دانش و فناوریموبایل و تبلت

نسخه Amazon Fire HD 8 Kids نیمه تعطیل است


فقط با 75 دلار، یک تبلت عالی، قاب محافظ کودک و دو سال گارانتی دریافت خواهید کرد. قبل از پایان Prime Day سریع عمل کنید.

Amazon Fire HD 8 Kids-1

آمازون / پرز جیبی

Fire HD 8 Kids Edition

آمازون تبلت Fire HD8 Kids edition خود را با قیمتی بی نظیر برای روز معاملات بزرگ به فروش می رساند. این تبلت دارای یک قاب ضد کودک، 32 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی برای برنامه‌ها و بازی‌ها و موارد دیگر است. همچنین در چهار رنگ موجود است.

روز معاملات بزرگ آمازون پرایم در حال پایان است، و چند معامله خوب هنوز وجود دارد که ارزش صحبت کردن در مورد آنها وجود دارد. از جمله تبلت Amazon Fire HD 8 Kids edition است. قیمت آن معمولاً 150 دلار است و با قیمت 75 دلار به فروش می رسد که 50 درصد تخفیف دارد. این تقریباً مشابه قرارداد Fire HD 8 Pro است که چند روز پیش در مورد آن پست کردیم. این روزها بچه‌ها بیشتر از هر نسل قبلی به فناوری علاقه دارند و این فرصتی است تا برای بچه‌هایتان نیز تبلت تهیه کنید.


بیشتر بخوانید: Prime Day: این معاملات تبلت داغ هنوز در دسترس هستند


چرا باید Amazon Fire HD 8 Kids را در این روز نخست خریداری کنید؟

یک تبلت مناسب برای کودکان با قیمت کمتر از 100 دلار نسبتاً رایج است، اما تعداد کمی از آنها حتی به خوبی Fire HD 8 یا 8 Pro هستند. این تبلت دارای مشخصات کافی برای انجام بازی های کودکان و اجرای برنامه های آموزشی برای کمک به یادگیری کودک است. علاوه بر این، تنظیم و استفاده از آن نسبتاً آسان است. آمازون برخی از کنترل‌های عالی والدین را ادغام می‌کند که به شما امکان می‌دهد محتوا را فیلتر کنید و محدودیت‌های زمانی ایجاد کنید تا فرزندانتان از آن به‌طور نادرست یا اغلب استفاده نکنند.

علاوه بر این، این تبلت دارای یک قاب ضخیم و بادوام با پایه داخلی است تا کودکان شما بتوانند این موارد را چندین بار بدون خطر آسیب واقعی رها کنند. اگر آنها آن را خراب کنند، آمازون یک ضمانت دو ساله دارد که شرکت تبلت را به صورت رایگان تعویض می کند. این تبلت همچنین در رنگ‌های آبی، قرمز، سبز فوم دریایی زیبا و بنفش عرضه می‌شود. اجازه دهید کودکانتان رنگ را انتخاب کنند. اینجوری خوشحال تر میشن

در مجموع، این یک معامله نیمه بد برای 75 دلار نیست. این نسخه از تبلت برای کودکان سه تا شش ساله طراحی شده است. نسخه حرفه ای که قبلاً لینک کردیم برای کودکان شش تا 12 ساله طراحی شده است، بنابراین بسته به سن فرزندان خود می توانید با هر کدام از آنها استفاده کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا