندی فریاد می زند و همچنین در مقابل لوئیس فن خال سرمربی هلند و کادرش بعد از بازی دیده می شود.

“در این لحظه بیرون آمد. من همه چیزهایی را که قبل از بازی مطرح شده بود، می دانستم که فان خال چه گفته بود. من از کاری که کردم خوشم نمی آید.» او درباره جشنی که بعد از گلزنی برای سرمربی هلند انجام داد، گفت.

او سپس در مورد فریاد زدن روی وگهورست گفت: “من این طور واکنش نشان دادم.” مسی گفت که این تصویر را ترک کنم، اما این اتفاقات رخ می دهد.منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا