ارز دیجیتالاقتصادی

نسبت دارندگان کریپتو آفریقای جنوبی به 11.3 درصد می رسد، 56 درصد از صاحبان رمزارز بیت کوین را نگه می دارند – بازارهای نوظهور اخبار بیت کوین

تعداد آفریقای جنوبی مورد بررسی که دارای رمزنگاری هستند از 10.3 درصد در اکتبر 2021 به 11.3 درصد در دسامبر 2021 افزایش یافت. با این میزان مالکیت، اکنون آفریقای جنوبی از بین 27 کشوری که کاربران اینترنت آنها در نظرسنجی شرکت کرده اند، رتبه 21 را دارد. .

نرخ مالکیت آفریقای جنوبی کمتر از میانگین جهانی

طبق یافته‌های آخرین نظرسنجی Finder، از 2003 کاربر اینترنت آفریقای جنوبی که مورد بررسی قرار گرفتند، 11.3٪ گفتند که صاحب ارز دیجیتال هستند. گفته می شود که این نرخ مالکیت ارزهای دیجیتال به طور جزئی بالاتر از ایالات متحده (10.5٪) و سوئد (9.8٪) است.

همچنان، همانطور که یافته‌های نظرسنجی نشان می‌دهد، آخرین نرخ مالکیت ارزهای دیجیتال آفریقای جنوبی هنوز کمتر از میانگین جهانی است که از 11.2 درصد در اکتبر به 15.5 درصد در دسامبر 2021 جهش کرد. از مجموع 27 کشوری که مورد بررسی قرار گرفتند، آفریقای جنوبی اکنون در موقعیت قرار دارد. در جایگاه 21 قرار گرفت.

از نظر محبوبیت ارزهای دیجیتال مختلف، یافته‌های نظرسنجی نشان می‌دهد که 56 درصد از دارندگان کریپتو در آفریقای جنوبی بیت‌کوین دارند. با این نسبت از کاربران اینترنت که صاحب بیت کوین، آفریقای جنوبی در بین 27 کشور رتبه دوم را دارد. با این حال، به نظر می رسد یافته ها نشان می دهد که سایر ارزهای دیجیتال در حال افزایش هستند.

بین اکنون تا آخرین نظرسنجی، تعداد مالکان کریپتوهای مورد بررسی که گفته اند دارایی هستند، بوده است بیت کوین گزارش نظرسنجی Finder توضیح می‌دهد که از 73.5 درصد پاسخ‌دهندگانی که گفته‌اند در ماه اکتبر مالک بیت‌کوین هستند، به 56 درصد در دسامبر کاهش یافته است.

خبر پیشنهادی:   دیوید مارکوس استارت آپ پرداخت بیت کوین Lightspark – اخبار بیت کوین را راه اندازی کرد

محبوبیت آلتکوین در حال افزایش است

بر اساس یافته ها، اتریوم با سهم 31.5 درصدی دومین ارز دیجیتال محبوب است. این نرخ مالکیت، که 7.1 درصد بالاتر از میانگین جهانی 24.4 درصد است، آفریقای جنوبی را به عنوان کشوری با هشتمین نسبت بالای کاربران اینترنت صاحب اتریوم می‌بیند. در جایگاه سوم قرار دارد XRP که متعلق به 25.8 درصد از کاربران مورد بررسی است در حالی که dogecoin و solana به ترتیب در جایگاه های چهارم و پنجم قرار دارند.

در همین حال، این نظرسنجی همچنین نشان داد که از بین افرادی که گفته اند دارای رمزنگاری هستند، 62 درصد مرد و 38 درصد زن هستند. طبق گزارش نظرسنجی، این بدان معناست که مردان آفریقای جنوبی تقریباً 1.6 برابر بیشتر از زنان دارای رمزنگاری هستند.

از سوی دیگر، این نظرسنجی نشان داد که 48.7 درصد از آفریقای جنوبی 18 تا 34 ساله دارندگان رمزارز هستند. این رقم 16 درصد بیشتر از دارندگان آفریقای جنوبی بین 35 تا 54 سال است.

نظر شما در مورد یافته های آخرین نظرسنجی Finder چیست؟ نظر خود را در بخش نظرات زیر به ما بگویید.

نسبت دارندگان کریپتو آفریقای جنوبی به 11.3 درصد می رسد، 56 درصد از صاحبان رمزارز بیت کوین را نگه می دارند – بازارهای نوظهور اخبار بیت کوین

ترنس زیموارا

ترنس زیموارا روزنامه‌نگار، نویسنده و نویسنده برنده جایزه زیمبابوه است. او در مورد مشکلات اقتصادی برخی از کشورهای آفریقایی و همچنین اینکه چگونه ارزهای دیجیتال می توانند راه فراری را برای آفریقایی ها فراهم کنند، مطالب زیادی نوشته است.


اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا