ارز دیجیتالاقتصادی

نقشه برداری سه بعدی انقلابی اکنون در دسترس است – اخبار بیت کوین حمایت شده

OVER برنامه Map2Earn Beta را راه اندازی کرده است: نقشه برداری سه بعدی انقلابی اکنون برای همه در دسترس است. این است یک نوآوری که مشکل مکان جغرافیایی را در واقعیت افزوده (AR) حل می کند.

Over Map2Earn اکنون در نسخه بتا خود منتشر شده است

بیش از حد Map2Earn خود را راه اندازی کرده است برنامه برای موقعیت جغرافیایی در واقعیت افزوده (AR) در نسخه بتا آن.

به طور خاص، مکان یابی جغرافیایی با دقت 20 سانتی متر در فضای باز و داخل ساختماندر مقایسه با GPS، که بیش از 6 متر را در فضای باز ارائه می دهد، اجازه می دهد تجربیات همه جانبه در متاورس به طور فزاینده ای عالی باشد.

و در واقع، برنامه Map2Earn زیرساخت غیرمتمرکز برای متاور AR با هدف دستیابی به سیستم ایده آل برای نقشه برداری و ایجاد تجربیات محلی سازی شده در دنیای واقعی.

از این نظر، OVER قادر خواهد بود به عنوان مثال، آثار هنری دیجیتال را بر روی یک نقطه لنگر خاص روی دیوار، تجارب واقعیت افزوده بر روی ساختمان‌های موجود، و همچنین دارایی‌های محلی‌سازی جغرافیایی در یک ساختمان را با شناسایی طبقات مختلف ارائه دهد.

بیش از Map2Earn نقشه برداری یک متاورس است که برای همه باز است، تنها چیزی که لازم است استفاده از تلفن هوشمند است

برنامه OVER این است که متاورس خود را تا حد امکان باز کند، تنها کاری که لازم است این است که کاربر از یک گوشی هوشمند برای دسترسی به آن استفاده کند و بتواند با برنامه Map2Earn در سیستم نقشه برداری شرکت کند.

در واقع، کاربران نقشه برداری می توانند صاحب NFT شوند با ایجاد سه دارایی اصلی در حین ضبط فیلم برای هر OVRLland، و اینها عبارتند از:

  • یک ابر نقطه سه بعدی از مکان که به سازنده یک مرجع بصری دقیق از ساختار سه بعدی واقعی مکان را ارائه می دهد که می خواهد با تجربه AR آن را تقویت کند.
  • الگوریتم‌های جابه‌جایی با دقت 20 سانتی‌متر که به لطف الگوریتم‌های بینایی کامپیوتر و ابر نقطه، ناظر تجربه AR را در فضا پیدا کرده و تجربه‌ای ثابت را برای او فراهم می‌کند.
  • یک NERF، میدان تابش عصبی، که یک دوقلوی دیجیتالی از مکان نقشه‌برداری شده، شبیه‌سازی، نوعی توهم عصبی است.

اساساً، همه این عناصر توسط NFTهایی نشان داده می شوند که به مالکیت کاربر-نقاشگر تبدیل می شوند.

هدف Map2Earn ایجاد نقشه های سه بعدی به روز، متعلق به جامعه و مبتنی بر وب 3 است. از مهم‌ترین مناطق داخلی و خارجی جهان، مکان‌هایی که انسان‌ها با گوشی هوشمند به‌جای خودرو و ماهواره از آن بازدید می‌کنند.

این نقشه‌های OVRM برای AR بسیار مهم هستند: آن‌ها درگاهی برای متاورز AR هستند و بدون آن‌ها، هیچ راهی برای افزایش قابل اعتماد و پیوسته دنیای فیزیکی وجود ندارد.

سود Map2Earn

در این نسخه بتا، برنامه Map2Earn کنونی فقط به ایجاد نقشه، رندرهای عصبی و استفاده برای جابجایی اجازه می دهد.

برای نسخه‌های آتی نسخه‌های جدید Map2Earn، نقشه‌های ایجاد شده به‌عنوان NFT قابل استخراج خواهند بودقابل معامله در بازار OVER و سایر بازارهای غیرمتمرکز مانند OpenSea.

نه تنها این، OVER یک را نیز آغاز خواهد کرد برنامه تشویقی مستقیم برای فعالیت نقشه برداری، به سفارشات باز برای خرید اجازه می دهد تا نقشه های مهم ترین مکان های جهان را بدست آورند.

برای شرکت در OVER Map2Earn Beta، به سادگی برنامه OVER The Reality را در Google Play یا Apple App Store دانلود کنید و دستورالعمل‌های زیر Map2Earn را دنبال کنید.

مشارکت با Decentraland

اکتبر گذشته، فراتر از واقعیت (OVER) شریک شد با Decentraland (MANA) برای جشنواره موسیقی Metaverse 2022.

جلسه ای بین پلت فرم AR و متاورس به طراحان اجازه می دهد لباس ها و لوازم جانبی را برای آواتارها در دنیای مجازی بسازند و بفروشند.

در صحنه OVR، افراد مشهوری مانند آزی آزبورن، دیلوس فرانسیس، SNH48 و Spottie Wifi انجام. علاوه بر این، دی جی و تهیه کننده محافظت کنید همچنین آهنگ معروف خود را «Ride it» اجرا کرد.

اساساً، کاربران با استفاده از برنامه OVR می‌توانند از یک تجربه واقعیت افزوده منحصربه‌فرد لذت ببرند، در حالی که در Decentraland Metaverse، می‌توان از تجربه کامل در ویدیو لذت برد.


این پست حمایت شده است. یاد بگیرید چگونه به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید اینجا. سلب مسئولیت را در زیر بخوانید.

نقشه برداری سه بعدی انقلابی اکنون در دسترس است - اخبار بیت کوین حمایت شده

رسانه ها

Bitcoin.com منبع برتر برای همه چیزهایی است که مربوط به رمزنگاری است. با تیم رسانه در ads@bitcoin.com تماس بگیرید تا در مورد انتشارات مطبوعاتی، پست های حمایت شده، پادکست ها و گزینه های دیگر صحبت کنید.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا